Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Gameboy Advance SP - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Oldschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Oldschool)
+--- Dział: Konsole Kieszonkowe (https://forum.arhn.eu/Forum-Konsole-Kieszonkowe)
+--- Wątek: Gameboy Advance SP (/Temat-Gameboy-Advance-SP)



Gameboy Advance SP - MrRokita - 20-01-2014

[/size]Mam pytanie ... Czy warto w 2014 roku kupić gameboy advance sp,a jeżeli tak to z jakimi grami? Za odpowiedź bardzo dziękuje Happy


RE: Gameboy Advance SP - HackBoy - 20-01-2014

Pytanie na miare " czy warto kupić sobie loda w zimę...?". Jeśli czujesz taką potrzebę, to kup.
Jeśli masz gry w które będziesz grał, to warto. Jest też opcja, że zbierasz "takie rzeczy" wtedy to chyba jasne, że warto. Z tego co widzę, Ty nie wiesz nawet w jakie tytuły chciałbys pograć, więc myślę, że warto się zastanowić czy ta konsola jest Ci potrzebna.


RE: Gameboy Advance SP - kruskader - 21-01-2014

Warto, zwłaszcza model z podświetleniem(bodaj to ten o numerze 101).
Wielka biblioteka gier, z masą świetnych(i nie tak świetnych) tytułów, a to wszystko zmieścisz w kieszeni.


RE: Gameboy Advance SP - ZłotyPstryk - 21-01-2014

Najlepiej najpierw sprawdź sobie jakie są gry na tę konsolę i które Ci się podobają, a potem zastanów się czy chcesz tę konsolę czy nie.


RE: Gameboy Advance SP - farmaceuta - 21-01-2014

No cóż, ja bym ci polecił Pokemony Ruby/Sapphire/Emerald, Fire Red/Leaf Green, Zeldy, szczególnie The Minish Cup, Kingdom Hearts Chains of Memories (ale dopiero po ograniu części pierwszej, której ta gra jest kontynuacją) Final Fantasy VI Advance. Niestety ceny tych gier są dość spore, ale miej na uwadze że GBA SP może odpalać gry z poprzedników.


RE: Gameboy Advance SP - Bahdan Brazhnik - 22-01-2014

(20-01-2014, 21:09)Magiczny11 napisał(a): [/size]Mam pytanie ... Czy warto w 2014 roku kupić gameboy advance sp,a jeżeli tak to z jakimi grami? Za odpowiedź bardzo dziękuje Happy

Hm, warto czy nie - to twoja decyzja. No bo jeżeli chcesz konsolkę do grania, to oczywiście pograj w Pokemonów, Zelda, Mariana, Crasha, Spyro, Metroida no i sporo innych gierek Cute_Winking Zrób tak: sprawdź na allegro aukcji z grami na GBA SP, ceny i wtedy zdecyduj.

Kupiłem swoje dwa Game Boye (Pocket oraz SP) w zeszłym roku i jestem ^^
Ah, prawie zapomniałem: kupiłem kartrydży na GB Pocket bijatyków Rage oraz Killer Instinct i uważam ich za bardzo godne mojego czasuAngel


RE: Gameboy Advance SP - Zagrajnik - 25-01-2014

HackBoyPL słusznie zwrócił uwagę, że konsola to tak naprawdę gry, w które będziemy na niej grać. Gameboy Advance SP opłaca się więc kupić o tyle, o ile wiesz w co będziesz na nim pykał. Na moim stareńkim, różowym GameBoy'u Advance, którego dostałem za dziecięcia, miałem od zawsze tylko jedną grę - Advance Wars 2 (były jeszcze pożyczane od kumpli Pokemony Grinning). Ale, ale. Była to gra tak dobra, że w ogóle nie odczuwałem braku większej liczby tytułów.

Czy z tego co napisałem płynie więc wniosek, że jeśli Gameboy Advance SP to tylko z Advance Wars 2 w zestawie? Cóż... może i tak być Grinning Gra jest tak dobra, że gram w nią do dzisiaj, choć teraz już wygodniej jest mi to robić na PSP Winking