Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
gry za darmo - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Newschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Newschool)
+--- Dział: PC (https://forum.arhn.eu/Forum-PC)
+--- Wątek: gry za darmo (/Temat-gry-za-darmo)



gry za darmo - httpnke - 19-03-2014

Jakie polecacie darmowe gry na pc ?


RE: gry za darmo - Lesteross - 19-03-2014

Zależy o jaki mniej więcej gatunek ci chodzi. Za mało detali.


RE: gry za darmo - httpnke - 19-03-2014

(19-03-2014, 19:36)LeSSter napisał(a): Zależy o jaki mniej więcej gatunek ci chodzi. Za mało detali.

w różne gry gram mogą być jakieś fps lub mmorpg


RE: gry za darmo - HackBoy - 19-03-2014

Ja polecam World of Tanks. Fajne nawet,żeby odpalić na 30min dziennie i trochę podekspić. Z FPS to oczywiście Team Fortres 2.
PS. Fifa World zapowiada się według mnie bardzo ciekawie


RE: gry za darmo - Lesteross - 19-03-2014

Ze ścigałek polecam TrackMania nations, ewentualnie generally. MMORPG darmowych dobrych nie ma. Z platformówek polecam Glace,Mario forever, bijatyk Little Fighter 2.

A jeśli jesteś oldschoolowcem, powinienieś zainteresować się JogoBoxem. Taki steam dla ubogich, większość gier jest stara, ale jest i część nowszych tytułów.


RE: gry za darmo - krakoman - 19-03-2014

-Alien Swarm (coś w stylu Alien Shooter, tylko w co-opie)
-Loadout (strzelanka TPP, musisz sam zobaczyć Laughing)
-Fallen Earth (MMO przypominające Fallouta, fajne jednak grafika rodem z 2005 roku)
-Warface (strzelanka postawiona na multi i współpracę, od twórców Crysisa )
-PokeMMO (MMO w świecie Pokemonów, potrzebny rom gry Pokemon Fire Red)

I to tyle Winking


RE: gry za darmo - LukegaX - 30-03-2014

Ja z darmowych gier polecam :
- Quake Live - quake 3 w przeglądarce
- Abobo's Big Adventure - gry z NESa zremixowane
- Wolfenstein Enemy Territory - fps sieciowy - w klimatach II WŚ
- Gore: Special Edition - FPS Single i Multiplayer
- OpenArena - klon quake 3
- Loadout (steam) - ciekawy tps z humorem
- Team Fortress 2 (stream) - jeden z najlepszych free to play
- theseus return of the hero - darmowa wersja alien shootera
- hedgewars - darmowy odpowiednik Wormsów
- SuperTux - klon mario
- Neverwinter - Free To play mmo akcji
- Realm of the mad god - free to play mmo w przeglądarce
- Super Mario Crossover - polecam - fajna gra w przeglądarce ;D
- Cave Story - połączenie platformówki z przygodówką
- Black Messa Source (steam) - darmowy port Half -Life 1 - jednego z najlepszych FPSów jaka powstała
- Tyrian 2000 - na arhn.eu jest film na temat tej gry - bardzo polecam -> retro space shooter ;D


RE: gry za darmo - Azarkoi - 05-04-2014

Smite - "LoL" z trzeciej osoby - niedługo wychodzi z bety, jak już nie wyszedł.Smiling

... a QuakeLive to nie q3.


RE: gry za darmo - stasiokobylka - 05-04-2014

Ze swojej strony mogę polecić:
Hearthstone - karcianka od Blizzarda,
Team Fortress 2 - multi FPS od Valve
Path of Exile - "kuzyn Diablo"
i CandyBox też jest eleganckiGrinning


RE: gry za darmo - NinjaHeroes - 05-04-2014

Możesz zobaczyć te gry mi się one podobały:
-Drakensang Online
-Dungeons and Dragons Neverwinter
-Warframe
-The Lord Of The Rings Online
-Star Wars The Old Republic


RE: gry za darmo - szezjo - 05-04-2014

Że też nikt nie polecił DOTY 2 Grinning
Z innych gier, które zresztą już były wspomniane mogę wymienić chociażby Path of Exile, OpenArena, Team Fortress 2 oraz Alien Swarm.

Na dodatek warto powiedzieć, że za darmo zostały udostępnione kilka ciekawych gier, które kiedyś były płatne. Mowa tu o Battlefield 1942 (Origin), trzech pierwszych częściach Command & Conquer (dwa lata temu były freeware na oficjalnej stronie, niestety została ona wyłączona, ale na dobreprogramy czy instalki cały czas te gry są) oraz Grand Theft Auto i Grand Theft Auto 2, które są po prostu klasykami.

Dodatkowo jeśli masz Origin możesz ściągnąć do maja za darmo Dead Space. Polecam Winking


RE: gry za darmo - Pisklan - 05-04-2014

Tibia Tibia i jeszcze raz Tibia, na tym się wychowałem i nadal jest dobra.


RE: gry za darmo - ENLUR - 06-04-2014

- Blacklight Retribution. Moim zdaniem świetna gra multiplayerowa (fps) z dobrą oprawą graficzną.
- Team Fortress 2. CZAPKI !!!
- Tribes Ascend. Coś dla fanów Quake'a, jeżeli lubisz baaardzo dynamiczne fps'y.
- Ghost Recon Online. Myślę że jest bardzo niedocenioną grą. Posiada prawie wszystko co jej starszy brat, a to wszystko za free Smiling
- Dead Space. #origin #free #horror
Ogólnie Ci powiem tak... Wejdź sobie na steam/origin ewentualnie sprawdź na stronach takich jak arhn.eu i tam powinno być wiele wspaniałych tytułów F2P (mmorpg albo fps'y, rzadko widzę tytuły z innych gatunków, ale to może tylko moja mała wiedza na temat tego sektora)


RE: gry za darmo - arent8 - 18-04-2014

Nitronic rush. Spróbuj i wciągnie na wiele godzin.


RE: gry za darmo - Wolveey - 10-07-2014

War Thunder
World of Tanks
Team Fortress 2
Dota 2
WarFace
Ghost Reacon Phantoms
Loadout
The Mighty Quest For Epic Loot
(sorry za tak dużo steamowych gier )


RE: gry za darmo - WolandPL - 13-07-2014

Jeżeli chodzi o sieciowe FPS to polecam Planetside 2 od Sony. Wielkie bitwy nawet z 2000 graczami na jednej mapie (podzielonej na bazy, w każdej z nich bije się 50+ ludzi na drużynę), zdobywanie całych kontynentów, outfity, czołgi, samoloty, transportowce, bombowce, desantowce, bardzo ładna grafika i multum broni (i trzy frakcje). Ostatnio nawet odbyła się migracja kont ProSiebenSat1Games do Sony Online Entertainment, więc od niedawna wszyscy gracze mają te same przywileje.


RE: gry za darmo - Dor3k - 19-07-2014

Path of Exile, świetna gra bardzo podobna do Diablo II i Diablo III jeszcze jest od trójki znacznie bardziej skomplikowana


RE: gry za darmo - Adele - 02-08-2014

Łapcie grę za darmo :-) TEMMH-GLM2B-H30N2


RE: gry za darmo - Piter333 - 22-08-2014

The sims 2 pełna kolekcja kod na origin I-LOVE-THE-SIMS działa na nieskończonej ilości komputerów


RE: gry za darmo - Somnus - 23-08-2014

Osobiście polecam Team Fortress 2. Bardzo dynamiczna, sieciowa gra FPS. Sam mam już nabite ok. 330 godzin, i do tej pory jeszcze nie zanudza. Co prawda, bycie nowym graczem, graczem FTP (free to play) wiąże się najczęściej z obelgami innych, bardziej doświadczonych graczy premium, ale jak okiełznasz pojęcia z tą grą związane (strange, unusual, ref, itp...) i dokonasz kilka dobrych wymian to dalej już z górki Happy .