Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PC] Simcity na szybko - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PC] Simcity na szybko (/Temat-PC-Simcity-na-szybko)



Simcity na szybko - Kacpei - 12-04-2014

Ma ktoś ochotę pograć dzisiaj o 20:45 w Simcity 5? Serwer Europa wschód 1, jeśli ktoś ma ochotę pogadać to na TS ARHN.EU ->Inne gry ->Inne.


RE: Simcity na szybko - Emilu - 13-04-2014

Jeżeli ciągle masz ochotę, to można jutro zagrać w budowanie miast.
W końcu może posiedzę przy tej grze dłużej niż godzinka, może dwie jak mi się nie znudzi.


RE: Simcity na szybko - Madej - 13-04-2014

Chętnie jutro wieczorkiem zagram sobie w SimCity. Od premiery grałem może z 4 razy Winking
Dajcie jakieś konkrety panowie to może się ugadamy.


Simcity na szybko - hipo5PL - 13-04-2014

Może zrobimy wspólny region arhn.eu na największej mapie? Też dawno nie grałem, a myślę że byłoby przyjemnie.


RE: Simcity na szybko - Kacpei - 13-04-2014

Skoro tyle ludu się zebrało, to zapraszam wszystkich zainteresowanych na 19:30, serwer Europa wschód, a region będzie się nazywał ARHN.EU. Jeśli macie ochotę i możliwości pogadać to będziemy siedzieć na Archonowskim TS. W razie pytań pisać, nick na Origin jest taki sam jak tu. Winking


RE: Simcity na szybko - Joony - 13-04-2014

Jeśli się wyrobie do 19.30 to też był bym chętny do gry.


RE: Simcity na szybko - Emilu - 13-04-2014

No, już całe pięć osób, jak do trzynastu graczy się uda zebrać to pełen region (chyba, nie jestem pewien) mamy.
Jeśli coś, edukacje zostawcie mi, nie lubię bawić się w miasta przemysłowe, a takie uniwersyteckie miasteczko pewnie się przyda.
Może ustalmy teraz kto się czym będzie zajmować, bo potem często wychodzi bałagan


RE: Simcity na szybko - Madej - 13-04-2014

To ja odpadam. O 19:30 będę "niedyspozycyjny" :P
Jeżeli jeszcze będziecie na TSie to chętnie pogram o 21.


RE: Simcity na szybko - Kacpei - 13-04-2014

Ustalimy na TSie, tak będzie najlepiej, bo ktoś nie przyjdzie, albo dojdzie na ostatnią chwilę, czy coś.
Jeśli chodzi o czas to spokojnie można dołączyć później,o 19:30 niby mamy zaczynać, ale ktoś się spóźni, będziemy ustalać coś i koniec końców zaczniemy o 20 albo i później. Winking


RE: Simcity na szybko - Madej - 13-04-2014

To ja tylko dodam że nie grałem od premiery gry więc może troszeczkę nie będzie mi wychodzić. Gra się właśnie ściąga bo zapodziałem płytę Childish


RE: Simcity na szybko - Emilu - 13-04-2014

(13-04-2014, 19:06)Madej napisał(a): To ja tylko dodam że nie grałem od premiery gry więc może troszeczkę nie będzie mi wychodzić. Gra się właśnie ściąga bo zapodziałem płytę Childish
Gra obecnie jest tak prosta, że nawet nie potrzeba poradników. Wystarczy pompę tam gdzie najwięcej wody, elektrownie wiatrową gdzie najwięcej wiatru, doprowadzić drogi i gotowe


RE: Simcity na szybko - Kacpei - 13-04-2014

Emilu, to są kompletne podstawy, potem to łatwo może upaść, na przykład strefę przemysłową trzeba tak umiejscowić, aby nie wiało na strefy mieszkalne, jak już jest oczyszczalnia ścieków, to ją zbudować przy pompowni, itd.


RE: Simcity na szybko - Emilu - 13-04-2014

No tak, ale wystarczy znać podstawy, poza tym zawsze można pomóc. Ja tymczasem uciekam na TS, już oczekuję wszystkiego Bidoof


RE: Simcity na szybko - Madej - 13-04-2014

Podstawy znam panowie, o to nie muszę się martwić. Ja za chwilę wychodzę z domu. Do usłyszenia o 21 Winking


RE: Simcity na szybko - Kacpei - 13-04-2014

Czekamy już na TSowym kanale arhn.eu, grę planujemy zacząć 19:40, więc już zapraszam do logowania się.


RE: Simcity na szybko - Kacpei - 13-04-2014

Wielkie dzięki za wspólne granie. Specjalne podziękowanie dla Byakurai, który wpadł na pomysł zagrania w Simcity. Jeszcze raz dzięki, świetnie się grało. Heart


RE: Simcity na szybko - Snifflus - 14-04-2014

[Obrazek: giphy.gif] A tak na serio, to fajnie się grało i zapraszamy jutro Winking