Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Nadchodzi PlayStation! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-arhn-eu)
+--- Dział: Z Głównej... (https://forum.arhn.eu/Forum-Z-G%C5%82%C3%B3wnej)
+--- Wątek: Nadchodzi PlayStation! (/Temat-Nadchodzi-PlayStation)



Nadchodzi PlayStation! - Dark Archon - 28-04-2014

Jeżeli uważacie, że na premierę kolejnego eksponatu do naszego projektu Muzeum Gier musieliście czekać zdecydowanie za długo, to wcale się wam nie dziwię. I łączę się w bólu. Od odsłonięcia pierwszej podstrony minęły już trzy miesiące.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Nadchodzi PlayStation!


Nadchodzi PlayStation! - EasyMediumHard - 28-04-2014

Czekam, bo w sumie niewiele wiem o niej Smiling


Nadchodzi PlayStation! - SebastianL92 - 28-04-2014

W takich chwilach wszyscy jesteśmy Archonami.


RE: Nadchodzi PlayStation! - Maurek - 28-04-2014

Ja też czekam (z nadzieją!) Winking


Nadchodzi PlayStation! - Pyszuch - 28-04-2014

Tyle poświęceń to tylko arhn.eu. Winking


Nadchodzi PlayStation! - PanRobal - 28-04-2014

Boże kochany, jak on się poświęca abyśmy mieli potwierdzone i rzetelne informację do naszego zacnego muzeum...

Kiedyś chciałem zobaczyć w muzeum Magnavoksa Odyssey, ale teraz rozumiem, dlaczego na pewno nie będzie tak szybko (wykluczając to, że arho go nie ma)

PS: A "ekspozycja" będzie posiadać emulator?


Nadchodzi PlayStation! - janekz7 - 28-04-2014

dodaj do biblioteki oculusa rfta


RE: Nadchodzi PlayStation! - kaczmar456 - 28-04-2014

I pomyśleć, że on to robi wszystko dla nas w swoim wolnym czasie... Ja cię podziwiam Archon. Za zapał, za chęci, i za wysiłek, który wkładasz w to, by dostarczyć nam jak najlepszej jakości materiałów czy to do serwisu, czy to w filmach na YT, czy chociaż w muzeum gier. Oczywiście czekam na ekspozycje pierwszego PlayStation Smiling, bo to z NES-em mi się bardzo podobało.


RE: Nadchodzi PlayStation! - Emilu - 28-04-2014

(28-04-2014, 18:10)janekz7 napisał(a): dodaj do biblioteki oculusa rfta

Oculus Rift to nie jest konsola a jedynie narzędzie umożliwiające dogłębsze doznania w "butach" bohatera danej gry.

Mi póki co brakuje trochę "Chłamowych" konsol, jak niesławny Overmax, czy niedawno opisywany GameGadget, ale zapewne problem byłby taki, że trudno określić do której generacji konsol je określić.


Nadchodzi PlayStation! - MuszynMCK - 28-04-2014

Jak byłem mały to zagrywałem się na tym w ff 7, a teraz PSX leży w szafce ;_;


Nadchodzi PlayStation! - PanRobal - 28-04-2014

Ano, skoro jest N-Gage, to dlaczego nie ma Xperii Play?

Ano, skoro jest N-Gage, to dlaczego nie ma Xperii Play?


Nadchodzi PlayStation! - hubek916 - 28-04-2014

PanRobal - bo Xperia Play to zwykły androidowy telefon z "gałkami". A na N-Gage'a projektowano osobno gry, na fizyczne nośniki danych.


Nadchodzi PlayStation! - Ozzy - 28-04-2014

^^ dodałbym do twojej wypowiedzi ze jest mnóstwo ustrojstw podobnych do xperii play zeby je opisac wszystkie nie starczyło by życia Archonowi i dodatku nie są zazwyczaj one warte uwagi.


Odp: RE: Nadchodzi PlayStation! - Nowatsky - 28-04-2014

(28-04-2014, 20:26)PanRobal napisał(a): Ano, skoro jest N-Gage, to dlaczego nie ma Xperii Play?

Idąc Twoim tokiem rozumowania bardziej odpowiednim byłoby umieszczenie w muzeum ios oraz androida jako dwóch różnych platform stanowiących dom dla wielu ciekawych tytułów jednakże jest to muzeum sprzętów a nie systemów operacyjnych Smiling


Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka


Nadchodzi PlayStation! - patrol95 - 28-04-2014

News z taką informacją jest jak złoto, nie mogę się doczekać pojawienia się wpisu w muzeum. Redakcja po raz kolejny udowadnia, że nie rzuca słów na wiatr i nawet jeśli powoli, to wszystko jest bardzo solidnie rozwijane. Oby tak dalej!


RE: Nadchodzi PlayStation! - WerzieePL - 28-04-2014

czekam z niecierpliwością Grinning


Nadchodzi PlayStation! - Bodzio - 29-04-2014

Dzięki za wzmiankę Winking Sam jestem ciekaw co to tam ustaliłeś wreszcie i może się czegoś wartościowego dowiem bo tak jak napisałeś jest sporo czarnych plam jeśli chodzi o żywot tej konsoli w naszym kraju. Mam nadzieję eksponat trafi na dniach do muzeum.


RE: Nadchodzi PlayStation! - PanRobal - 29-04-2014

(28-04-2014, 21:30)Nowatsky napisał(a):
(28-04-2014, 20:26)PanRobal napisał(a): Ano, skoro jest N-Gage, to dlaczego nie ma Xperii Play?

Idąc Twoim tokiem rozumowania bardziej odpowiednim byłoby umieszczenie w muzeum ios oraz androida jako dwóch różnych platform stanowiących dom dla wielu ciekawych tytułów jednakże jest to muzeum sprzętów a nie systemów operacyjnych Smiling

Nie do końca się z tym zgadzam. Mniej więcej idee obu urządzeń jest stworzenie "konsolotelefonu". Za pomocą Nokii N–Gage można dzwonić, SMS-ować, tak jak w Xperii Play. Tyle że to Smartfon stworzony dekadę później. Nie rozumiem też argumentu stworzenia muzeum systemów operacyjnych. Przecież OUYA to też Android, a w muzeum [Ouya] jest.
Co do wypowiedzi hubka916, to się również nie zgadzam. Niektóre Androidowe gry były tworzone specjanie na Play aby były kompatybilne z np. przyciskami PlayStation. Jeszcze raz odwołam się do Ouyi, bo cży ona ma gry odtwarzane fizyczne nośniki danych? Ale konsolą jest Wielki dzej paczy

Tak czy inaczej, nie jest potrzebna w muzeum, ale po prostu sié pytam bo to podobne urządzenia. N-Gage też był telefonem :P


Nadchodzi PlayStation! - iron1992 - 29-04-2014

Teraz to tylko siedzieć i czekać na jakieś nowe informacje.


RE: Nadchodzi PlayStation! - Ra-V88 - 29-04-2014

Zaryzykuję twierdzenie, że internet bylejakością stoi. Informacji można znaleźć dużo, ale gorzej z ich jakością. Dlatego cieszę się, że Archon przedkłada jakość nad szybkość.


Nadchodzi PlayStation! - Uleczo - 29-04-2014

Arhn dobra robota. Doceniamy twoje starania!


RE: Nadchodzi PlayStation! - StormS - 30-04-2014

Pogratulować determinacji, ale tak naprawdę o to chodzi. Najczęściej ktoś zaczyna opisywać konsole/sprzęt i korzysta z jednego źródła albo wcale ala fanpage na FB. Zaczyna mnie to drażnić bo twór o nazwie "muzeum", wrzuca jakiś eksponat i echo. Zainteresowany sam muszę przerzucać setki stron żeby dowiedzieć się czegoś więcej. :/

Także naprawdę się cieszę że podchodzisz do tego projektu poważnie i czekam na dalszy jego rozwój.


Nadchodzi PlayStation! - Zielaczek - 25-06-2014

Ej, dodajcie iQue Player do muzeum.