Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Fora Gier (https://forum.arhn.eu/Forum-Fora-Gier)
+--- Dział: Hearthstone (https://forum.arhn.eu/Forum-Hearthstone)
+--- Wątek: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. (/Temat-%C5%9Amieszne-screeny-sytuacje-wydarzenia-z-naszych-rozgrywek)



Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - Wielkimati - 17-05-2014

Zapewne dużo z was miało jakieś śmieszne momenty podczas waszych potyczek z innymi graczami. Ten temat jest po to, byśmy mogli się podzielić naszym niesamowitym szczęściem lub porażką. Temat rozdziewiczam swoim screenem:

[Obrazek: aa-mharpmxynrltdkwbcwjx.jpg]

Mój faworyt. Koszenie murlock rushy holy novą zawsze na propsie.


RE: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - van Radwan - 17-05-2014

To dorzucę trzy od siebie Torll
[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_4.5.2014.23.05.39.png]

Oba Ragnarosy skopiowane z ręki/talii przeciwnika (w pakiecie otrzymałem także pyroblasta, w razie jakby zaczął pajacować Torll ). Jak już wielokrotnie wspomniałem - thief priest zawsze na propsie.


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_4.25.2014.23.10.43.png]

Trzecia tura i kleryk 7/7 z możliwością dobierania kart - po tym rozdaniu mojemu przeciwnikowi ( Torll ) nagle padło łącze i nastąpiło rozłączenie z przeciwnikiem (jeżeli to czytasz - wciąż czekam na rewanż! Soon )


[Obrazek: rozpierdalator.png]

I mój faworyt. Kombo idealne. Dwie kapłanki i Arcymag dający za mój każdy dowolny spell kulę ognia do ręki. Aukcjoner stoi tam dla ozdoby, chociaż dobrze reprezentował się dobierając za każdą kulę ognia kolejną kartę Torll



Na razie starczy Winking


RE: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - L3SIU - 17-05-2014

[Obrazek: Bka63Vs.png]

Typowy mirror Priest na Priesta ; _ ;


Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - hipo5PL - 20-05-2014

[Obrazek: a4ususyn.jpg]

z/w za miesiąc


RE: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - filip6666 - 21-05-2014

Jak widać owned, gościu zagrał najpierw na tym golemie podwojenie jego życia do 20, a potem zamienił je z atakiem. Zostałem rozgromiony.
[Obrazek: 8Vtp9.png]


RE: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - Wielkimati - 21-05-2014

Meh. To akurat typowa taktyka Priesta, nic nowego. Dlatego zawsze warto zostawić parę kart niszczących inne stwory na takie sytuacje, gdy gra się przeciwko niemu.


RE: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - Chmurowaty - 23-05-2014

[Obrazek: 2014-05-23_2114.png]

Nic odkrywczego, ale uwielbiam moment gdy przeciwnik rzuca sporo kart na stół, a w ręce akurat mam "Spuścić Psy!". Szok u przeciwnika gwarantowany i całkiem łatwa droga do wygranej przez to Heart


RE: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - filip6666 - 26-05-2014

Dzisiaj dowaliłem tyle ataku do postaci, mogłem mieć więcej, ale wykorzystałem wcześniej jeden dar króla. Torll
[Obrazek: 928nI.png]


RE: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - Wielkimati - 27-05-2014

[Obrazek: an-wueqlkfpvhzqyvxzidmq.jpg]

UNLEASH THE FINISHER


RE: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - van Radwan - 28-05-2014

Ręka startowa podczas jednego z pojedynków:


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_5.28.2014.13.29.38.png]


Przeciwnik był lekko zdziwiony od szóstej tury Torll


RE: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - Piromaniaq - 05-06-2014

[Obrazek: 2qCNlXH.jpg]
Niezła ręka na start Torll


RE: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - Blooddystone - 15-08-2014

Buffowanie Cho Grinning
[Obrazek: IfbLGKv.jpg]


RE: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - Portwellac - 13-09-2014

Dostałem Questa dziennego na szamana więc zrobiłem deck i:
[Obrazek: y0eXc3N.jpg]
trochę bidna była ta Jaina...


RE: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - SushiKraken - 13-09-2014

To się dzieje, jak masz sporo rannych stronników, brak kart w talii i 2 kapłanki, a przeciwnik rzuci Krąg uzdrowienia
[Obrazek: VQOpfwK.jpg]

To się nazywa : ograć samego siebie


RE: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - van Radwan - 10-10-2014

Cóż. Dzień jak co dzień, arena jak arena. Lekko zamulony siedzę i wybieram karty. Po skończeniu doboru, przeglądam moją talię. I oto co widzę:


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_10.10.2014.20.27.12.png]



Chyba się trochę zagalopowałem Torll A tu przykładowy SS z rozgrywki. Frustracja murowana.



[Obrazek: TKLqLRLWxlgsPjm50LEASKh692rk7acGv61Zv8nz...36-h585-no]

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_10.13.2014.17.54.39.png]

Malfurion gone derp.

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_10.23.2014.23.48.57.png]


Wiem, że już wysyłałem coś podobnego, ale to już inna arena. Ręka startowa - dodam, że w tamtej arenie miałem 6-7 fire elementali (niestety, nie pomyślałem o zrobienia SSa decka) Torll


RE: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - Dariusxq - 21-02-2015

Myślałem że jestem w czarnej dziurze kiedy koleś zaczął wyciągać kapłankami karty. Ciągnął tak długo że aż mu się skończyły i dostawał obrażenia. Miałem raptorka, zaatakowałem mu jednego stronnika i potem wyleczyłem by dostał dmg. W kolejnej turze koleś zaatakował mi prowokatora i wyleczył sobie tego kolesia którego zaatakowałem turę wcześniej. Zaczął więc wyciągać karty których już nie miał, no i tak popełnił samobója Grinning
[Obrazek: r5a2qtn7okmh.jpg]


RE: Śmieszne screeny, sytuacje, wydarzenia z naszych rozgrywek. - van Radwan - 01-04-2015

Parę zaległych screenów (nazbierało się przez ten cały czas):

1. Just another random arena run.

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_1.20.2015.17.05.54.png]



2. Ponownie arena.

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_1.20.2015.20.42.23.png]

(Buffy rzucone przez Enhance od lewej - Boska tarcza, Furia wichru, Furia wichru, Boska tarcza, Boska tarcza, Prowokacja)



3. #8thrankedplays - Gościu rzucił Yserę, której nie mogłem się pozbyć przez kolejne parę tur, zaś ta dawała mu wyłącznie buff za zero many +5/+5. Całkiem sympatycznie.

[Obrazek: 8DjyUi68InMFzrSSrGqa82kyWlu7nUKLvla4daHL...58-h552-no]




4. Coś mi podpowiadało, że to będzie wyjątkowo dobra arena Torll

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_11.4.2014.14.12.24.png]




5. Never play Millhouse. Never.

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_11.26.2014.17.31.17.png]

[Obrazek: Ia13dcGVLENC-ykK4f_A6u8bRwq5CnAJNX9ntyCG...57-h550-no]



6. Rage quit po ukryciu nafeedowanego ghoula #arenaprofit

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_11.26.2014.22.16.07.png]




7. Próba wyciśnięcia maksymalnego damage podczas próby bohaterskiej łowcy w Naxxramasa.

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_12.7.2014.00.58.43.png]




8. Cudowna arena - jedna Kradzież Myśli i skopiowany Aldor Peacekeeper i zawinięcie dowolnej karty na swoją stronę stołu zagwarantowane Torll

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_12.9.2014.01.27.37.png]




9. Kolega połasił się na Fena 8/8 za 5 many. W przeciągu dwóch kolejnych tur nie miał żadnej karty w talii Torll

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_12.10.2014.15.29.19.png]




10. A tu plejs miesiąca. Value Hex zawsze w cenie.

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_12.26.2014.18.12.38.png]

Co najlepsze - potem okazało się, że gościu miał w talii osiem Hexów (arena... Okay ) i po prostu mógł sobie pozwolić na takie marnotrawstwo. Mecz przegrałem Torll



11. I na koniec dwa screeny z panami, którzy opanowali sztukę przegrywania do perfekcji.

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_3.27.2015.16.38.51.png]
[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_1.16.2015.22.19.14.png]



Póki co styknie, pozdrowionka.