Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Xbox 360 - ogólnie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Newschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Newschool)
+--- Dział: Microsoft (https://forum.arhn.eu/Forum-Microsoft)
+--- Wątek: Xbox 360 - ogólnie (/Temat-Xbox-360-og%C3%B3lnie)

Strony: 1 2


RE: Xbox 360 - ogólnie - kom1110 - 05-04-2013

Ja jako żołnierz XBOXA powiem że konsolka się dobrze sprawuje i ma świetne gry chociaż z exclusiveów grałem w HALO REACH I HALO Wars (i gry na kinecta)


RE: Xbox 360 - ogólnie - Jednookipirat - 01-09-2013

Kupiłem X360 a potem żałowałem że nie kupiłem PS3.


RE: Xbox 360 - ogólnie - duzograj - 16-11-2013

Konsolka działa u mnie super. Natomiast ten bezprzewodowy kontroler, który jest wciskany każdemu w zestawie działał tydzień i zaczął porządnie przerywać, przez co gra zaczęła się krztusić. Następne baterie działały podobnie długo. Trochę wnerwiające, ale może to tylko u mnie tak. Kupiłem kontroler z kablem i problemy się skończyły.


RE: Xbox 360 - ogólnie - guy_fawkes - 17-11-2013

UP: Narzekasz na to, że baterie się wyładowały? Bez przesady, to przecież nie jest wina kontrolera (chyba, że faktycznie błyskawicznie połyka Duracelle). Zauważ, że płynący z ogniw sok musi wystarczyć na utrzymanie ciągłej, radiowej łączności z konsolą oraz pracę silniczków odpowiadających za wibracje. Bezprzewodowy pad to wygoda, a jeśli ktoś naprawdę dużo gra i non-stop musi wymieniać baterie, to przecież lepiej kupić sobie zamiast jednorazowych paluszków ładowalne akumulatorki bądź, jeśli pozwoli budżet, zestaw Play & Charge.


RE: Xbox 360 - ogólnie - SmellySocks - 17-11-2013

Naprawdę przerywa? A nie jest przypadkiem tak, że pad sygnalizuje, że bateria się rozładowuje, a potem się po prostu wyłącza?


RE: Xbox 360 - ogólnie - DoktorEggman - 17-12-2013

Ja mam konsolę od 2008/2009 i powiem wam, że jest niezawodna. Wszystko śmiga (na nowym dashboardzie trochę wolniej Grinning), nie było RRODA (mam starszą wersje Arcade). Fakt, nie gram na nim tak często jak na PC, ale i tak się trzyma.


RE: Xbox 360 - ogólnie - Puchatek - 18-12-2013

Jak Ci się szybko baterie rozładowują, to wyłącz wibracje w padzie.

Ja konsolę mam coś około 5 lat, czerwone kółeczko pojawiło się raz, ale podłączyłem konsolę ponownie i jakoś udało się odratować. Poza kilkoma zwiechami w trakcie gry i czasem brzydkimi odgłosami z wnętrza klocka, to nie mam jej nic do zarzucenia. To co Microsoft zrobił z padami to poezja, najlepsze jakie moje łapki trzymały w życiu.


RE: Xbox 360 - ogólnie - PanRobal - 10-02-2014

Lepiej kupić taką markową baterię, bo jak raz kupiłem w Tesco to starczyło na bardzo mało...


RE: Xbox 360 - ogólnie - Drakkainen - 10-02-2014

Ja mam swojego X360 od około pięciu lat i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Denerwuje mnie jedynie głośne działanie konsoli i płatny internet :v


RE: Xbox 360 - ogólnie - PanRobal - 11-02-2014

Noo, ta konieczność konta Gold do przeglądarki trochę denerwuje Grempy Cat (He had fun once. And it was awful.)


RE: Xbox 360 - ogólnie - Viperek - 07-07-2014

Problemu jednak już nie ma, bo od czerwca już nie jest potrzebne konto Gold do korzystania z przeglądarki czy YouTube.


RE: Xbox 360 - ogólnie - Drakkainen - 07-07-2014

Zawsze coś, a granie również nie wymaga już konta Gold?


RE: Xbox 360 - ogólnie - Ozzy - 07-07-2014

Do grania w mutli dalej trzeba mieć wykupionego golda.


RE: Xbox 360 - ogólnie - Quxo - 31-10-2014

Całkiem dobre ostatnio te gry w Games with Gold. Nigdy nie grałem w Red Faction, a wydaje się być fajną gierką.


RE: Xbox 360 - ogólnie - Rix896 - 13-12-2014

Zasmuciła mnie jakość gier na kinecta i płatny multi. Konsola jednak bardzo dobra.


RE: Xbox 360 - ogólnie - Catter - 19-02-2015

Jest 2015r. Nowa generacje konsol bardzo wolno się rozkręca. Co sądzicie o kupnie 360tki w tym momencie? Ogromna baza gier, ale czy na multi nadal można spotkać tłumy graczy? Czy mógłby wypowiedzieć się jakiś aktywny użytkownik tego sprzętu?


RE: Xbox 360 - ogólnie - AhleX - 20-02-2015

(19-02-2015, 16:51)Catter napisał(a): Jest 2015r. Nowa generacje konsol bardzo wolno się rozkręca. Co sądzicie o kupnie 360tki w tym momencie? Ogromna baza gier, ale czy na multi nadal można spotkać tłumy graczy? Czy mógłby wypowiedzieć się jakiś aktywny użytkownik tego sprzętu?
Catter! Posiadam konsole Xbox 360 już od roku, konsola sprawuje się super. Wybór czy kupić Xbox 360 czy Xbox One zależy od tego czy wolisz tańsze gry, wiadomo starsze gry zazwyczaj są tańsze, oraz wielką bibliotekę gier czy 1080p z 60fps oraz premiery nowych gier lecz bardzo małą bibliotekę gier.


RE: Xbox 360 - ogólnie - over - 21-02-2015

Ja posiadałem Xbox'a 360 od 2011 do 2014 i powiem że tylko raz był RROD ale to moja wina, bo po maratonie grania. Lipa że za multi trzeba płacić, ale cały XBL jest lepiej wykonany od PSN