Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PC] I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PC] I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu (/Temat-PC-I-Edycja-turnieju-Haxball-Arhn-eu)

Strony: 1 2


I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Kicaken - 15-06-2014

Hej wszystkim. Chciałbym ogłosić pierwszy turniej w grze Haxballa.
Słowem wstępu.
Haxball to wieloosobowa przeglądarkowa gra, gdzie gramy w mix piłki nożnej i cymbergaja.
Poniższy filmik prezentuje jak to wygląda:





Udział bierze TYLKO 16 drużyn!


Zapraszam każdego chętnego to wzięcia udziału w turnieju. Przewiduje nagrody dla najlepszej drużyny rozgrywek.
Jak i dla każdego uczestnika po drobnym upominku (w tym forumowy acziwment!)

Dla zwycięskiej drużyny (3 osoby)
1. Koszulka z nadrukiem (Gruniopiątek/Arhn.eu/Haxball Pi?) lub inna koszulka z oferty http://arhneu.cupsell.pl/ (System Error, Arhn.eu, Kubek System Error, Kubek arhn.eu, Glitched!)
2. Turniejowa przypinka
3. Acziwment
4. It Is A Mystery

Dla każdego uczestnika:
1. Turniejowa przypinka
2. Acziwment
3. It Is A Mystery

* Zdjęcia wyżej wymienionych nagród postaram się wrzucić już w niedalekiej przyszłości.


Zapisy oficjalnie startują od dzisiaj (15 czerwca 2014r). Trwać będą tydzień, do 22 czerwca 2014r..

W razie pytań, proszę pisać w tym temacie, jak również na adres e-mail.
Również zachęcam wszystkich do korzystania z forumowego Teamspeaka. W wieczornych godzinach można mnie tam znaleźć i zadawać pytania odnośnie turnieju.
Życzę miłej gry wszystkim, no i czekajcie na więcej informacji o nagrodach/turnieju Soon

//edit. Umieścilem linki do podglądu niektórych fantów Smiling


Losowanie fazy grupowej w formie wideo:
http://screencast.com/t/G2msufNdSNh

[Obrazek: BkbbeXS.png]
FAZA PUCHAROWA - DRABINKA:
[Obrazek: c5i0c4Z.png]

A dla osób które wolą klasyczny link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/12X_ebSWt0DWOMCX_ZxthqP4d2LtXcyTv-5gUm8ry5B4/edit?usp=sharing

Faza grupowa:
Pojedynki rozgrywane będą przez 2 tygodnie od momentu zakończenia zapisów do turnieju. Do dnia 6 lipca 2014r. (Uwaga! Faza grupowa może zakończyć się szybciej, jeżeli wszystkie drużyny rozegrają swoje mecze)

Faza pucharowa:
Pojedynki rozgrywane będą w ciągu tygodnia od ukończenia fazy grupowej. (Planowany termin: od 6 lipca 2014r. do 13 lipca 2014r.) Uwaga! Faza pucharowa może zakończyć się szybciej, jeżeli wszystkie drużyny rozegrają swoje mecze

AKTUALIZACJA:


Drabinka fazy pucharowej: http://challonge.com/arhnfp
Cytat:Hejo. Faza grupowa zakończona!
Drużyny które wychodzą z grup:
Cebulion, Inne, Metal Guitar Solid, DreamTeam, Bidoof Team, Gaben Team, The Wolves, TELE FON.

Z przykrością stwierdzam, że drużyny FullRandomTeam jak i RKS Chuwdu nie rozegrali żadnego meczu, a więc również nie dostaną przypinek/acziwmenta i It Is A Mystery .

W pierwszym poście zostanie odświeżona duża tabelka.
Drabinka pucharowa znajduję się pod tym linkiem:
http://challonge.com/arhnfp
Również tam będą aktualizowane wyniki.

Od 0:00 do dnia 13 lipca do godziny 20. Proszę rozgrywać mecze według drabinki.
Drabinka będzie aktualizowana jak tylko dostanę wyniki (godziny wieczorne).
Planuje, aby finał rozegrany był w niedziele o godzinie 18 - 20.
Cytat:Hej kochani. Oficjalnie kończymy pierwszą edycję turnieju w Haxballa.
Zwycięża drużyna: TELE FON

[Obrazek: 2014-07-14_1934.png]

Wszystkim uczestnikom dziękuje bardzo za udział jak i wsparcie podczas turnieju.
Nie odbyło się niestety bez małych problemów (dwie drużyny, które zapisały się do turnieju, nie rozegrały ani jednego spotkania)

Do drużyny TELE FON będę się kontaktować odnośnie wyboru nagród.
A wszyscy inny, którzy czekają na swoje przypinki, It Is A Mystery i forumowego acziwmenta niech się nie martwią. Postaram się jeszcze w tym tygodniu zacząć wysyłać pierwsze partie nagród. Na pewno będę się kontaktował z wami.

Jeszcze raz dziękuje i do zobaczenia już w krótce.
Kto wie, może następnym razem coś innego niż Haxball?



RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Crix Doomsday - 21-06-2014

Podajcie listę drużyn wraz ze składem.


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Micvhu - 21-06-2014

Jeżeli mógłbym coś od siebie dodać to wolałbym system każdy z każdym Grinning Mała ilość drużyn to też nie zajmie to wiele czasu.


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Kicaken - 21-06-2014

[Obrazek: U42mjee.jpg]

Wszystkie potrzebne rzeczy do It Is A Mystery już są przygotowane. Co to może być?

Z wiadomości organizacyjnych: Mamy już zapisanych 8 drużyn, co oznacza, że bez problemu możemy zaczynać turniej! Hola, hola, zapisy nadal trwają, do godziny 24. Wszystkich chętnych dalej zachęcam do wzięcia udziału.

Tryb rozgrywki prawdopodobnie będzie opierał się na systemie każdy z każdym po dwa mecze (główny i rewanżowy). Jutro rano zaktualizuję regulamin, wrzucę tabelki i inne rzeczy. A was, drodzy uczestnicy powiadomię drogą mailową jak i wiadomością PW.


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Kicaken - 22-06-2014

Aktualizacja pierwszego postu.
Wrzuciłem tabelkę rozgrywek (faza grupowa), w tym losowanie grup.
A więc od jutra zaczynamy. Tak jak jest napisane w regulaminie, rozgrywki trwają 2 tygodnie w systemie każdy z każdym (grupowe). Dwie najlepsze drużyny wychodzą z grupy.
Wszystkie wyniki wysyłajcie na maila [email protected]. Możecie również nagrywać mecze poprzez odpowiednią opcję w grze. W ramach pytań piszczcie w tym temacie

Pozdrowienia
//Przypinki zostały zamówione Grempy Cat (He had fun once. And it was awful.)


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Fantomas - 22-06-2014

Jakiś kontakt do drużyn żeby się umawiać na mecze czy coś?


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Wielkimati - 22-06-2014

Prywatne wiadomości wystarczą.


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - ThePolishBeaver - 22-06-2014

Czemu drużyna ,,Bobry ninja" nie bierze udziału z zawodach ?


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Kicaken - 22-06-2014

Hej, napisałem wiadomość e-mail odnośnie tego.
Udział bierze 16 drużyn, niestety zapisaliście się jako 17 drużyna.
Jeżeli jakaś drużyna zrezygnuje z udziału (w fazie grupowej) to bez problemu możecie dołączyć.


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - ThePolishBeaver - 22-06-2014

Dziękuję za informację Smiling


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Kicaken - 22-06-2014

Mamy już jeden mecz rozegrany Heart Aktualizacja tabeli za parenaście minut.

Ogólnie polecam wszystkim nagrywanie swoich meczy i wrzucanie na:
http://www.haxballtube.com/
A wyniki i link z nagraniem oczywiście wysyłajcie na maila

//edit
Pierwszy post zaktualizowany

//edit
W tabelce na google drive umieściłem bezpośrednie linki do profilu graczy, aby ułatwić wyszukiwanie i kontakt z nimi.


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Kicaken - 24-06-2014

Hej, jak na razie odbyły się 3 spotkania. Wyniki i aktualizacje tabelki znajdziecie w pierwszym poście tego tematu. Również zachęcam do śledzenia poprzez link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/12X_ebSWt0DWOMCX_ZxthqP4d2LtXcyTv-5gUm8ry5B4/edit?usp=sharing

9 drużyn potwierdziło chęć otrzymania upominków (przypinkę, acziwmenta i It Is A Mystery)
Jeżeli na poniższym zdjęciu nie widać twojej drużyny.. no to na co czekasz, powiadom kapitana drużyny i niech piszę wiadomość e-mail na [email protected]

[Obrazek: 2014-06-24_1556.png]

Również przypominam, że macie czas do 6 lipca rozegrać mecze w fazie grupowej. Jeżeli wszystkie mecze odbędą się skończą się szybciej, wtedy możemy wystartować z fazą pucharową. To wszystko zależy od was Smiling

Wszelkie pytania/problemy piszcie na turniejowego e-maila, PW na forum.


I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Krzaku - 26-06-2014

Sytuacja wręcz patowa - kapitan naszej "drużyny" nie raczył nikogo informować o rozgrywanych meczach które odbywały sie bez udziału drużyny Psyduck Mind Blown . Z tego co widziałem dochodziło do sytuacji, ze grał sam vs drużyna przeciwna.
Umówiliśmy sie na czwartek wieczór. Środa - dwa mecze przegrane, kiedy sie odbyły - ja tego nie wiem.

Co w takiej sytuacji zrobic Panie sędzio?

Czerwona kartka jak nic Torll


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - polskabrick - 26-06-2014

U mnie to samo dwóch moich członków drużyny, odgrywało mecze bez mnie.
Moim zdaniem turniej mieć rozpiskę np. X drużyna gra z Y drużyną o 20. Ktoś z dobrym netem/administracji tworzyłby serwer. Kto jest to gra, kogo nie ma to pech.
Jednym słowem CHAOS


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Piromaniaq - 26-06-2014

Ale, to WY jesteście drużyną i powinniście się ze sobą kontaktować. Macie aż dwa tygodnie na rozegranie meczy więc wystarczy razem pogadać i ustalić terminy, jakie wam wspólnie pasują i zapytać członków innych drużyn z jakimi jesteście w grupie czy moglibyście się wtedy zmierzyć. Kicaken naprawdę stara się to wszystko dobrze zorganizować i to nie jego wina, że wy jako drużyna, którą sami z własnego wyboru stworzyliście nie potraficie się dogadać.


I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Krzaku - 26-06-2014

(26-06-2014, 11:22)Piromaniaq napisał(a): Ale, to WY jesteście drużyną i powinniście się ze sobą kontaktować. Macie aż dwa tygodnie na rozegranie meczy więc wystarczy razem pogadać i ustalić terminy, jakie wam wspólnie pasują i zapytać członków innych drużyn z jakimi jesteście w grupie czy moglibyście się wtedy zmierzyć. Kicaken naprawdę stara się to wszystko dobrze zorganizować i to nie jego wina, że wy jako drużyna, którą sami z własnego wyboru stworzyliście nie potraficie się dogadać.

Ja jego o nic nie obwiniam tylko pytam o rade i propozycje rozwiązania. Kicaken spisuje sie swietnie w roli organizatora :-)

Fajnie, jesteśmy drużyna tylko jak " kapitan " nie czyta wiadomości a tylko je pisze to trudno jest nawiązać jakikolwiek kontakt.
Cieżko jest sie dogadać jak jest sie jedynym który chce sie dogadać.


(26-06-2014, 10:59)polskabrick napisał(a): U mnie to samo dwóch moich członków drużyny, odgrywało mecze bez mnie.
Moim zdaniem turniej mieć rozpiskę np. X drużyna gra z Y drużyną o 20. Ktoś z dobrym netem/administracji tworzyłby serwer. Kto jest to gra, kogo nie ma to pech.
Jednym słowem CHAOS

Nikt z góry nie bedzie nikomu ustalał terminów - nie kazdy ma zawsze czas.


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Kicaken - 26-06-2014

Niestety wszystkiego nie upilnuje, więc nie wiedziałem, że taka sytuacja może się wydarzyć.

W sytuacji gdy drużyna z która chcecie rozegrać mecz, będzie grać w dwie osoby, a wy macie komplet, to musicie się dogadać jak to rozegrać.
Ja proponuje takie opcje:
- Za zgodą, gramy 2vs3
- Gramy 2vs2, lecz po zakończonym pierwszym meczu, gracz który wcześniej nie grał, wchodzi za inną osobę (tutaj drużyna dogaduje się ze sobą)

Termin dałem 2 tygodnie, z powodu, że nie każdemu może pasować dany dzień. Tak to mamy bardzo elastyczny grafik i każdy powinien się w tym terminie wyrobić.


Również dochodzą mnie słuchy, że drużyny nie odpisują na PW od innych drużyn (odnośnie rozegrania spotkań). Tutaj proszę o jakiś inny kontakt z drużynami: Email, GG, FB lub TeamSpeak arhnowy.


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Kicaken - 28-06-2014

Hej.
Wczoraj dotarły turniejowe przypinki.
Oto zdjęcie:

[Obrazek: j052K8P.jpg]


Część koloru białego, część koloru czarnego. Podczas wysyłki będą one wybierane losowo Smiling
Nie zapominajcie rozgrywać swoich spotkań!


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Kicaken - 04-07-2014

Hej wszystkim!
Przypominam, że faza grupowa trwa do dnia 6 lipca 2014 roku do godziny 20.00.
Proszę o rozegranie wszystkich zaległych meczy. Jeżeli tak się nie stanie, będę zmuszony do wpisania walkowerów dla drużyny z której nie ma w ogóle kontaktu (lub nie rozegrała żadnych meczy).

To samo tyczy się osób/drużyn, które w ogóle nie rozegrały żadnego spotkania (a jest pare takich).
Dziś zostaną wysłane wiadomości e-mail do tych drużyn, jeżeli sytuacja się nie zmieni, zmuszony będę do przyznania WO, jak również usunięcia z turnieju (Bez mocnych argumentów, nie przyznam dodatkowego terminu). Takie drużyny niestety nie otrzymają acziwmenta/przypinki jak i również It Is A Mystery

A więc w skrócie: Ostatnie mecze fazy grupowej, proszę rozegrać do dnia 6 lipca do godziny 20:00

W razie pytań, kierować na turniejowego e-maila.


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Kicaken - 06-07-2014

Aktualna tabelka wyników:

Tabelka Wyników:
[Obrazek: hbpSiAK.png]
Duża tabelka:
[Obrazek: 99h6wcO.png]

Przypominam, że możecie jeszcze dzisiaj rozegrać swoje mecze!
Do godziny 24 postaram się uzupełnić pierwszy post, jak i rozlosować już fazę pucharową.
A z drużynami, które nie przechodzą dalej będę się kontaktować w sprawie wysyłki rzeczy.


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Fantomas - 06-07-2014

Mimo prób rozegrania meczu z zespołem Drużyna Pierścienia nie udało nam się tego osiągnąć, dwukrotnie umawialiśmy się z ich kapitanem po czym nikogo nie było, po próbach kontaktu z graczami okazało się, że w tej drużynie panuje kompletny brak komunikacji między zawodnikami i nie uda się rozegrać tego meczu... wnoszę o walkower a co


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Zyga - 06-07-2014

W imieniu drużyny Cebulion wnoszę o całkowity brak odzewu ze strony ugrupowania FullRandomTeam, co zresztą ukazuje tabela. Podjąłem dwie próby.


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Kicaken - 06-07-2014

Ok rozumiem. Do godziny 24 powinienem wyrobić się ze wszystkimi rzeczami.
Czekajcie na informację


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Kicaken - 06-07-2014

Hejo. Faza grupowa zakończona!
Drużyny które wychodzą z grup:
Cebulion, Inne, Metal Guitar Solid, DreamTeam, Bidoof Team, Gaben Team, The Wolves, TELE FON.

Z przykrością stwierdzam, że drużyny FullRandomTeam jak i RKS Chuwdu nie rozegrali żadnego meczu, a więc również nie dostaną przypinek/acziwmenta i It Is A Mystery .

W pierwszym poście zostanie odświeżona duża tabelka.
Drabinka pucharowa znajduję się pod tym linkiem:
http://challonge.com/arhnfp

Również tam będą aktualizowane wyniki.

Od 0:00 do dnia 13 lipca do godziny 20. Proszę rozgrywać mecze według drabinki.
Drabinka będzie aktualizowana jak tylko dostanę wyniki (godziny wieczorne).
Planuje, aby finał rozegrany był w niedziele o godzinie 18 - 20.

P.S - Z drużynami które nie dotarły do fazy pucharowej, będę na dniach się kontaktował odnośnie danych osobowych (potrzebnych do wysyłki nagród)


RE: I Edycja turnieju Haxball Arhn.eu - Micvhu - 07-07-2014

Jeżeli czyta tego posta ktoś z mojej drużyny to chciałbym poinformować iż do 13.07.2014 nie mam dostępu do stałego łącza i mikrofonu (zmienić się to może w niedzielę kiedy to wracam), dlatego proszę też o ustalanie meczy ze mną na PW (Steama też tu nie mam PC Has No Game ). Jeśli zaś chodzi o godziny to 20:00 do 22:00 pasuje najbardziej Winking

EDIT: A jednak! Internet jest jednak mikrofonu nie mam dalej.