Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-arhn-eu)
+--- Dział: Interakcje (https://forum.arhn.eu/Forum-Interakcje)
+--- Wątek: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA (/Temat-PGA-2014-Sk%C4%85d-Z-kim-Czyli-szykujemy-sie-na-PGA)

Strony: 1 2


PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Sate - 03-08-2014

Czesc bobry.
Z racji ze PGA juz za prawie 3 miechy zrobilem temat aby sie dogadac w sprawie transportu, noclegu czy fifkonu.

Razem z Wojtem planujemy zebrac ekipe.

Czekam na propozycje, PW, etc...

Zapraszam do dyskusji :P


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - MOLO - 03-08-2014

Wybieram się razem z 2 funflami, będziemy cisnąć ze śląska a konkretnie to z zawiercia (niedaleko katowic).


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Joony - 03-08-2014

U nas chyba będzie jedno wolne miejsce w aucie, to jeśli ktoś jest z okolic Częstochowy to można się dogadać.


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Dorczenzo - 03-08-2014

Ja pewnie ogarnę jakiś pociąg z Katowic Winking


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - MOLO - 03-08-2014

Dorczenzo, jak ogarniesz pociąg to napisałbyś jaką trasą jedziesz. W zeszłym roku poszliśmy po taniości to chyba z 2 przesiadki mieliśmy, nie wspominając o czasie podróży. Od razu się spytam o nocleg, wyczailiśmy nawet tani (przynajmniej tak mi się wydaje)140 zeta doba za 3osobowy pokój z łazienką, kuchnia wspólna dla wszystkich no i wifi. Ale na pieszo to jakaś godzina od targów. Macie jakieś upatrzone miejscówki gdzieś bliżej?


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Sate - 03-08-2014

Na Pyrkonie ekipa siedziala w Sodzie. Inni znowu w Puzlach. Miejsc jest duzo tylko ceny rozne Winking


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - parasolka - 03-08-2014

Fajnie by było, żebyśmy ogarnęli wcześniej jakiś nocleg grupowy. Miło by było, patrzeć na Was wszystkich Wielki dzej paczy

PS. Też będę jechać jakimś ciopągiem z Kato.


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Johnny - 03-08-2014

No ale pls, nie śpijmy tak blisko targów. Tylko Dobranoc i jej dziesięcioosobowy tabor cygański - http://www.dobranochostel.pl/


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Wojtex28 - 03-08-2014

Ja pewnie jadę sam, z Łańcuta, jak pogadam z Kropcią to może w Warszawie pojadę wraz z nimi, ale jeszcze nawet nie wiem, czy oni zamierzają jechać Laughing Dla mnie przejazd to nie problem, bo Polski Bus, 3 dni wcześniej bilet i do przodu, gorzej z noclegiem. Parasolka ma dobry pomysł, też chętnie wszystkich was bym podotykał :madness:


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Sate - 03-08-2014

Parasolka wie co dobre. Tylko sprawa z motelem. Ekipe zbieram. SMSy wyslalem do ludzi. Jesli numeru nie mam bede pisal PW na forum. Do wieczora powinienem sie wyrobic.


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - luklew - 03-08-2014

A może hostel blisko tego baru z fifką? Nie lecpleja, bo były głoski, że go likwidują czy coś.


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Wojt - 03-08-2014

Lecpleja już nie ma. Ja się piszę na tabor i dotykanie.

Ekipa z Wrocka ma pociąg pod same targi Winking


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Dark Archon - 03-08-2014

Co dla mnie najważniejsze: ustalcie w jakim hostelu chcecie kimać, a potem dopiero licytujcie się o miejsca, bo ja również chciałbym zabookować sobie pokój, ale nie będę tego robił grupowo, bo wciąż nie wiem czy uda nam się dotrzeć, a nie chcę potem komplikować ludziom życia.


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - MOLO - 03-08-2014

Jak ktoś zorganizuje grupowy nocleg to także bym się pisał plus jeszcze 2 osoby ;-), jeśli byłaby taka możliwość.


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Mkali - 03-08-2014

Będę jechał na PGA z Koszalina/Słupska prawdopodobnie pociągiem. Oraz nocleg grupowy Fap


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Dark Archon - 03-08-2014

Ja już sobie zaklepałem pokój w Sodzie. 4 osoby: Ja, Neko i prawdopodobnie Johnny i Smelly.


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Dekakura - 03-08-2014

Ja z noclegiem odpadam, bo jestem na miejscu. Ale jakiś bar się ogarnieWielki dzej paczy osobiście polecam bar Setka co prawda nie mają fifki ale za to wybór i piw i Cydrów na kranach jest ogromnyMe Gusta


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Johnny - 03-08-2014

Bez fifki Triplease


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Dekakura - 03-08-2014

Zawsze możemy zrobić wjazd na chate do CTSGTorll


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Kicaken - 03-08-2014

Też będę jechać. Pierwszy raz na takie coś będę się wybierać, więc nie wiem jak to wygląda od strony organizacyjnej blablabla. Jadę ze Słupska, prawdopodobnie do Gdańska a później do Poznania, albo jakoś inaczej 360 Has No Game . Jak ktoś chce mnie zabrać po drodze, pisać smiało. Nocleg? Mogę się dostosować. Tylko trzeba sobie załatwić wolne ;/ (24 - 27 paź, planuje wolne)


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Kropcia - 03-08-2014

No my z Beniem się wybieramy. Jak dostanę wypłatę rezerwujemy PB w piątek o 10 i powrót niedziela o 16. A z noclegiem jeszcze nie wiemy, bo albo grupowo, albo będziemy kimać u znajomych.


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Ymir - 03-08-2014

W sumie mógłbym wpaść łącznie z cygańskim noclegiem bo widzę że polski-bus ma kraków-wrocław-poznań trasę z tylko jedną przesiadką. Laughing

Z tym że takie rzeczy na 10% wolałbym ustalać po poprawkach niż teraz już (ale bilety mógłbym już zarezerwować).


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Insajd - 03-08-2014

Jadę.


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - Krzaku - 03-08-2014

Wybieram sie :-)
Jeżeli jedzie ktos z Warszawy to dajcie znac na pw. Razem weselej.
Pisze sie tez na cygański nocleg jeżeli bedzie cos wiadomo :-)


RE: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA - C7_4K - 03-08-2014

ja mam 30 minut drogi