Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PS3] 'Gruniopiątek' #23 w multi GTA Online (Kurczaczek Edition) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PS3] 'Gruniopiątek' #23 w multi GTA Online (Kurczaczek Edition) (/Temat-PS3-Gruniopi%C4%85tek-23-w-multi-GTA-Online-Kurczaczek-Edition)



'Gruniopiątek' #23 w multi GTA Online (Kurczaczek Edition) - Link - 09-11-2014


Witajcie compadres!
Nie dodali jeszcze napadów? Dzięki Rock... - ale podobno na PS4 mają już być Laughing
Dawno się nie widzieliśmy Och, nie! dlatego też w ten piątek (14 listopada) o godz. 21.00 odbędzie się kolejny Gruniopiątek. Będzie to ostatnie spotkanie przed premierą GTA V na konsole nowej generacji. Nie martwcie się, na PS3 dalej będziemy grać i się spotykać, ale jak najbardziej zachęcam do przesiadki na PlayStation 4 - ta konsola na serio ma moc, a GTA na niej będzie normalnie zrywać podsufitkę! Winking Mam nadzieję, że uzbiera się liczna ekipa i znowu będziemy się fajnie bawić, powspominamy nasze poprzednie spotkania, jak zawsze w rodzinnej atmosferze™ Crash? Grempy Cat (He had fun once. And it was awful.) Aha, pozakładajcie jak macie taką możliwość koszulki z emblematami ekipy, niech będzie kokoszkowo Heart

Jeszcze tylko pozwolę sobie przekopiować ważne fakty z poprzedniego tematu, rzućcie okiem na REGULAMIN.
Warto też dołączyć do Ekipy ARHN.EU na GTA Social Clubie.

Co za piękne widoki w tym GTA na PS3 Winking (fot. by Agaa666 - dziewczyna z naszego gangu Me Gusta )

[Obrazek: 0_0.jpg]

Pozdrawiam Kissing
Link.


RE: 'Gruniopiątek' #23 w multi GTA Online (Kurczaczek Edition) - kaczmar456 - 09-11-2014

Na GTA Online będę jak zawsze Smiling


RE: 'Gruniopiątek' #23 w multi GTA Online (Kurczaczek Edition) - Sate - 09-11-2014

Czemu zawsze gracie jak pracuję Okay


RE: 'Gruniopiątek' #23 w multi GTA Online (Kurczaczek Edition) - magmus008 - 09-11-2014

ofkors rze bende


RE: 'Gruniopiątek' #23 w multi GTA Online (Kurczaczek Edition) - FeralBoar - 09-11-2014

Postaram się być


RE: 'Gruniopiątek' #23 w multi GTA Online (Kurczaczek Edition) - Snaki98-Pl - 09-11-2014

spróbuję przyjść Grinning


RE: 'Gruniopiątek' #23 w multi GTA Online (Kurczaczek Edition) - Ymir - 09-11-2014

Może może Winking
Ale nie chcę słyszeć tekstów o naszych matkach.


RE: 'Gruniopiątek' #23 w multi GTA Online (Kurczaczek Edition) - SzamanPL - 09-11-2014

Z wielką chęcią wpadnę Grinning


RE: 'Gruniopiątek' #23 w multi GTA Online (Kurczaczek Edition) - Dark-Crash-One - 09-11-2014

Link, nie rozumiem pytania, o czo Ci chodzi?


RE: 'Gruniopiątek' #23 w multi GTA Online (Kurczaczek Edition) - Kacpi01_PL - 09-11-2014

Tak jak zawsze będę Grinning


RE: 'Gruniopiątek' #23 w multi GTA Online (Kurczaczek Edition) - Link - 14-11-2014

Witam,
przypominam, że dziś gramy. Proszę o kulturkę podczas gry, zbiera się więcej osób i każdy musi czuć rodzinną atmosferę™, więc niektóre żarty muszą zostać odstawione na bok Winking

Pozdrawiam, do usłyszenia o 21,
Link.


RE: 'Gruniopiątek' #23 w multi GTA Online (Kurczaczek Edition) - Link - 15-11-2014

Witam!
Jesteśmy po grze, pierwszy raz spędziłem 4 pełne godziny na bardzo intensywnej i emocjonującej rozgrywce, ani razu mnie nie wywalało Party! Dziękuję za poziom na grunio, było kulturalnie i z klasą, rodzinna atmosfera™ wróciła, sporo pogadaliśmy na tematy gamingowe Gruby nerd. Na początku proszę następnym razem o 100 pro pewności co do pojawienia się, bo czekaliśmy wczoraj chwilkę na kilka osób, a Regulamin w końcu po coś jest Winking

Wczoraj udało ugrać się całkiem sporo, osobiście wbiłem aż 2 levele, serio, ja :link: zaczęliśmy spokojnie, od kilku wyścigów twórczości gruniopiątkowiczów, potem klasyczna akcja "Ciapąg" zwiedziliśmy cały stan Los Santos na spokojnie. Jazda zaczęła się potem, od wyścigów stworzonych przez Rocka, po kilka konkretnych deathmatchy. Atrakcją wieczoru jednak stały się misje "Capture de Teczka" w których to gracze dzielą się na dwie drużyny i przykładowo mają za zadanie dostarczenie pojazdów znajdujących się na środku mapy do swojej bazy - banał, ale jeżeli w grę wchodzi całe dostępne uzbrojenie... Ciężko to opisać, bo taktycy z nas są świetni, towarzyszyło temu mnóstwo śmiechu, całość wyglądała na początku chaotycznie, lecz po wprawieniu się rozgrywka wyglądała jak turniej szachowy Winking

Dziękuję tym co byli, dla mnie były to jedne z lepszych Gruniopiątków na jakich miałem okazję się pojawić. Osobiście bardzo się cieszę, bo chyba moje problemy z internetem zostały zażegnane. Gdzie zdjęcia? A no nie ma, w ferworze walki i wspanialej zabawy totalnie zapomnieliśmy wyciągnąć swoje aparaty Trollface

Pozdrawiam,
Link.