Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PS4] 'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PS4] 'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) (/Temat-PS4-Gruniopi%C4%85tek-1-w-multi-GTA-Online-Welcome-Back-Los-Santos-Edition)



'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) - Link - 19-11-2014


Witam serdecznie wszystkich użytkowników Playstation 4,
właśnie dziś, jeden dzień po premierze GTA V na konsole nowej generacji mam niebywały zaszczyt zaprosić i bardzo zachęcić do wzięcia udziału w pierwszym Gruniopiątku na PS4. Spotkanie odbędzie się już w ten piątek (21.11) o godzinie 21.00 Bardzo liczę na pojawienie się wszystkich posiadaczy maszynek SONY, damy radę?

Osobiście chciałbym ograć każdy z trybów tego zacnego tytułu, obadać i zobaczyć jak to wygląda, nie darowałbym sobie też, gdybyśmy beztrosko nie pobawili się w free roamie - fakt faktem, to tam dzieją się najróżniejsze i najciekawsze rzeczy, bo ogranicza nas tylko nasza chora wyobraźnia Torll

Jeżeli ktoś gra z nami pierwszy raz, polecam rzucić okiem na REGULAMIN.
Warto też dołączyć do Ekipy ARHN.EU na GTA Social Clubie.

Lecimy już w ten piątek!


Pozdrawiam Kissing
Link.


RE: 'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) - Sate - 19-11-2014

Znowu mnie nie będzie :grempy;


RE: 'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) - Kicaken - 19-11-2014

Będę na 100pro. Troche późno, mi by pasowało tak o 20:30 juz zacząć. Będę wam hostowal ciekawe misję na wysokim poziomie. Do zobaczenia


RE: 'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) - Pathmage - 19-11-2014

Biore udzial Warp Speed


RE: 'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) - Chmurowaty - 19-11-2014

Także się zjawię.


RE: 'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) - Dark Archon - 19-11-2014

Też będą na 100pro.


RE: 'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) - UzbrojonyStefan - 20-11-2014

Też zamierzam być.


RE: 'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) - Dorczenzo - 21-11-2014

Będę Heart I postreamujemy trochę Smiling


RE: 'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) - Link - 21-11-2014

Stream? Super! W takim razie proszę wszystkich o kulturkę i rodzinną atmosferkę™ Dzięki za wszystkie zgłoszenia. Witaj, Stefan, mam nadzieję, że dziś wieczorem będziesz się fajnie z nami bawił Smiling


RE: 'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) - Link - 23-11-2014

Witajcie!
Bardzo dziękuję za liczne przybycie w piątek Trollface Niestety, tego dnia, Rockstar nie pozwoliło nam pograć ze względu na niemożliwość dołączenia do świata GTA Online. Tak czy inaczej niezmiernie miło było mi porozmawiać z uczestnikami Grunio podczas prób dołączenia do gry. Dziękuję za cierpliwość osób będących i czekających wtedy na livestreamie. Postanowiliśmy przełożyć nasze spotkanie na dzień następny - sobotę, powstała z naszej gry słów Gruniosobota wypaliła i udało się pograć (mi nieszczególnie, bo znowu mnie wywalało) ale większość ekipy grała i wyglądało to bardzo dobrze, 300 widzów to moim zdaniem piękny wynik Smiling Było to pierwsze nasze spotkanie na PS4, mam nadzieję, że nie ostatnie, niestety, znowu zapomnieliśmy o zdjęciach, obiecuję następnym razem osobiście tego dopilnować.

Pozdrawiam,
Link.


RE: 'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) - Dorczenzo - 23-11-2014

Ja wczoraj porobiłem kilka zdjęć, ale...

[Obrazek: 2014-11-23_1803.png]

... cokolwiek miałoby to znaczyć Laughing


RE: 'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) - Kicaken - 23-11-2014

O mam buga luklewa.
To jest luklew, gdy kupił ps4, nawet piosenka w tle pasuje:



Laughing


RE: 'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) - Link - 23-11-2014

Faktycznie, jest jakiś problem z fotkami robionymi przez Snapmatic.

Dzięki uprzejmości Dorczenzo, mamy przyjemność obejrzeć mały zapis wczorajszej gry Heart

[video=youtube]http://youtu.be/Xi6YvLbjjAg[/video]


RE: 'Gruniopiątek' #1 w multi GTA Online (Welcome Back Los Santos Edition) - Kicaken - 25-11-2014

Ej jednak mozna uploadowac zdjecia z telefonu:

[Obrazek: lNQl_jqgCEae8kZhcdfGsQ_0_0.jpg]
[Obrazek: ny6uPRgkN0m21ZIcM_q7sg_0_0.jpg]
[Obrazek: 6RmQIkkwCEaJHPmu6S-_yg_0_0.jpg]