Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PS3] 'Gruniopiątek' #24 w multi GTA Online (Christmas Edition) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PS3] 'Gruniopiątek' #24 w multi GTA Online (Christmas Edition) (/Temat-PS3-Gruniopi%C4%85tek-24-w-multi-GTA-Online-Christmas-Edition)



'Gruniopiątek' #24 w multi GTA Online (Christmas Edition) - Link - 15-12-2014



Witajcie compadres!

Dalej nie ma napadów? No serio, dzięki Rock...
Dawno się nie widzieliśmy Och, nie! ale nie zapomniałem o Was Kochani PeeStrójkowicze! Dlatego też w ten piątek (19 grudnia) o godz. 21.00 odbędzie się kolejny Gruniopiątek. Będzie to chyba ostatnia edycja Oficjalnych Gruniopiątków w tym roku. 

Mam nadzieję, że uzbiera się liczna ekipa i znowu będziemy się fajnie bawić, powspominamy nasze poprzednie spotkania, jak zawsze w rodzinnej atmosferze, Crash? Grempy Cat (He had fun once. And it was awful.) 
Aha, pozakładajcie jak macie taką możliwość świąteczne stroje, które były dostępne rok temu, niech będzie świątecznie Heart


Jeszcze tylko pozwolę sobie przekopiować ważne fakty z poprzedniego tematu, rzućcie okiem na REGULAMIN.
Warto też dołączyć do Ekipy ARHN.EU na GTA Social Clubie.


Christmas Time... Winking 


 Pozdrawiam Kissing
Link.



RE: 'Gruniopiątek' #24 w multi GTA Online (Christmas Edition) - kaczmar456 - 15-12-2014

Jako, że PS3 mam na piątek ugrany, to się pojawię Smiling


RE: 'Gruniopiątek' #24 w multi GTA Online (Christmas Edition) - SzamanPL - 15-12-2014

Ja także wpadnę Smiling


RE: 'Gruniopiątek' #24 w multi GTA Online (Christmas Edition) - FeralBoar - 15-12-2014

Zawitam


RE: 'Gruniopiątek' #24 w multi GTA Online (Christmas Edition) - Dark-Crash-One - 15-12-2014

Link, jak nie chcesz mojego towarzystwa to po prostu powiedz, a nie grasz ze mną w brudne podchody :c


RE: 'Gruniopiątek' #24 w multi GTA Online (Christmas Edition) - Kacpi01_PL - 15-12-2014

Będę jak zawsze Winking


RE: 'Gruniopiątek' #24 w multi GTA Online (Christmas Edition) - Snaki98-Pl - 15-12-2014

A co tam będę Smiling
Będzie bardzo rodzinna zabawa Smiling


RE: 'Gruniopiątek' #24 w multi GTA Online (Christmas Edition) - Link - 15-12-2014

Proszę Cie, Crash, jesteś maskotką Grunio jak magmus, no offence i czekam na Ciebie Heart


RE: 'Gruniopiątek' #24 w multi GTA Online (Christmas Edition) - Dark-Crash-One - 16-12-2014

No dobra wybaczam, postaram się być :3


RE: 'Gruniopiątek' #24 w multi GTA Online (Christmas Edition) - Dra_ - 17-12-2014

Będę Grinning


RE: 'Gruniopiątek' #24 w multi GTA Online (Christmas Edition) - Link - 20-12-2014

Witam!
dziękuję za wczorajszą grę, mimo początkowych problemów (nie moich, z połączeniem) a ogólnych udało się trochę pograć i gdyby nie fakt, że dziś musiałem rano wstać do pracy, zostałbym na dłużej. Crash i Feral, macie po karnym kutasie, bo wpisaliście się, nie było was i nie raczyliście napisać o nieobecności (Regulamin!) + 2 nowe osoby, których bycie na Grunio mnie cieszy, ale! wcześniej się trzeba na nie zapisać i również przeczytać Regulamin! by być w temacie. Wybaczcie, że najeżdżam, ale są zasady i musimy ich przestrzegać, bo inaczej robi się pierdolnik, zmieniam swoją postawę z luzackiego Linka w egzekwującego zasady, sory.

Dziękuję pozostałym za świetną porcję rozrywki na najwyższym poziomie, granie z Wami to najczystsza przyjemnośc Kissing Fajnie było Cię usłyszeć, Dra Winking

Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę,
Link.

[Obrazek: 0_0.jpg]