Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PS4] 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PS4] 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) (/Temat-PS4-Gruniopi%C4%85tek-4-w-bet%C4%99-Battlefield-Hardline-Handlujcie-z-tym-Edition)



'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) - Link - 04-02-2015

[Obrazek: 359y0ed.jpg]
Autorem grafiki jest Kicaken, wszelkie kopyrajty do "Handluje" należą do niego.

Witam,
i od razu zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym Gruniopiątku, który odbędzie się już w ten piątek (06.02) o godz. 21:00.
Tym razem ogramy sobie betę najnowszego Gimbusfilda, który pojawił się 03.02 i dostępny będzie do 08.02. Uważam, że to bardzo dobra okazja by się spotkać i trochę postrzelać w tej szczelance typu nawalance. Do dyspozycji zostały nam oddane aż 3 tryby (Hotwire, Conquest i Heist) i o ile wczoraj grając samotnie jakoś szczególnie mi się mnie podobało, tak teraz grając z wami liczę na świetną zabawę. Ostrzegam, że nie jestem fanem FPSów, po prostu nie gram w ten gatunek, więc mogę często ginąć (tak, chcę przez to powiedzieć, żebyście mnie przypadkiem nie zabierali do swojej drużyny Forever Alone )

UWAGA! Pamiętajcie, że beta zajmuje 11,6 GB miejsca na dysku, więc zacznijcie pobieranie wcześniej Deal With It

Podlinkuje też linka (hehe)
[video=youtube]http://youtu.be/hzmJYTrrVYI[/video]

Jeżeli ktoś gra z nami pierwszy raz, polecam rzucić okiem na REGULAMIN.

Pozdrawiam,
Link.


RE: 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) - Wojtex28 - 04-02-2015

Ej, ja się nie zapiszę? Battlefield to jedna z moich ulubionych serii, a więc na 100% się pojawię i będę raczej przez cały czas Heart Na pewno będzie mi brakowało klawiatury i myszki, także też mogę słabo grać, jednak w końcu liczy się zabawa, nie? Grinning


RE: 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) - kaczmar456 - 04-02-2015

Będę - gorzej w FPS-y ode mnie nikt nie może grać, więc prawdopodobnie będę na dnach tabel, ale liczę na świetną zabawę Smiling


RE: 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) - Reoyeah - 04-02-2015

Haha, widzę, że jeśli chodzi o umiejętności w FPSach nie jestem samotny! Również się stawię. Grinning


RE: 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) - Chmurowaty - 04-02-2015

Jeśli już się zapisujemy, to i ja się pojawię. A przynajmniej tak planuję.


RE: 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) - dizzyx - 04-02-2015

A to gdzie jak się zapisać trzeba? :P
Kurcze no, to ja też się piszę, nie wiem jak z pracą będzie, ale postaram się tak ogarnąć, żeby chociaż na trochę zajrzeć Smiling
Tylko że  też słabo gram w FPSy.... Forever Alone


RE: 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) - Link - 04-02-2015

(04-02-2015, 17:21)dizzyx napisał(a): A to gdzie jak się zapisać trzeba? :P

Właśnie tu Smiling Jeszcze tylko przeczytaj Regulamin i jak tylko dasz radę to dołącz do nas w piątek.

P.S. Wszyscy słabo grają, a tylko ja dostaję zawsze solidny wpierkropki.


RE: 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) - dizzyx - 04-02-2015

No właśnie już wiem, że nie dam rady Childish no ale nic to, może następnym razem! Smiling


RE: 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) - Piskle - 05-02-2015

Witam serdecznie - Pizgiel jestem.
Z chęcią się pojawię na tym zgromadzeniu gejów ( Heart ). Ale mam jeden problem, już trzeci raz ściągam grę, bo nie chce mi ją instalować (już w samej grze; po prostu przy randomowej  liczbie stanie i amen). Będę próbował nadal, Pozdariam. Kissing Kissing Kissing Kissing

Edit: DZIAŁA Warp Speed


RE: 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) - Niki_93 - 05-02-2015

Witam. Smiling
W tym momencie żałuję, że nie mam PS4, bo z chęcią bym wpadła. Smiling
No nic, życzę Wam miłej zabawy. Grinning


RE: 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) - Kicaken - 05-02-2015

Handluj z tym, będę!


RE: 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) - Dorczenzo - 06-02-2015

Będę Mom please!


RE: 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) - Link - 06-02-2015

Witam,
małe ogłoszenie parafialne. Zgłosiło się sporo osób więc dziś rozmawiamy na TSie, szczegóły jak do niego wejść, jak zwykle w Regulaminie.

Lista obecności:
1. Link
2. Wojtex28
3. kaczmar456
4. Reoyeah
5. Chmurowaty
6. Piskle
7. Kicaken
8. Dorczenzo
9. JohnAbruzzi87
10. Zyga (może dołączy)

Do usłyszenia Soon


RE: 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition) - JohnAbruzzi87 - 06-02-2015

Battlefield zainstalowany, headset gotowy. Będę. Do zobaczeniaSmiling