Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PS4] Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PS4] Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) (/Temat-PS4-Symulawt-Gruniowtorek-5-w-multi-GTA-Online-The-Heist-Edition)



Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - Link - 02-03-2015

[Obrazek: erfj1w.jpg]
Autor grafiki: Chmurowaty. Wszelkie Kopyrajty należą do niego.


Witajcie compadres!
I tak mi nikt nie uwierzy ale po raz kolejny dostaliśmy datę dodania napadów w GTA Online! Niemożliwe? A jednak!
Z tej też okazji zapraszam na premierowe przebadanie tej nowej funkcji online już we wtorek 10.03 o godz. 21:00. Prawdopodobnie odbędzie się livestream z tego wydarzenia, więc bądźcie grzeczni. Ilość osób chętnych może być duża, a napady skonstruowane są dla 4 graczy - dlatego też podzielimy się na grupy podczas spotkania. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tym nietypowym Gruniopiątku wtorku. Jeżeli jest ktoś chętny zorganizować je na PS3 to gorąco do tego zachęcam, sam nie jestem w stanie pograć na jednej jak i drugiej platformie jednocześnie Okay Wpisujcie swoją chęć zagrania pod tym tematem - dzięki temu będę wiedział ile osób jest chętnych.

Jeżeli ktoś gra z nami pierwszy raz, polecam rzucić okiem na REGULAMIN.
Warto też dołączyć do Ekipy ARHN.EU na GTA Social Clubie.

Pozdrawiam,
Link.


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - Pathmage - 02-03-2015

BJERE UDZIAŁ Warp Speed


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - kaczmar456 - 02-03-2015

Wchodzę w to!


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - Dark Archon - 02-03-2015

JEDZIEM TAM


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - Wojtex28 - 02-03-2015

Ja się nie pojawię? Creepy


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - Stivi - 02-03-2015

Ja, Kicek i Dorsul będziemy!


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - Krzaku - 02-03-2015

Będę!


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - Kicaken - 02-03-2015

Będę! Moje gloki juz wypucowaneChyba Polygamia!. Proponuje zrobić zawody, ktora drużyna jako pierwsza ukończy dane napady. Jak oczywiście będzie wszystko działać


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - magmus008 - 02-03-2015

BENDE!!!!!!11 (W KOŃCU SIĘ ZALOGOWAŁEM!)


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - Chmurowaty - 02-03-2015

Że ja nie będę? Smiling


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - Reoyeah - 02-03-2015

Będziem, a co!


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - Stivi - 10-03-2015

Chyba nie dam rady być PS3 Has No Game 

Dam znać po 20.


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - Chmurowaty - 10-03-2015

Jako, że wszyscy budzą się z ręką w nocniku. Napady są tylko 4-osobowe, więc musimy podzielić się na drużyny (co zresztą w sumie zrobiliśmy, ale niektórzy nie wiedzą co się dzieje), tak to wygląda póki co:

1 Drużyna:
1. Chmurowaty
2. Link
3. Dark Archon
4. Reoyeah

2 Drużyna:
1. Kicaken
2. Dorsul
3. Stivi(?)
4. Dorczenzo

3 Drużyna:
1. Pathmage
2. Kaczmar
3. Wojtex
4. Krzaku

Wychodzi na to, że jedna osoba jest rezerwowa, czyli magmus (trzeci skład nie jest oficjalny, zrobiłem go z osób które się zapisały a nie dobrały w drużyny). Jak widać Stivi nie jest pewny więc w razie czego ktoś może dojść do drużyny Kicakena. Prawdopodobnie będziemy się wymieniać drużynami w późniejszych etapach. Planujemy siedzieć na różnych pokojach TS żeby nie robić zbędnego chaosu i żeby komunikacja była w miarę zrozumiała. Jakieś sugestie, pytania?


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - Dorsul - 10-03-2015

Obecny! Będę Torll


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - Stivi - 10-03-2015

Ja już wiem, że nie ściągnę tego za szybko, więc śmiało bierzcie rezerwowego za mnie :P


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - Link - 11-03-2015

JA PIERDOLE! Ogarniam temat z tym, piszę, ustalam termin, godzinę, itp... a powstrzymuje mnie od gry jakaś aktualizacja! Miałem pobrać grę o 21:55, a teraz czas pobierania aktualizacji pokazuje 5 godzin do końca pobierania, odpuszczam, życzę Wam przyjemnej gry, mi opadają ręce na to wszystko. Gruniopiątki? [*]


RE: Symulawt... 'Gruniowtorek' #5 w multi GTA Online (The Heist Edition) - kaczmar456 - 11-03-2015

W sumie Link nie masz czego żałować, serwery całkowicie padły i nie można się połączyć. Ja bym chciał sprawdzić te napady, więc jak coś, to jestem dostępny Smiling