Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PC] Heroes of the Storm – grupa arhn.eu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PC] Heroes of the Storm – grupa arhn.eu (/Temat-PC-Heroes-of-the-Storm-%E2%80%93-grupa-arhn-eu)



Heroes of the Storm – grupa arhn.eu - JaneQPL - 10-03-2015

Witajcie, z tej strony JaneQ!

Lista osób:
1. JaneQPL
2. romekb
3. Viatoro
4. Mkali
5. inquis1t0r
6. Banan9102 
7. kocdepolak
8. Fenton
9. nestore
10. Radwan
11. Bzykowa

Grupa zaczyna nam się fajnie rozrastać. Na dniach postaram się o dokonanie jakiejś większej aktualizacji wątku (między innymi  wywalenie kilku zbędnych reguł). Dodam, że obecnie praktycznie codziennie przesiadujemy na Arhnowym teamspeaku - najczęściej na kanale "Inne". Wielkie dzięki za zainteresowanie Heart .

Z racji tego, że Heroes of the Storm jest już z założenia grą zespołową (praktycznie nie grywalną solo), a na arhnowym shoutboksie co chwilę przewijają się osoby chętne do gry stwierdziłem, że pora się jakoś zorganizować i zebrać nas w jakieś sensowe miejsce. HOTS w obecnym stadium rozwoju nie pozwala na tworzenie drużyn, dlatego też wszystko musi opierać się na wzajemnym dodawaniu do znajomych i zapraszaniu do gry.

Żeby sprawa była jasna – obecnie do grupy dodawać mogą się jedynie osoby, które posiadają dostęp do niego. Uwierzcie mi, nie jest to duży problem i jeśli ktoś bardzo chce w niego grać to wystarczy udział w jednym czy dwóch konkursach (które najczęściej polegają na wyrażeniu chęci wzięcia udziału w testach).

Docelowo będziemy się organizować w pięcioosobowe grupy do gry w jakiś określonych godzinach (zapewane wieczornych). Jeśli będzie nas więcej – zawsze możemy grać gry niestandardowe przeciwko sobie. Polegać będzie to na zwyczajnym dołączaniu do pokoju na teamspeaku – nie będziemy za każdym razem śmiecić po forum czy szłacie. Gdy zbierze się większa grupka chętnych osób doczekamy się zapewne własnego kanału na arhnowym teamspeaku (jeszcze tylko muszę się dowiedzieć z kim pogadać/ile Dinarów łapówki komu dać Tritorlls ). 

Grupa nie ma ograniczeń w stosunku do poziomu konta jaki jest wymagany dołączać do nas mogą nawet osoby, które przed chwilą uzyskały dostęp (pewnie tak nawet zabawniej będzie Grinning ). Wymagane jest jedynie posiadanie mikrofonu (obojętnie jakiego, nawet takiego za 10zł byleby, można było zrozumieć o co chodzi osobie po jego drugiej stronie Winking ).
Chęć dołączenia do grupy wyrażacie poprzez napisanie w tym wątku postu ze swoim nickiem (miło byłoby gdybyście od razu podali podali level który posiadacie w momencie dołączenia , oraz czy mieliście wcześniej doczynienia z grami typu MOBA – będziemy mniej więcej wiedzieli z na jakim poziomie jest dany gracz). Swój battletag wysyłacie mi na PW (lub zwyczajnie zapraszacie mnie wspominając, że dołączacie do grupy HOTS na arhn.eu – Jankowski#2319) – nie chcemy tworzyć w tym temacie bazy danych dla randomów Och, nie! .

Od siebie mogę dodać, że sam straciłem ponad 1500h w League of Legends, 100h w Dawngatei pojedyncze godziny w DOTA 2 - coś tam niby grać w moby potrafię Grinning .

TL; DR:
1. Dołącz do grupy tylko, jeżeli posiadasz dostęp do Heroes of the Storm.
2. Wymagane jest
posiadanie sprawnego mikrofonu. Podczas gry korzystamy z serwera TeamSpeak arhn.eu.
Dane do połączenia: ts.arhn.eu, hasło: arhn
3. Zapis do grupy polega na dodaniu postu z chęcią dołączenia do grupy przy jednoczesnym wysłaniu PW z battletagiem (ew. zwyczajnym zaproszeniu mnie – battletag Jankowski#2319 oraz poziomem, jaki w chwili dołączania reprezentujecie w grze.
4. Obowiązuje pełna kulturka, nie mam zamiaru rozstrzygać dram wszczynanych przez różne osoby – ostrzegam, że za takie zachowanie można wylecieć z grupy i spokojnie pracować na bana na reszcie serwisu.
5. Minimum do powstania grupy jest zapisanie się 5 osób.
6. Życzę nam niezapomnianej zabawy Creepy .

Wątek będzie na bieżąco aktualizowany.

Pozdrawiam,
JaneQPL Heart


RE: Heroes of the Storm – grupa arhn.eu - romekb - 10-03-2015

Dopisuję się, wysłałem zapro na battlenecie.
Przegrane pół życia w LoLa, mniej w Dotę, czyli poziom zerowy.


RE: Heroes of the Storm – grupa arhn.eu - Mkali - 15-03-2015

Dorzucam się do listy i chętnie zagram jeżeli będzie okazja Grinning Mój battlelog - Mkali#2221 Na swoim battlenecie już mnie masz Smiling


RE: Heroes of the Storm – grupa arhn.eu - Viatoro - 15-03-2015

Z chęcią dołączę, chociaż realnie, to więcej czasu na grę będę miał dopiero po następnej niedzieli. Zaproszenie poszło na Battle.net, a poziom w grze to 40.


RE: Heroes of the Storm – grupa arhn.eu - Banan - 16-03-2015

Sprawdzę o co chodzi w tych mobach, zaproszenie wysłałem. Poziom 2 Torll


RE: Heroes of the Storm – grupa arhn.eu - inquis1t0r - 16-03-2015

Pograć mogę, z tym, że u mnie może być problem z regularnymi godzinami grania.
Na bnecie mnie już masz, po wczorajszej hekatombie na nas Winking


RE: Heroes of the Storm – grupa arhn.eu - kocdepolak - 17-03-2015

Chętnie dołączę, poziom pierwszy, świeżutki kluczyk dzisiaj dostałem od Janka Heart Wcześniej trochę grałem w Lol-e i inne Doty. Wysłałem zapro na battle necie.


RE: Heroes of the Storm – grupa arhn.eu - Fenton - 22-03-2015

Także znalazłem się pośród wybrańców Blizzarda. Poziom 7. Zaproszenie wysłane.


RE: Heroes of the Storm – grupa arhn.eu - van Radwan - 30-03-2015

A też się dopiszę. Z Jankiem już grałem meczyk, więc mój battletag zna (impulsywność chyba niestety też Torll )

Poziom bohatera: 29. Doświadczenie z poprzednich MOBA: wkurzający brat grający w LoLa za ścianą parę lat temu. Oprócz tego nic więcej.


Pozdrowionka.


RE: Heroes of the Storm – grupa arhn.eu - nestore - 30-03-2015

Również z chęcią dołączę, ok. 6k gier w lola, jakies 50h w docie. Na hotsie aktualnie 40 lvl i 41 liga bohatera. Smiling

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


RE: Heroes of the Storm – grupa arhn.eu - Bzykowa - 30-03-2015

Możesz mnie dopisać Smiling około 400 h zmarnowane na lolo, na Dawngate też trochę poszło. Lvl w hotsie na tą chwilę 32. Mój battletag już masz Torll


RE: Heroes of the Storm – grupa arhn.eu - Krasny - 17-04-2015

proszę o legalizację


RE: Heroes of the Storm – grupa arhn.eu - Kenshiro - 10-05-2015

Czy mikrofon jest aż tak potrzebny? Z wielką chęcią bym dołączył, ale ostatnio wyłamałem wejście na mikrofon, a tak z 40 poziomem chyba bym całkiem dużo wniósł do gry.


RE: Heroes of the Storm – grupa arhn.eu - inquis1t0r - 08-12-2015

Grywa ktoś jeszcze?