Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PS3] 'Gruniopiątek' #26 w multi GTA Online (Napady? Edition) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PS3] 'Gruniopiątek' #26 w multi GTA Online (Napady? Edition) (/Temat-PS3-Gruniopi%C4%85tek-26-w-multi-GTA-Online-Napady-Edition)



'Gruniopiątek' #26 w multi GTA Online (Napady? Edition) - Kacpi01_PL - 07-04-2015


Witam po świątecznej przerwie.

W najbliższy piątek (10.04) o godzinie 21:00 odbędzie się kolejny Gruniopiątek z GTA Online. W planach jest przede wszystkim spróbowanie napadów na które czekaliśmy bardzo długo. Nie wiem jak one działają, ale wszystko wyjdzie w praniu. Poza tym wyścigi #tradycja, możliwe, że kilka misji z serii capture the teczka i wiele, wiele więcej. Wszystko zależy od ilości chętnych Smiling

Zachęcam więc do wzięcia udziału. Dobra zabawa oraz jedyny i nie powtarzalny klimat gwarantowany Grinning

A teraz bardzo ważna informacja. Z tym Gruniopiątkiem regulamin będzie niezwykle ostro egzekwowany. Przede wszystkim chodzi mi o zapisywanie się chętnych do zabawy. Ostatnio są z tym problemy i powstaje chaos. Oświadczam więc, że pokój na TS'ie będzie strzeżony hasłem zmieniającym się co tydzień, a sesja będzie zamknięta i tylko dla zaproszonych, nie tak jak wcześniej, dla członków ekipy. Sprawi to, że pozbędziemy się chaosu. Hasło otrzyma każdy w wiadomości na PSN kto się zapisze w tym temacie, poda swój nick (będzie to pomocne), oraz zaprosi mnie do znajomych (mój PSN: kacpi01). Pamiętajcie, aby w treści zaproszenia napisać kokoszka, grunio, arhn, cokolwiek, co kojarzy się z Gruniopiątkiem. 


Na wasze posty czekam do piątku 10.04 do godziny 20:00. Jeśli nie uzbiera się minimum 3 chętnych do tej godziny Gruniopiątek zostaje anulowany.
Pozdrawiam
Kacpi01_PL



RE: 'Gruniopiątek' #26 w multi GTA Online (Napady? Edition) - Dra_ - 08-04-2015

No to jedna osoba się zgłasza! Brakuje jeszcze dwóch. Happy
(Piątek nie 10.04? Tongue_Out_Winking )


RE: 'Gruniopiątek' #26 w multi GTA Online (Napady? Edition) - Snaki98-Pl - 08-04-2015

Może ale nie jestem pewien


RE: 'Gruniopiątek' #26 w multi GTA Online (Napady? Edition) - Kacpi01_PL - 08-04-2015

(08-04-2015, 18:24)Dra_ napisał(a): (Piątek nie 10.04? Tongue_Out_Winking )

Faktycznie... mój błąd. Dzięki, że zwróciłaś mi uwagę Smiling


RE: 'Gruniopiątek' #26 w multi GTA Online (Napady? Edition) - Chmurowaty - 08-04-2015

Ja co prawda się nie zapisuje, ale napiszę tu co byście nie siedzieli jak te łosie na pustym polu.
Pierwszy napad (który składa się z kilku etapów) jest wyłącznie dwuosobowy. Pełni on rolę samouczka i warto go odbębnić zanim zabierze się za prawdziwą zawartość tego rozszerzenia. Następne napady już są normalnie na cztery osoby Kissing


RE: 'Gruniopiątek' #26 w multi GTA Online (Napady? Edition) - Micvhu - 08-04-2015

Piszę się na to!


RE: 'Gruniopiątek' #26 w multi GTA Online (Napady? Edition) - kaczmar456 - 09-04-2015

O może w końcu jakiś porządek tam zapanuje i będzie wiadomo, ile ludzi ostatecznie będzie. Ja zgłaszam swoją obecność, biorę udział, czy coś tam :p


RE: 'Gruniopiątek' #26 w multi GTA Online (Napady? Edition) - Patryk Antonowicz - 10-04-2015

Ja też będę


RE: 'Gruniopiątek' #26 w multi GTA Online (Napady? Edition) - Kacpi01_PL - 11-04-2015

Kolejny Gruniopiątek zakończony, a więc czas na małe podsumowanie.

Moje początkowe problemy ze słuchawkami jakoś udało się rozwiązać przed oficjalnym rozpoczęciem, więc daliśmy radę wystartować o zaplanowanej porze. Muszę jednak przyznać, że nie spodziewałem się takiego spokoju jaki panował na TS'ie. Zwykle byliśmy wszyscy bardziej rozgadani, no ale cóż... Okay 

Jeśli chodzi o napady... nie wyszły z mojej winy. Nie miałem wcześniej chwili na przejście samouczka, więc pominąłem go. Mieliśmy w zamian bardzo dobre zastępstwo. Kilka misji, wyścigów a na końcu swobodna rozgrywka. O wyścigach nie ma za dużo do powiedzenia i nie wyróżniały się jakoś szczególnie, oprócz jednego irytującego w którym do wyboru były tylko helikoptery Are You Fucking Kidding Me? Zaskoczyły mnie jednak bardzo pozytywnie misje. Dwóch obrońców posiadających jedno życie i wszystkie bronie musiało przetrwać kilka minut, a czwórka słabo uzbrojonych atakujących z nieskończoną ilością żyć miała ich zabić. Aż się chciało grać Me Gusta Szkoda tylko, że zaledwie raz byłem obrońcą  Okay i zginąłem w ostatnich sekundach Fffuuu Pozostała jeszcze swobodna rozgrywka. Standardowo udaliśmy się na lotnisko z zamiarem siania chaosu co zawsze wychodzi nam idealnie Smiling

I to byłoby na tyle. Dzięki za wspólną grę. Pozostaje się jeszcze podzielić kilkoma zdjęciami.

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

Pozdrawiam
Kacpi01_PL