Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Odtwarzacz Mp3 - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Newschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Newschool)
+--- Dział: Gadżety (https://forum.arhn.eu/Forum-Gad%C5%BCety)
+--- Wątek: Odtwarzacz Mp3 (/Temat-Odtwarzacz-Mp3)



Odtwarzacz Mp3 - kocdepolak - 12-05-2015

W związku z nagłą śmiercią mojego wejścia microjack w telefonie [*] postanowiłem zaopatrzyć się w odtwarzacz mp3. Sęk w tym, że ofert jest multum, a ja nie do końca umiem w przeszukiwanie internetów. Czy może mi ktoś z forumowiczów pomóc w wyborze takiego urządzonka (może być i używane) w cenie do 30 zł? Zależy mi na możliwości rozszerzania pamięci kartą microsd, długiej żywotności baterii i ew. klipsie do zaczepienia na rękawie czy cóś. Kompletnie bimbam za to na obecność wyświetlacza w takim odtwarzaczu. Ślicznie dziękuję z góry za miłe odpowiedzi Kissing


RE: Odtwarzacz Mp3 - PikaKnight - 12-05-2015

A co z jakością dźwięku? Ma to dla Ciebie znaczenie, czy po prostu ma to być najtańsza możliwa mp3 z microsd?


RE: Odtwarzacz Mp3 - Fedox9 - 12-05-2015

Chyba Polygamia! 20 zł - MP3 w auchanie, na micro sd, bez ekranu, w stylu ipoda shuffle. Trzyma ok 20h, jakość dzwięku - ok, nie szumi podczas utworu. Polecam.


RE: Odtwarzacz Mp3 - kocdepolak - 13-05-2015

Jakość dźwięku... Nie jestem audiofilem, tak naprawdę to potrzebuję czegoś co mi pobuczy za uszami, gdy coś robię Smiling Fajnie by było, gdyby nic nie szumiało i nie zakłócało samego dźwięku. Zresztą mowa o mp3, nie żadnych flac czy innych śmiesznych rozszerzeniach, co tu można zepsuć? Smiling


RE: Odtwarzacz Mp3 - Fedox9 - 13-05-2015

No to ci go polecam. Szumy słychać tylko między utworam, ale takie bardzo ciche (chociaż pewnie zależy na nakiego trafisz). Ma klips.


RE: Odtwarzacz Mp3 - PikaKnight - 13-05-2015

Na Alledrogo zakupisz najtańsze modele za ok. 8-9zł. Jakościowo są różne, zależy jak trafisz. Sam miałem kilka takich z różnych źródeł (Allegro - jakiś sklep - Aliexpress) i mimo, że były to te same mp3, grały różnie. Pierwsza grała dobrze, druga... fatalnie, trzecia grała ok... Pierwszy zgubiłem podczas jazdy na rowerze, drugi spadł mi z balkonu z 5 piętra, trzeci zwinął mi po zakupie iRivera brat.


RE: Odtwarzacz Mp3 - Mmalina - 13-01-2016

W Tesco są :-)


RE: Odtwarzacz Mp3 - Jasiek - ten prawdziwy - 31-01-2016

Z budżetowymi odtwarzaczami MP3 jest ten problem, że one grają tak jak im się podoba.

Ale dzisiaj w Saturnie w "koszu promocyjnym" widziałem, że są odtwarzacze MP3 od Philipsa za 40 złotych. Co prawda 8gb, ale jakość dźwięku chociaż zapewniona w jakimś ludzkim stopniu.


RE: Odtwarzacz Mp3 - Adihash - 01-07-2016


Masz smartfona? To może lepiej kupić słuchawki bluetooth?
Fakt, trochę ponad budżet który zaproponowałeś ale jest to porządny zestaw: Nokia BH-111
Minimum ponad budżet: Inspirowane LG Tone Infinim


RE: Odtwarzacz Mp3 - Wysy - 19-10-2016

Miałem dwa "tańsze" odtwarzacze MP3 na micro sd - pierwszy kupiony na alledrogo - padł czytnik kart po dosłownie dwóch tygodniach; drugi kupiłem w jakimś markecie - podobnej konstrukcji - i jak się okazało po dwóch miesiącach - i jakości. Rozładował się i już więcej nie chciał naładować. Jakość dźwięku pozostawiała wiele do życzenia.
Polecam "zapolować" na okazję w jakimś większym elektromarkecie, tak jak pisze "Jasiek". Za markowym sprzętem idzie solidność i nawet niech ten odtwarzacz ma 4 czy 8 GB to prędzej się rozładuje niż przesłuchasz od początku do końca 1/10 wgranych utworów Smiling