Witaj! Logowanie Rejestracja —
Zaloguj się
Login:
Hasło: Nie pamiętam hasła
 
Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
  • Strona Główna
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Regulamin
  • Pomoc
Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ › Allschool... › Gracze - Graczom v
« Wstecz 1 ... 14 15 16 17 18 ... 29 Dalej »

[ART] Recenzja Darksiders 2 (recenzja amatora)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryb drzewa
[ART] Recenzja Darksiders 2 (recenzja amatora)
TheNeoMatrix Offline
Call me Neo
*
Liczba postów: 12
Liczba wątków: 8
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
#1
22-11-2015, 15:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2015, 16:44 przez TheNeoMatrix.)
Witam was. Chciałbym wam przedstawić moją recenzję gry Darksiders 2.
Jest to gra z gatunku slasher/RPG opowiadająca o perypetiach jednego z Łowców Apokalipsy czyli Śmierci. Gra jest nastawiona przede wszystkim na walkę z przeciwnikami w bardzo widowiskowym stylu, a także na eksploracji podziemi czy też lochów.
- Grafika: Bardzo dobra, w większości odcienie szarości ale zdarzają się też perełki jak np. Pierwsza kraina
- Audio: Głoś głównego bohatera jest wyrazisty i charyzmatyczny, dobrze oddaje jego naturę. A jeśli chodzi o muzykę to została ona skomponowana przez Jespera Kyda (znanemu ze skomponowania muzyki do klasycznych Hitmanów i Assassin's Creed), dobrze oddaje klimat produkcji i lokacji w której aktualnie znajduje się nasz bohater.
-Grywalność: Gra się naprawdę przyjemnie, tak jak wspominałem system walki jest satysfakcjonujący, lecz po pewnym czasie zaczyna nużyć. Tak samo jest z eksploracją lochów które sztucznie wydłużają czas na ukończenie gry (w jednym lochu jeśli chcemy znaleźć wszystko musimy spędzić min. 3h). Gra posiada też różne, czasem trudne zagadki platformowe, ale za to jeśli popełnimy błąd to gra da nam wskazówki jak już tego błędu nie popełnić. Zadania poboczne są też ciekawe, ale nie będę się o nich rozpisywał. Ukończenie gry na średnim poziomie trudności zajęło mi ok. 21h.
-Podsumowanie: naprawdę polecam wam zagrać w tą grę szczególnie dla tego systemu walki i ciekawej fabuły. Pozdrawiam i życzę miłego grania Smiling
Wielki Brat patrzy
Szukaj
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  • Kontakt
  • arhn.eu
  • Wróć do góry
  • Wersja bez grafiki
  • Oznacz wszystkie działy jako przeczytane
  • RSS
Aktualny czas: 22-06-2025, 22:23 Polskie tłumaczenie © 2007-2025 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2025 MyBB Group. Created by DSlakaitis.