Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 906 - File: showthread.php PHP 7.2.34 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 906 errorHandler->error






Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne! Tworzenie artykułów na Wiki.
16-05-2011, 23:40,
Post: #1
Ważne! Tworzenie artykułów na Wiki.
Witam!
Najpierw chciałbym podziękować wszystkim którzy pomagają w tworzeniu wiki, a także chce wam dać kilka rad Winking
Otóż po pierwsze prosiłbym was o to żebyście nie zrzynali z minecraft wiki zmieniając słowo minecraft na Terraria. Prosiłbym was też żebyście używali szablonów przy opisywaniu przedmiotów.
Nie używanie szablonów gdy jest to możliwe będzie skutkować otrzymaniem kary.

Nie wiem też czy znacie idee wiki, otóż słowo wiki oznacz szybko i w związku z tym prosze was żebyście opisując przedmioty, bloki, potwory itp.
używali odwołań do innych artykułów wikipedi, ułatwia to nawigowanie i powoduje że użytkownik nie musi ciągle powracać do spisu treści tylko jednym ciągiem czyta powiązany tekst. Takie odwołania do innych artykułów tworzymy w następujący sposób:
Kod:
Lasy - Najłatwiej w nich o [[Wood|drewno]], najłatwiej też w nim(lesie) zbudować domek. Nawet ten początkowy...
wpierw w tagu [[]] piszemy nazwe strony a po | piszemy co ma być wyświetlone.
Użycie takiego odwołania pomoże czytnikowi dowiedzieć się więcej i zachęci go do dalszego czytania.

Przydałoby się także abyście dodawali obrazki do każdego wpisu, ułatwi to zdecydowanie znajdowanie szukanego przedmiotu.
Jeśli akurat nie macie ochoty pisać możecie wejść tutaj i dodać brakujące pliki ;-)

Jeszcze raz dziękuję za to że pomagacie mi w robieniu encyklopedi i mam nadzieję że razem uda nam się stworzyć najbardziej czytelną encyklopedie gry Terraria.
(przepraszam za ew literówki ale piszę z telefonu)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ważne! Tworzenie artykułów na Wiki. - przez veteran29q - 16-05-2011, 23:40



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
[-]
Shout: -
Ładowanie...


Kontakt | arhn.eu | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS