06-01-2013, 18:13 
		
	
	
		Witam,
Posiadacie może tę grę na waszego 3DSa? Dla mnie to było must have, którego kupiłem w preorderze, a jeszcze nie miałem czasu przejść do końca .
.
Jak ogólnie wasze wrażenia z gry? To jest to czego się spodziewaliście? Nie denerwowało was "latanie 3D" podczas szybkich akcji? Mnie osobiście najlepiej się grało przy wyłączonym 3D, chociaż gra ma bardzo ładną głębię i dużo na tym wyłączeniu traciła.
Podobały wam się wstawki z TWEWY (swoją drogą - genialna gra).
I jak ogólnie oceniacie? Ode mnie 
	
	
	
	
	
Posiadacie może tę grę na waszego 3DSa? Dla mnie to było must have, którego kupiłem w preorderze, a jeszcze nie miałem czasu przejść do końca
 .
.Jak ogólnie wasze wrażenia z gry? To jest to czego się spodziewaliście? Nie denerwowało was "latanie 3D" podczas szybkich akcji? Mnie osobiście najlepiej się grało przy wyłączonym 3D, chociaż gra ma bardzo ładną głębię i dużo na tym wyłączeniu traciła.
Podobały wam się wstawki z TWEWY (swoją drogą - genialna gra).
I jak ogólnie oceniacie? Ode mnie
 
	
 
 

 

