Witaj! Logowanie Rejestracja —
Zaloguj się
Login:
Hasło: Nie pamiętam hasła
 
Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
  • Strona Główna
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Regulamin
  • Pomoc
Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ › Newschool... › Gadżety v
« Wstecz 1 2 3 4 Dalej »

Słuchawki z Mikrofonem do 300zł.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryb drzewa
Słuchawki z Mikrofonem do 300zł.
Umarty Offline
Banned
Liczba postów: 10
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2013
#1
25-10-2013, 17:40
Chciałbym kupić słuchawki z mikrofonem do 300zł,
najlepiej aby zbytnio nie szumiały i nie charczały,
Najlepiej żeby miały dosyć duże basy (Lubię Dubstep) i były głośne.

Co polecacie?
Szukaj
Odpowiedz
patrol95 Offline
Blaszak Gejmer
*
Liczba postów: 9
Liczba wątków: 3
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#2
27-10-2013, 19:12
Moim zdaniem nie jest warto kupować słuchawek z mikrofonem, tym bardziej nie za cenę 300zł. Najczęściej taki sprzęt okraszony jest wszelkimi hasłami typu "pro graming" itd. Dużo lepiej jest kupić sobie osobno słuchawki i mikrofon, wyjdzie to zdecydowanie taniej i lepiej.

Pozostając przy swojej tezie polecam ci słuchawki Sennheiser HD 202. Mają naprawdę dobry bas, długi kabel co pomaga przy komputerze(zakładam, że głównie do tego biorąc pod uwagę, że chcesz też mikrofon). Dołączona jest też zwijarka dzięki której możesz skrócić kabel i używać np do telefonu.

Co do mikrofonu to moim zdaniem jakikolwiek około 30zł będzie wzorowo spełniał swoje zadanie.
Szukaj
Odpowiedz
Prometheus Offline
Pong
*
Liczba postów: 9
Liczba wątków: 1
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 1
#3
11-11-2013, 14:31
Zdecydowanie odradzam HD202 przy tym budżecie - to jest niska półka tego producenta i nic specjalnego. Znacznie lepszym wyborem będą Creative Aurvana Live!, z których korzystam od paru lat. Ciepły, żywy dźwięk (marketingowe zapewnienia, jakoby był to dźwięk rodem "na żywo" z koncertu są może nieco naciągane, ale efekt i tak jest świetny w tej cenie), całkiem solidne wykonanie i wygoda użytkowania. A czasem noszę te słuchawki kilka godzin dziennie, więc wygoda też była dla mnie priorytetem.

Do tego polecam doczepiany na kablu mikrofon Zalman. http://www.ceneo.pl/926776
Strona WWW Szukaj
Odpowiedz
Keczup Offline
Pogromca Keczupu
*
Liczba postów: 32
Liczba wątków: 4
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
#4
13-11-2013, 17:47
CAL do PC bez recablingu będą mało wytrzymałe... Ja polecam od siebie pierw zakupienie karty dźwiękowej, a potem słuchawek do tej kwoty. Po prostu katowanie ich na zintegrowanym układzie audio nie ma sensu.
Strona WWW Szukaj
Odpowiedz
WeridoPL Offline
Zły Człowiek
*
Liczba postów: 18
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
#5
18-01-2014, 19:17
Może późno piszę, ale jeśli wybierasz i potrzebujesz słuchawek do grania, z takim w miarę neutralnym brzmieniem(nie ma przesadzonych basów itd.), polecam Steelseries Siberia v2. Mówię zupełnie serio: mikrofon jest bardzo funkcjonalny i "ukryty", dźwięk wydobywający się ze słuchawek jest dla mnie fenomenalny, do tego słuchawki obsługują nawet 7.1. Kupisz je za lekko ponad 200 zł, a jeśli nie masz dobrej karty dźwiękowej, polecam wydać nieco więcej na zestaw z kartą dźwiękową na USB - wszystko działa bardzo płynnie i bezproblemowo.
Szukaj
Odpowiedz
Mino Brus Offline
Banned
Liczba postów: 10
Liczba wątków: 2
Dołączył: Dec 2014
#6
05-12-2014, 20:25
Dobre sluchawki zaczymaja sie raczej od 500zl a mikrofon duzo nigdy sie nie rozni
Szukaj
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  • Kontakt
  • arhn.eu
  • Wróć do góry
  • Wersja bez grafiki
  • Oznacz wszystkie działy jako przeczytane
  • RSS
Aktualny czas: 14-06-2025, 08:53 Polskie tłumaczenie © 2007-2025 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2025 MyBB Group. Created by DSlakaitis.