Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wokół nas Pokémonów Świat!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeden z fajniejszych livestreamów w jakich miałem przyjemność brać udział! Męczymy Pikachu podczas zabawy z Pokémon Yellow: Special Pikachu Edition.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Wokół nas Pokémonów Świat!
I tak patrzeć jak ktoś gra? no nie wiem, jakoś mi się to nie widzi O_O. :P
Do tej pory zadaję sobie pytanie Co ja do cholery robiłem przez te 2.5 godziny, a przede wszystkim dlaczego.
Co nie zmienia faktu że było fajnie Smiling
2,5h z życia wyjęte, ale bawiłem się przednio Grinning. Zaraz po livestreamie odpaliłem sobie mojego FR i grałem jeszcze do 1 Winking.
(31-01-2013, 10:55)Newfolder napisał(a): [ -> ]I tak patrzeć jak ktoś gra? no nie wiem, jakoś mi się to nie widzi O_O. :P

No to obejrzyj fragment. Akurat gra jest tutaj w tym wszystkim najmniej ważna Smiling
@up, racja. Smiling

Fajnie się oglądało. Czekam na kolejny (mam nadzieje, że jednak będzie) live z pokemonów. Winking
Prosimy o live z Pokemon BW2 Smiling
I ogólnie o więcej live z Pokemonami.
Archon może zagrałbyś z kims coopa splitscreen w jakieś pokemony. Coś takiego jak na kanale YT ElitarnaDwojka.
Bardzo fajny live Winking oby więcej takich Grinning
Zawsze lubilem pokemony i już nie moge doczekać sie 3DS aby w nie zagrac Smiling
A muszę sobie kupić nowego gameboya ; _ ;
Świetny LajwGrinning Oglądałem całego:P
Live jak najbardziej przyzwoity Grinning
Live był naprawdę świetny. Pokemony to zawsze dobry wybór Grinning
A może następnym razem fire redy? Grinning
Żałuje ,że nie mogłem obejrzeć live'a :/ Pociesze się archiwum Smiling
Szkoda , że nie nowe 3ds owskie :<
Ja bym z chęcią zobaczył pokemon ruby/saphire ale głosowałem na yellowa.
Więcej takich live`ów poprosze
http://besty.pl/1563441 BROCK OTWORZYL OCZY!!!!!!!! I fajny live szkoda ze mnie nie bylo
Kolejny live który obejrzałem w pracy Smiling. Bardzo fajnie mija czas przy takim materiale. Żałuję wtedy tylko, że nie mogę napisać czegoś na czacie Smiling, a czasem naprawdę bardzo kusi.
Aż się chce powrócić do tej gry, fajny. Był live.
Jeden z fajniejszych lajvów (:
Moim zdaniem Archon jest najlepszym recenzowiczem i livestreamowiczem i ta gra tym bardziej to pokazuje.
Liczę na live z Fire Red, mojej ulubionej części ^^
Stron: 1 2