Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gruniopiątki - Mini Relacja :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Mini relacja! Gruniopiątek #15 z Battlefield 3 i Counter-Strike: Global Offensive

Wczoraj o godzinie 20:00 zaczął się piętnasty Gruniopiątek z Battlefield 3. Mimo początkowych problemów z dołączeniem do gry (ach, te ruskie serwery Torll ) udało nam się wspólnie zagrać.

Po około godzinie rozgrywki, uznaliśmy, że z powodu nowo dodanych skrzynek lepiej będzie uruchomić CS:GO - każdy miał szansę jedną wydropić (w czasie naszej gry, cena jednej skrzynki wynosiła 5,50 euro).

Koniec końców, Gruniopiątek zakończył się około północy. Niestety musiałem wyjść odrobinę wcześniej, za co szczerze przepraszam.

Lista uczestników Gruniopiątku #15:
Joony
Pojeemniko (na screenach: notek648)
Canalia97PL
Pojler
Ja Smiling
Grodek
Mkali
CriX Doomsday
Wielkimati
Sapiejewski

Dziękuję wszystkim za przybycie.

[Obrazek: 8MX1vVN.jpg]
Nie jestem pewien, czy Pojler za kierownicą to był dobry pomysł Och, nie!

[Obrazek: vnRZ4L3.jpg]
Taki tam skok z 500 metrów Torll

[Obrazek: b2Fl4zS.jpg]
Nasi dzielni obrońcy przekaźników

[Obrazek: 5eq4PYi.jpg]
Zwycięzca mógł być tylko jeden Torll
Było świetnie, oby więcej takich Gruniopiątków Smiling
Świetnie się bawiłem. Będzie trzeba to powtórzyć.
Fajny Gruniopiątek, świetnie się bawiłem mimo braku mikrofonu. Szkoda, że nie gram tak dobrze jak Filip Okay
Dużo zabawy i milo spędzony czas. W Cs'a lamiłem, ale chociaż mieliście do kogo strzelać Grinning.
A to jak 2 razy wygrałem wyścig zbrojeń nie pokazałeś Torll
(03-05-2014, 14:48)pojeemniko napisał(a): [ -> ]Fajny Gruniopiątek, świetnie się bawiłem mimo braku mikrofonu. Szkoda, że nie gram tak dobrze jak Filip Okay

Tylko zapomniałeś napisać który Filip Trollface
To co, za tydzień Gabenopiątki?
Skeptical Fry Let me think...
Ja bawiłem się świetnie, i czekam na powtórkę z tej emocjonującej roz(g)rywki.
Hejka! Gruniopiątki oficjalnie zakończyły się już jakieś 2 godziny temu, więc myślę, że wypadałoby machnąć krótką relację. Tak więc zapraszam.

Głosem ludu w tym tygodniu graliśmy w Garry's Moda. Na początku chcieliśmy olać tryb sandboxa i od razu zacząć grać w moda o nazwie "Trouble in terrorist town", ale mieliśmy problem ze znalezieniem serwera, więc jednak zaczęliśmy od podstawowego trybu gry.

[Obrazek: tIKy10Z.jpg]

W skrócie, graliśmy na ulubionym serwerze Dangerowego. Prawie zepsuliśmy serwer, bo ja i Pojler zaczęliśmy tworzyć zbyt dużą liczbę przedmiotów naraz. Spam bananami zabije każdy serwer, prędzej, czy później. A oprócz tego, napis "Grunio" wykonał Dangerowy, ponieważ jako jedyny z nas, on cokolwiek potrafi zbudować w tej grze. No i portret użytkownika SzamanPl zrobiony przeze mnie też musiał być częścią screena powyżej, gdyż sam Szaman robił nam fotki, więc musieliśmy go jakoś uwiecznić na zdjęciu.

[Obrazek: bq3CA56.jpg]

Bawiliśmy się dobrze, ale i tak po około 50 minutach grania, poszukaliśmy znowu jakiegoś serwera z modem ttt. Postaram się szybko wytłumaczyć jego zasady- jesteśmy wesołymi terrorystami, pośród których znajduje się zdrajca. Zdrajca musi zabić innych, inni muszą zabić zdrajcę. Jedna z lepszych modyfikacji, która podobała nam się na tyle, że graliśmy na jednym i tym samym serwerze do końca gruniopiątków.

[Obrazek: vwEDbfh.jpg]

Tak... ten tryb jednak nie jest bez błędów. Ale żadne z nich nie przeszkadzają w czerpaniu sporej ilości radości z rozgrywki.

Wszyscy się razem dobrze bawiliśmy i mamy nadzieję na ponowne spotkanie któregoś dnia w świecie wesołych terrorystów. Na koniec zaprezentuję jeszcze parę screenów, które zostały wykonane ręką Szamana.

[Obrazek: m3XyR0z.jpg] A oto banany, które zdominowały serwer, na którym graliśmy na samym początku. Co najważniejsze, admin pisał do Dangerowatego na steamie coś w stylu "Po chuj wam tyle bananów?". A powód był jeden...

[Obrazek: QAhDm4E.jpg]

... czyli zepsucie serwera.

Miło było, do usłyszenia ponownie. Soon
Ode mnie screeny z dzisiejszych Gruniopiątków:

L4D2:


P.S Tak na drugim screenie przestawił mi się obraz i prosiłem o pomoc w rozwiązaniu tego, heh

CS:Go
Kilka screenów z wczorajszych Gruniopiątków. Niestety, w związku z wymuszonym restartem mojego komputera, część screenów (Left 4 Dead 2) przepadła.

[Obrazek: AadhbTF.jpg]
Jak zwykle, gdy gra nam się znudzi (w tym wypadku Left 4 Dead), odpalamy CS:GO Grinning
Podziękowania dla Wojtexa, za załatwienie serwera na Gruniopiątek.

[Obrazek: qoRst1i.jpg]
Pod koniec Gruniopiątku, poszliśmy sobie na serwer Cinema (GMod), aby wspólnie pooglądać parę filmów (mam nadzieje, że inni dorzucą kilka screenów).

[Obrazek: bCu8xm2.png]
Dzień ten można udać za udany. Na Gruniopiątku pojawiła się zaskakująco duża liczba osób z forum.

Dzięki wszystkim za przybycie - jesteście najlepsi!
Troche to smutne że CS zawsze się wkrada na gruniopiatki. Ale było nas trzech(Kacpei, ja oraz Snifflus) walecznych którzy grali w L4D2 do północy. Oczywiście było zacnie.
Tutaj na moim profilu steam, kilka screenów z gmoda Winking
http://steamcommunity.com/id/ktosiu100/screenshots/
Troszkę screenów z Gmoda Smiling

[Obrazek: Cyu67cs.jpg]

Był Aryn Torll

[Obrazek: KGWeFJn.jpg]

I Wojtek Smiling

[Obrazek: DvpmP5G.jpg]

Tego pana nie trzeba przedstawiać

[Obrazek: U7IYebm.jpg]

Obowiązkowa Rapgra

[Obrazek: nbC3Bkk.jpg]

I Systę Errą!


Dziękuję Wszystkim za wspólną zabawę Heart
Hej, wczorajsze Gabeno/Gruniopiątki w UT2004.
Grało się całkiem przyjemnie. Polecam i zapraszam

Było nieźle, choć było nas mało Smiling
I ja zapodam skrina
[Obrazek: 64683963511293715028.jpg]
Jestę zwycienzcom Torll
Oto kilka screenów z Quake Live
[Obrazek: Y1q7d2D.jpg]
[Obrazek: 998Cp5J.jpg]
[Obrazek: 1inFHhX.jpg]
[Obrazek: 02eGY32.jpg]
[Obrazek: DYlkW5o.jpg]

Później zabawa przeszła na kalambury na kurniku.
[Obrazek: bz1ig2.jpg]
[Obrazek: 6l6x6b.jpg]
[Obrazek: hlv61w.jpg]

Humor na poziomie gimnazjum ale co tam Torll
No i screeny ode mnie Smiling
Kalambury... jedyna gra, w której nie miałem lagów Torll
Dzięki za grę chłopaki, była niezła zabawa Grinning
I kilka screenów ode mnie
[Obrazek: 47zqcak.jpg]
[Obrazek: 1zxjS9m.jpg]
[Obrazek: Qo18Dod.jpg]
[Obrazek: mnIEdzA.jpg]
Gabeno/Gruniopiątek screeny:
Graliśmy krótko, bo godzinkę (livestream z Tomodachi ważniejszy Wielki dzej paczy ) a i tak świetnie się bawiliśmy
Filmiki mojego autorstwa. W sumie dużo smiesznych akcji było Smiling
Wrzucam galerie:

Stron: 1 2 3