Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gruniopiątki - Mini Relacja :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Filmiki Kicakena Smiling
Niestety bez dźwięku, ale Soon



[video=youtube]http://youtu.be/lp0Z8R07qPQ[/video]


Nie ma to jak solidny wynik 2/10 Torll
[Obrazek: 5SlYhgj.png]
Dzięki za wspólną gierkę Grinning Ten Snajper to nawet fajna gierka.
Woho! Ja tez napisze coś od siebie, bo nie spodziewałem się, że ten snajper to taka dobra gierka! Świetnie zbalansowane pojedynki snajperów, strzały w których trzeba uwzględniać grawitację i wiatr , a także ciekawe efekty strzału w np. granat przypięty do paska przeciwnika Grinning Ja z chęcią powtórzyłbym takie wieczór, gdyż gra naprawdę ma duży potencjał ( no i nie sprawdziliśmy wszystkich mapek Wielki dzej paczy )
Garść skrinów gorszej i lepszej jakości Winking

[Obrazek: 0d99HHq.jpg]
Tutaj Micvhu w pięknej pośmiertnej pozie, ale co raj co, zabijaliśmy się równie często :P

[Obrazek: LpeI0J6.jpg]
Podobna poza w moim wykonaniu, spowodowana strzałem Joonego.

[Obrazek: dAsahAB.jpg]
On jeszcze nie wie...

[Obrazek: NV6H4iP.jpg]
Tutaj chyba jedna ze śmieszniejszych wczorajszych sytuacji, czyli Joony leżący na podłodze Laughing

[Obrazek: AWAGKr3.jpg]
Bliskie spotkania z wrogiem zawsze były mega emocjonujący, bo snajperki nie są najlepszym orężem do walki w zwarciu ;D

[Obrazek: kpSMTO8.jpg]
Ja z moim wiernym sojusznikiem Crixem ustawiamy się na pozycjach...

[Obrazek: foq2XqS.jpg]
... a tutaj już na tych pozycjach jesteśmy.

Dzięki wam za świetną rozgrywkę i jak wyżej wspominałem - z chęcią bym to powtórzył Winking
Strasznie to było dobre, licze na więcej. Troche mi smutno że nie zrobiłem screena po double killu jednym strzałem Grinning
Gabenopiątek #22

Było fajnie, zwłaszcza podczas końca Laughing Pewnie Crix mnie nienawidzi (to już któryś raz rozłączam się kiedy on chce żebym grał dalej, niestety
sen nie może czekać Wii U Has No Game ).

Kilka screenów zrobiłem, głównie z tabeli wyników. Tylko raz mój Dream Team przegrał (ale przecież zawsze musi być jakaś przegrana, choć prowadziliśmy łeb w łeb).

[Obrazek: zvLzUpX.jpg]
(Wszyscy uczestnicy złapani w jednym momencie)


[Obrazek: fqZj2Bl.jpg]
(On na kogoś czeka...)


[Obrazek: Z49wpzS.jpg]
(Sniffa powykręcało)


[Obrazek: 5ymDEfJ.jpg]
(Pierwsze starcie za nami)


[Obrazek: CYaqRE7.jpg]
(Pojler i Mkali razem sobie radośnie kampio)


[Obrazek: 2cR0CXW.jpg]
(Dream Team przegrał, ale szliśmy łeb w łeb)


[Obrazek: TTbwPRW.jpg]
(Próbujemy dobić do 100 zabójstw)


[Obrazek: se570m0.jpg]
(To było łatwiejsze niż sądziliśmy)


[Obrazek: 9AXS7wS.jpg]
(Moja ostatnia runda, kilka osób zwiało, ale się udało)

Dzięki wszystkim Heart
Dla niewtajemniczonych Snifflus - http://arhn.eu/profil/byakurai/, Natsu -
http://arhn.eu/profil/dawii125/ Było bardzo fajnie, dxięki za grę, szczególnie za ostatnią rozgrywkę Natsu, Kacpei i ja Vs. Crix, Snifflus, Kacper, Pojler, gdzie rocznik 95 rozgromił reszte świata Laughing
Czemu jest limit rozdawania punktów reputacji? Smuteczek.
I to duży smuteczek Childish
Zabawy jak zawsze ogrom. Czekam na kolejną edycje.
Dzisiaj o godzinie 21:00 rozpoczął się 23. Gruniopiątek. Mimo dość małej liczby osób grających (6 osób, później 5) wspólnie rozegrasliśmy parę rundek w grach takich jak Sniper Elite v2 oraz CS:GO. Poniżej przedstawiam Wam kilka screenów z naszych rozgrywek.

[Obrazek: rFP04sq.jpg]
Biedny Wojtex - jeszcze nie wie co go czeka Och, nie!


[Obrazek: a88lRfv.jpg]
Ulubiona kampa Crixa - bunkier Torll


[Obrazek: 7feBjqh.jpg]
A tutaj ja kampiący w krzaku


[Obrazek: OATdfU0.jpg]
Joony + Ja + krzak = It Is A Mystery


[Obrazek: qzgiAfo.jpg]
Biedny Crix Childish


[Obrazek: clPiV9Q.jpg]
Trochę strzelania z AWP


[Obrazek: EWxmJj2.jpg]
Nawet Wielkimati wbił ACE'a (niestety nie udokukmentowałem tego screenem :PC: )


[Obrazek: j8lKRGd.jpg]
Wszyscy są gotowi, aby uwolnić zakładników


[Obrazek: pM4hQMR.jpg]
Tak się przedstawia końcowy wynik tego spotkania


[Obrazek: bvu0ZEw.jpg]
Nasz best team ever Torll


[Obrazek: Fa3HiB9.png]
Na wieść o darmowych przypinkach od Kicakena na teamspeakowy kanał przybyła ekipa z Gruniopiątków PS3 Torll


Serdecznie dziękuję za przybycie niżej wymienionym osobom:
Wojtex28
Micvhu
Crix Doomsday
Wielkimati
Joony
Cobra
Kicaken (mimo, że nie grał, dotrzymał nam towarzystwa)
Byakurai (Snifflus) (mimo, że nie grał, dotrzymał nam towarzystwa)
Dziękuje wszystkim, którzy się zjawili. Niestety moje wiadro z internetem nie wytrzymało PC Has No Game
Udało mi się odnaleźć powtórkę meczu, w którym Wielkimati pięknie rozgromił przeciwników.
[video=youtube]http://youtu.be/mULO25psB3c[/video]
Całość została nagrana po Gruniopiątku, więc rozmowy z teamspeak'a nie udało mi się zamieścić :PC:
[Obrazek: lL1f6Mu.png]

[Obrazek: lJvP6B1.png]
Zelda nie jest w humorze przez ichaboda...

[Obrazek: o5z12iJ.png]
...więc nadszedł czas zemsty

[Obrazek: dCSa8gL.png]
Dziękować wszystkim co się zjawili. Może ja nie pograłem dużo (głupi internet), ale posiedziałem chwilę na TS Winking
Dzięki za grę, jak to przy Wormsach bywa był "ubaw po pachy" Winking Fajnie było pogadać sobie o kilku sprawach Kissing
Świetnie się bawiłem, trzeba to powtórzyć.
To może i ja skrobnę coś na szybko: dzięki wielkie za wczoraj, grało mi się bardzo przyjemnie, i słuchając waszych opowieści dotarło do mnie, że w dobrym miejscu się znalazłem, ze wspaniałą społecznością. Nie spisałem się jako host, ale źle nie było.
Parę fotek Smiling
[Obrazek: DwZoLQw.jpg]
[Obrazek: 8wC17cB.jpg]
[Obrazek: GETDSCE.jpg]
[Obrazek: wV8ka6q.jpg]

Próba Linka Grinning




Wygrany może być tylko jeden Deal With It


Mini relacja! Gabenopiątek #27 z Serious Sam HD: Pierwsze Starcie

Wczoraj o godzinie 20:00 rozpoczął się Gabenopiątek #27. Razem z użytkownikami ARHN.EU przeszliśmy całą grę. Po drodze napotkaliśmy oczywiście trochę bugów (w końcu co to za gra bez nich). Gratuluję Stryjowi, którego zbugowało na kolcach i przez 30 minut czekał na normalny respawn Torll. Całą grę zdążyliśmy ukończyć w 3 godziny z poziomem trudności ustawionym na hard.

Lista uczestników:
Wielkimati
MOLO
Mkali
Stryj
SzamanPL



Poniżej kilka screenów z rozgrywki

[Obrazek: dzaP8F3.jpg]
Jakie słodkie żabki Mom please!

[Obrazek: 3933PUC.jpg]
Nasza ulubiona broń na uranowe kule Me Gusta

[Obrazek: Rh3Kxpc.jpg]
W niewielu fps'ach doświadczycie takiej rozgrywki.

[Obrazek: 1klhmcR.jpg]
I weź zabij to coś Torll

[Obrazek: kZVWgxP.jpg]
Nam się udało Winking

Dziękuję wszystkim za przybycie. Byliście świetni Smiling
Przyszedłem z opóźnieniem, ale i tak świetnie się bawiłem Vault Boy Approves
Mini relacja! Gabenopiątek #28 z War Thunder

Wczoraj o godzinie 20:00 rozpoczął się Gabenopiątek #28. Mimo problemów technicznych (TS R.I.P) grupa najwytrwalszych graczy kontynuowała rozgrywkę. Grało się świetnie mimo, że nie mogliśmy być wszyscy razem w jednej drużynie. Najbardziej spodobały nam się bitwy symulacyjne, w których mieliśmy problem z odbiciem się od ziemii Trollface. Po jakimś czasie spędzonym przy War Thunderze postanowiliśmy pograć w CS'a. Cały Gabenopiątek trwał wyjątkowo długo, bo do godziny 1:00.

Lista uczestników:
Wielkimati
Micvhu
Matelord
Karbonix
Joony
Crix Doomsday
SzamanPL



Poniżej kilka screenów z rozgrywki

[Obrazek: 1siKzZ1.jpg]
Pierwsza bitwa naszej drużyny (Matelord, Karbonix i ja)

[Obrazek: xK6045D.jpg]
We love mountains Heart

[Obrazek: 6E94UG1.jpg]
Gra na jakiejś wysepce (pozdrawiam Crix'a kamikadze, który kochał wlatywać w statki Torll )

[Obrazek: 0yml0KC.jpg]
Bitwa symulacyjna - pierwsze podejście. Crix chwilę po zrobieniu zdjęcia już nie żył [*].

[Obrazek: 9rpBZSv.jpg]
Mi się prawie udało wznieść Torll

[Obrazek: yD6uGXB.jpg]
Ostatecznie doszło do wielkiej bitwy arynowiczów, w której nawet się nie spotkaliśmy Bitch please!
#bitwysymulacyjne

[Obrazek: y31yngr.jpg]
Z najwytrwalszymi zagraliśmy 2 mecze w cs'a Heart

Dziękuję wszystkim za przybycie. Byliście świetni Smiling
Hehe grało się świetnie. Przez te problemy techniczne nie udało mi się z wami grać dalej (sen wzywał, a ja nie wiedziałem co robić Laughing), no ale trzeba przyznać, że bitwy symulacyjne (czy tam realistyczne) są najlepsze.

PS Crix [*]
Mini relacja! Gruniopiątek #29 z Fistful of Frags

Dzisiaj o godzinie 20:00 rozpoczął się Gruniopiątek #29. Razem z użytkownikami ARHN.EU graliśmy w Fistful of Frags. Poniżej znajdziecie kilka screenów z naszej rozgrywki. Gruniopiątek trwał do godziny 22:30.

Lista uczestników:
Canalia97PL
Cobra175
Karbonix
Micvhu
Piromaniaq
Stryj
SzamanPL
Wielkimati


[Obrazek: nAi5LWo.jpg]
Zabawę czas zacząć Creepy

[Obrazek: qAZuwtF.jpg]
Pojedynek na pistolety rodem z westernów

[Obrazek: O7I94L3.jpg]
Tylko jedna drużyna mogła zwyciężyć PC Has No Game

[Obrazek: b4dvC54.jpg]
Na koniec spotkania tryb dobrze znany z TF2 - pchanie wagonu Smiling

Dziękuję wszystkim uczestnikom za przybycie Smiling
Mini relacja! Gruniopiątek #31 z Counter-Strike: Global Offensive
"Bo jedni wolą spać, a inni chlać po parkach, a my wolimy grać po nocach w Counter-Strikea"



Dzisiaj odbyły się kolejne Gruniopiątki. Wraz z innymi arynowiczami ogrywaliśmy Counter-Strikea: Global Offensive. Frekwencja była bardzo wysoka. Tutaj, w tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom dzisiejszego spotkania oraz Wojtexowi za załatwienie serwera (niestety mój internet miał fochy, a byłem hostem Okay ) Wrzucam tylko jeden screen, ponieważ na innych nie ma nic ciekawego Torll

Lista uczestników:
Canalia
Wielkimati
Cobra
Dangerowy
Wojtex28
KoQ
Karbonix
SzamanPL


[Obrazek: ucInFE0.jpg]
Oprócz normalnej gry próbowaliśmy także między innymi przeciążyć serwer, co nam się zresztą udało (zrespienie setek AK47 i rzucenie granata robi swoje Smiling )

EDIT:

Udało mi się odkopać filmik ukazujący próbę przeciążenia serwera Smiling
Oczywiście mojego mikro to nie przechwyciło Grempy Cat (He had fun once. And it was awful.)



Stron: 1 2 3