Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Szukamy Moderatorów / Redaktorów!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Poszukujemy moderatorów, którzy zajęli by się forum. Oczywiście, na razie niekontrolowany zalew postów nam nie grozi, ale kto wie jak będzie wyglądać sprawa za 100 lat? Zainteresowanych proszę o postowanie w tym temacie. Doświadczenie i sporo wolnego czasu mile widziane.



Ciągle szukamy również autorów, którzy pomogliby nam ożywić stronę główną arhn.eu swoimi tekstami na dowolne okołogrowo-technologiczno-kulturalne tematy. Jeśli lubisz pisać, zgłoś się do nas. Im nas więcej tym weselej Winking Przyjmujemy zarówno redaktorów "stałych", jak i Freelancerów, którzy mieliby ochotę użyczyć nam własne teksty na korzystnych dla siebie warunkach. <3
Zgłaszam się na moderatora Smiling Mam naprawdę spoooro wolnego czasu i właściwie bardzo częsty dostęp do internetu (w domu oraz na uczelni). Doświadczenia w tej "branży" nie mam ale tak jak wcześniej wspominałem - 7 lat siedzenia i podpatrywania na skizo sprawiło, iż mam trochę pojęcia o tym co można, a czego nie. Forum arhn.eu zaczyna się rozwijać i coś czuję, że nie będę się nudził jeżeli będzie dużo aktywnych użytkowników Smiling
Ja również zgłaszam się na moda. Mam duże doświadczenie, wyrosłem z szczeniackich pyskówek i trollowania (no...).
Przy okazji chciałbym pisać artykuły, głównie oldschool. Tak jak już pisałem - dopiero od końca stycznia, początek lutego. Freelancer na start. I kusi mnie, by pisać też recki (wideo odpada) związane z grami na 3DSa.
No to ja również zgłaszam się na moda. Mam dużo wolnego czasu i mam jakieś doświadczenie w tej branży. Razem z kumplem będę też robił wideo-recenzje wybranych gier na PC i nie tylko, które chętnie wam udostępnię.
Również zgłaszam swoją kandydaturę - jeśli chodzi o doświadczenie, to jakieś 7 lat temu założyłem darmowe forum, które przez jakiś czas prowadziłem, więc powinienem spokojnie ogarnąć wszelkie funkcje, poza tym bardzo długo siedzę na różnych forach, a to również na poczet doświadczenia można zaliczyć. Potrafię na zimno oceniać sytuacje i lubię porządek, więc chętnie zaopiekuję się i zadbam o poziom tego forum Winking
Jakby jeszcze było miejsce to zgłaszam się na Redaktora Grinning Więcej info przez pocztę jak by co Grinning Na pewno była by to dla mnie miła przygoda Grinning Pozdrawiam i życzę powodzenia w rozwoju Arhn.
.eu Grinning Byle tak dalej !
Witam,

chciałbym zgłosić swoją osobę na stanowisko redaktora/moderatora. Mam na imię Jakub, mam 22 lata i studiuję fil. angielską. Byłem moderatorem na trzech już nie istniejących już portalach (schoolskill.com.pl; come2play.pl;torrenty.eu) oraz spełniałem funkcje redaktorskie (headcrab.pl; schoolskill.com.pl; come2play.pl). W obecnej chwili pełnię rolę administratora TF2 oraz redaktora na tym samym serwisie. Jestem do dyspozycji poniedziałek- piątek w godzinach roboczych. Interesuję się grami komputerowymi, ich analizą i wszędobylską dyskusją. Co przemawia za tym abym został przyjęty? W perspektywie czasu nabrałem trochę doświadczenia a młody i energiczny mój duch chciałby się spełnić w tejże społeczności. Od dłuższego czasu śledzę losy tego serwisu, widzę w nim duży potencjał jak i dobrą zabawę.

Dziękuję i liczę na pozytyw Winking.
Witam,

Chciałbym zgłosić się na Redaktora/Moderatora Forum Arhn.eu Z Powodu wielkiego zamiłowania do Serwisu. Mam bardzo dużo wolnego czasu z powodu dość młodego (?!) Wieku. Wyrosłem już z Trollingu, Hejtowania i tym podobnych rzeczy.
Pozdrawiam.:
Chciałbym Się też zgłosić na Moderatora dlatego że mam dużo czasu wolnego jak i Pasji Oraz Chęci :p
Muszę przyznać że nie mam żadnego doświadczenia jak koledzy który zgłosili się powyżej ale mam nadzieje że nabiorę je z waszą pomocą jak i swoim samozaparciem
Jeżeli mój miecz, topór, sztylet, tarcza, bądź cokolwiek innego mógłby pomóc w szerzeniu jedynej, dogmatycznej prawdy w przestrzeganiu prawa forumowego, to wiedzcie, że ja jestem chętny!:-)
Parafrazując słowa Archona - "mamy więcej modów niż użytkowników" (czytaj: "będziemy rekrutować jak forum bardziej się rozrusza") Smiling
to zamknij na ten czas wątek w takim razie.
Ale redaktorów szukamy wciąż Winking
Dlatego też nie zamknąłem :p
W sprawie tworzenia tekstów, to tu? Parafrazując słynne zdanie :-D
Tak, tu Grinning Nie krępuj się!
Eks, jeśli chcesz pisać dla nas na stałe, to jak najbardziej tu. Jeśli masz ochotę pisać "dorywczo" w ramach "tekstów użytkowników", wrzucaj je do tego forum i zaznacz, że nie masz nic przeciwko, żeby ten tekst pojawił się również na stronie głównej. Pracuję nad lepszym systemem dla "tekstów użytkowników", ale na razie będziemy musieli się przemęczyć "ręcznie" Smiling
Rozumiem, że jak zgłoszę się do stałego pisania, to u progu deadlinu będziecie do mnie dzwonić o 5 rano gdzie tekst?
ja bez przerwy dostaje od archona takie telefony. ale czasem zamiast krzyczec tylko ciezko oddycha Winking
To ty? Myślałem, że robię sekskonferencję z Gemem, Krejzakiem i Nyko. Grinning
Kurcze, zgłosiłbym się na redaktora, ale wolę nie ryzykować otrzymywania telefonów wcześnie rano. (Lubię spać ;D) Proponuję dodać do tego systemu dorywczego pisania, informację mówiącą czego potrzebujecie, ale nie macie czasu zrobić. Może jakiś człowiek dobrej woli się zajmie.
system jest prostu. jesli cos napiszesz i bedzie sie to nadawac do publikacji - chetnie taki material przygarniemy.

no contract needed
To może jednak opłaci się odkurzyć stare notesy, bierzecie materiały "wspominające", czy wszystko musi być aktualne?
Oldschool jak najbardziej mile widziany Smiling
witam,

zgłaszam swoją kandyturę w kwestii bycia "policjantem" Smiling na tym forum Grinning
Stron: 1 2