Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Kupiłeś coś na forum? Wymieniłeś? Sprzedałeś? Wystaw kontrahentowi komentarz!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Pozytyw dla Exgamera. Mimo komplikacje z bankiem, czekał cierpliwie z wpłatą i wysłał Parappę w świetnym stanie!
Pozytyw dla Grodka. Kupiłem Star Warsy, odbiór osobisty gratis! Jeszcze cydr i gra w piwo do tego!
Pozytyw dla Mkaliego. Od razu zapłacił, grzecznie umówił się na termin odbioru Smiling
Pozytyw dla Link za dość odległą rozdawajkę.
Pozytyw dla jeti za udaną i sprawną transakcję swego czasu Smiling.
Pozytyw dla Hackboy. Wszystko przebiegło pomyślnie
Pozytywny - MOLO , kupił Zeldę, transakcja bezproblemowa, szybki kontakt, polecam Smiling
Pozytywny - facepalm, pomimo komplikacji z bankiem przetrzymał dla mnie podstawkę Simsów 1 i dokonał ekspresowego dealu™  Heart
Pozytywny - mikros7
Kupiłem Dead Island na Steam. Bezproblemowa płatność PayPalem i zaraz przysłany kod.
Pozytywny dla Mikrosa7. Kupiłem 3 gry, przybyły dzisiaj w stanie idealnym! 
Pozytywny - facepalm
Polecam arhnowicza, kupiłem Suikodenki, według zasad prawilności przetrzymał je dla mnie, szybko wysłał, zero problemo. POLECAM!
Pozytywny - Chmurowaty
Polecam arhnowicza, kupiłem 4 gierki na PS3, wszystko odbyło się według zasad prawilności, szybka wysyłka, zero problemo, płytki w stanie lepszym niż ze sklepu. POLECAM!
Matuleczek - Pozytywny z PlusemMadness
Kupiłem od niego Zeldowego 3DSa z ładowarką. Wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze Heart
Vault Boy Approves
Pozytywny - intragen
Kupiłem od niego Big box Fallout 1 w polskiej wersji językowej. Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam
Pozytywny - bleub

Kupiłem od niego kartę graficzną w idealnym stanie, komplet z pudełkiem. Dodatkowo przetrzymał kartę do wypłaty oraz natychmiastowo wysłał po przelewie. Oby więcej takich kontrahentów Heart
Polecam
JohnAbruzzi87 - Pozytywny


Szybka wpłata i dobry kontakt. Polecam.
Chmurowaty oraz Grodek - Pozytywny - Za duży wybór gier, niskie ceny, długie zaklepywanie i szybkie transakcje. Mały minus za to, że teraz mam feng shui na półkach zaburzone, więc będzie trzeba zakupić więcej gier.
Pozytywny - JestemPorywaczem
Ekspresowy kontakt i wysyła, deal™ w bardzo miłej atmosferze, użytkownik codziennie informował mnie o stanie paczki, serdecznie polecam tego arhnowicza Vault Boy Approves !
Pozytywny - Kejcian
Kupiłem od niego DSa, wszystko działa, wszystko sprawnie
Pozytywny - JaneQPL
Super kontakt, wpłata od razu. Takie "deale" chciałbym robić zawsze Smiling
Pozytywny - Kicaken


Za deala z DS Lite Smiling Wszystko w pełni profesjonalnie z jego strony !
Pozytyw na 100 pro - Witek 


Kupiłem od niego DSa lite za 60 złotych w pięknym, męskim kolorze różu oraz zestawie "złóż to sam". Ale złożyłem wszystko i faktycznie działa! 


Jeśli chcecie poczuć smak dzieciństwa i zbudować coś własnymi dłoniami, to serdecznie polecam, bo warto. 
Mega Pozytyw-Kejcian Dzięki za nintendo gamecube troche musiałem czekać ale to wina poczty pl
kontakt super zawsze odpisuje.Polecam!
Pozytywny - saredo


Od początku do końca wszytko załatwione jak należy Smiling
Pozytywny - kamil.z7, przytrzymał gierki i sprzedał w dobrej cenie, a potem poszedł tkwić w ogromnej kolejce na poczcie aby wysłać gry następnej osobie. Kolejny człowiek godzien polecenia.
Pozytywny -  CELL767 - wszystko w jak najlepszym porządku, punktualnie i sympatycznie. Pozdrawiam Grinning
Stron: 1 2 3 4 5