Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Kupiłeś coś na forum? Wymieniłeś? Sprzedałeś? Wystaw kontrahentowi komentarz!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Pozytyw dla Hesher
Kupiłem od niego kilka tomów Dragon Balla. Paczka doszła szybko i zawartość w świetnym stanie.
Polecam tego arhnowicza™
Kondor- pozytyw
Za udaną wymianę ds-zelda
Farmaceuta - Pozytyw
Wpłacił pieniądze zgodnie z terminem.
stasiek19- bardzo udana zamiana, pozdrawiam i polecam
Pozytywny dla romekb! Kupiłem Elite Beat Agents Heart Gra szybko przybyła i jet zajefajna.
Pozytyw dla carnage85 za transakcję z NGP.
Pozytywny dla Hellgatexa. Kupiłem giereczki na xboxa 360. Przyszly szzybcutko Heart
Pozytywny - Link
Takie przywitanie to na każdym forum mogło by być :>
Pozytywny - Helgatex
Szybka wysyłka, dobry towar Grinning
Pozytywny - hellgatex
Polecam arhnowicza, kupiłem od niego Wii Controler Pro, super stan, świetna cena, POLECAM!
Pozytywny - May
Bardzo dobry kontakt, do tego miły użytkownik, nie mówiąc już o uczciwości. Po przelaniu pieniędzy, wysłał klucz do gry drogą mailową bez kręcenia, zgodnie z umową. Jak najbardziej polecam! Smiling
Pozytywny - Ad-M
Polecam arhnowicza, kupiłem od niego zieloną grę w zielonym pudełku (New Super Luigi U), super stan, świetna cena, POLECAM!
Kolejny Pozytyw dla użytkownika Dziab_Dziab - znowu zero problemów przy prośbie o przetrzymanie, wysyłka zaraz po wpłacie. Jestem głęboko usatysfakcjonowany przebiegiem transakcji.
Pozytywny - Wielkimati
Rachu ciachu i po strachu, mgsik dostarczony bardzo szybko.
Pozytywny - Zzagrobnik
Za oddanie Zafehouse: Diaries na GOGa Smiling
P.S. Stara gwardia z Markolfa jest i tu!
Tym razem pozytyw dla użytkownika Wojtex28. Przytrzymał towar, szybko wysłał, a i gratisem sypnął Laughing Polecam!
Pozytyw dla Matuleczka za sprzedaż PSXa Mom please!
Kolejny Pozytywny dla Wielkimati, za szybki kontakt i natychmiastową wysyłkę.
Pozytywny dla banana, bezproblemowy kontakt i szybka wpłata.
Pozytyw dla Dziab_Dziaba za sprzedaż giereczek na PSP Smiling
Pozytywny dla Facepalma, za sprzedaż Nintendo Wii Smiling
Pozytyw dla Hemiq za gierki i książeczki Smiling
Pozytyw dla Hemiq za grę. Dwie numery CDA dał gratis Smiling
Pozytywny dla Yoshu za Super Mario Land 2 . Bardzo dobra cena (nawet mi obniżył koszt przesyłki ), stan też niczego sobie. Polecam!
Pozytywny dla Spawary. Szybka i bezproblemowa wysyłka, a gierka bardzo dobrze zapakowana Vault Boy Approves
Stron: 1 2 3 4 5