Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[Zdjęcia/Filmy] Największe Fail'e jakie was spotkały. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Serwisy arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-Serwisy-arhn-eu)
+--- Dział: TerrariaHQ (https://forum.arhn.eu/Forum-TerrariaHQ)
+---- Dział: Hydepark (https://forum.arhn.eu/Forum-Hydepark)
+----- Dział: Galeria (https://forum.arhn.eu/Forum-Galeria)
+----- Wątek: [Zdjęcia/Filmy] Największe Fail'e jakie was spotkały. (/Temat-Zdj%C4%99cia-Filmy-Najwi%C4%99ksze-Fail-e-jakie-was-spotka%C5%82y)



[Zdjęcia/Filmy] Największe Fail'e jakie was spotkały. - Bezel - 07-06-2011

Tutaj wstawiajcie zdj. lub krótkie filmiki (Jeśli macie) swych fail'ów
Ja na stanie nie mam zdjęcia, ale jak będę miał dodam Smiling


Re: Największe Fail'e jakie was spotkały. - Karguel1995 - 07-06-2011

Niestety nie mam zdjęcia, ale mogę napisać jaki był mój największy fail z terrarii ;d

Gdy włączam mikrofon, gdy gadam przez TS'a, muszę kliknąć "TAB". Akurat stałem przed lawą, a w eq miałem przygotowane Sunfury. Chcąc nacisnąć "Tab", nasnełem przypadkowo "Q", co spowodowało wyrzucenie Sunfury.


Re: Największe Fail'e jakie was spotkały. - Bezel - 07-06-2011

No jak mogę opisać to miałem b. podobnie, ale z innym programem i z całym stakiem gwiazd ;/


Re: Największe Fail'e jakie was spotkały. - tab0reqq - 08-06-2011

Ja w pierwszych 10min gry zaraz po premierze wywaliłem kilof i nie moglem go znaleźć. Nie wiedziałem też, jak go odzyskać ^^ Panika była, bo musiałem nową postać założyć, bo nie miałem jak wykopać miedź na drugi kilof.


Re: Największe Fail'e jakie was spotkały. - Fayte - 17-06-2011

no tak, Chodziłem po podziemiach znalazłem kuferek, był w nim jakiś dobry przedmiot. Kolega, z którym grałem podkopał klocki pode mną a ja spadłem wprost w lawę. Trzymając poza ekwipunkiem item. Użyłem Ivy Whip i się uratowałem ale wypuszczony item spadł do gorącej cieczy.

A i jeszcze to.
Grałem sobie z kolegą. Zaraz przed wejściem na meteoryt miałem dać mu Obsidian Skull, żeby kopał rudę. Zamiast mu ją dać to wylałem na niego lawę. Miałem wiaderko z lawą w ręku a czaszka spaliła się gdy chciałem mu ją położyć na ziemi :P Od tej pory wiem że lawa pali.

Mój kolega (ależ on dzisiaj sławny Grinning )wylał też lawę na kuferek z Hellstone Bar. Całe 80 sztabek POSZŁO a ja ich już nigdy nie widziałem...


Re: Największe Fail'e jakie was spotkały. - Gahen27 - 23-06-2011

Chodziłem po jaskiniach i znalazłem skrzynkę e środku była chmurka w butelce, a że miałem zaśmiecony ekwipunek chciałem wyrzucić jakiś niepotrzebny item.
Akurat przechodziła koło mnie siostra i szturchnęła mnie.Zamiast śmiecia wyrzuciłem Muramase Zauważyłem w tym momencie że mnie potwory biją.
Próbowałem się bronić lecz było już za późno i zginąłem.Muramasy nigdy nie znalazłem. Childish


Re: Największe Fail'e jakie was spotkały. - Albinos - 07-07-2011

Ja kedyś budowałem epicką budowlę, ale z sand. Jeszcze nieznałem tej gry i budowałem dach również z tego surowca. Do dziś wiem jak się kopie piasek Smiling


Re: Największe Fail'e jakie was spotkały. - kajus - 28-07-2011

Ja mialem tak ze znalazlem latajaca wyspe. Chcialem sprawdzic co jest w skrzynce a ze miaem w rece dynamit i nietrafilem na skrzynke...
dalej chyba nie trzeba opowiadac. Childish


Re: Największe Fail'e jakie was spotkały. - Quanzari - 28-07-2011

Odkąd skrzynie otwiera się Prawy Przyciskiem Myszy?


RE: Największe Fail'e jakie was spotkały. - tab0reqq - 29-07-2011

Zdecydowanie największym failem było wybranie phpbb3 na forum ;-) Teraz jesteśmy na MyBB. Proszę o wyrozumiałość przez kilka dni!


RE: Największe Fail'e jakie was spotkały. - kajus - 31-07-2011

Quanzari(worki jak zle napisałem nick) o co ci chodzi z prawym przyciskiem przecież i otwiera sie skrzynię lewym i rzuca dynamitem tez lewym


RE: Największe Fail'e jakie was spotkały. - Quanzari - 31-07-2011

Dobrze wpisałeś ;]
Skrzynie otwiera się prawym. ;o
Dynamit rzuca się lewym...

Panie. Nie wpajaj mi czegoś, czego nie jesteś pewien, bo grałem w tą grę jeszcze przed premierą...


RE: Największe Fail'e jakie was spotkały. - kajus - 19-08-2011

Tak? To sry dawno nie grałem w terrarie i byłem troche nie ogarniety w tych sprawach
Dalej nie mam czasu na grę i nie gralem już z miesiąc


RE: Największe Fail'e jakie was spotkały. - tab0reqq - 19-08-2011

Quan, zaliczyłeś właśnie faila :P Umówmy się, że nie grałeś przed premierą Smiling


RE: Największe Fail'e jakie was spotkały. - Quanzari - 19-08-2011

A o ile idziesz, że grałem?
Tak wiem o co Ci chodzi ;D
To była próbka przedsmaku.


RE: [Zdjęcia/Filmy] Największe Fail'e jakie was spotkały. - HoruS - 10-11-2011

ja kiedyś zbudowałem dużą chate (naprawde było ciężko ją zbudować) budowałem bardzo długo i pewnego dnia miałem pójść kopać meteoryt ponieważ bardzo dużo mi go spadło i w ręce trzymałem dynamit i nagle brat szturchnął mi ręke i wyrzuciło mi się kilka dynamitów i BUUUM!! patrze a tu niema, cała chata wyparowała niemogłem w to uwierzyć, ale nieźle mnie to ubawiło hehe Grinning


RE: [Zdjęcia/Filmy] Największe Fail'e jakie was spotkały. - volda15 - 13-11-2011

Taak. Największym failem było to...

Zamiast przyzwać oczko walnołem dynamit. Zabiło mnie a ja grałem na trybie hardcore. Byłem w piekle i już nigdy nie zobaczyłem swojego Eq.


RE: [Zdjęcia/Filmy] Największe Fail'e jakie was spotkały. - Karguel1995 - 11-12-2011

Mój kolejny fail przedstawię w opowiadaniu:
Nazbierałem sporo hellstone, aby stworzyć w końcu Fiery Greatsword. Tak więc pełen zapału tworzę ten jakże zacny przedmiot, krążą mi myśli - ciekawe jakie będzie miał staty, pewnie damage +17, Melee speed + 20. I stworzyłem... Nadal podekscytowany sprawdzam staty, dołączam obrazek, abyście zobaczyli jakie piękne staty dostał mój Fiery Greatsword:
[Obrazek: brokenfierysword.png]


RE: [Zdjęcia/Filmy] Największe Fail'e jakie was spotkały. - Dawid2003 - 11-12-2011

Mój Fail Sorki że bez zdjęcia

Chodziłem se Po świecie kiedy grałem byłem cały uzbrojony w najlepszą zbroję(Hellstone Armor)Nagle Pomyślałem iśc do piekła z kolegą i nagle chciałem mu dac dwa razy to samo co ja (Przygotowałem se toGrinning)I poszliśmy a mój kolega grał na Serwie ze 3 godziny a moją zbroje zniszczyl w lawie i sie smial.no i tak musiałem od nowa goscia a jak on mi to zrobił to ja mu zrobiłem jak taki cwaniaczek




RE: [Zdjęcia/Filmy] Największe Fail'e jakie was spotkały. - Bezel - 14-12-2011

Erm teraz ja ...
Gdy z kolegą gralismy po tym gdy zginąłem w piekle on kampił się tam ciągle i miał zebrać 10 hellstone i nagle napis :
Wall of Flesh Awoken !
Terminator has been slain...
I potem nasze wieeelkie zdziwienie co to było Grinning
Stało się chyba przez to, że zabił demona, VOODOO demona ...


RE: [Zdjęcia/Filmy] Największe Fail'e jakie was spotkały. - Stasiulski - 11-01-2012

Wiesz, to mogło być spowodowane tym, że jeśli grałeś na Mediumcore to gdy ginesz, twoje WSZYSTKIE itemy wypadają. Może miałeś lalkę voodoo guide'a i wpadła przez twoją śmierć do lawy, co spowodowało narodzenie się Wall of Flesh.
Czy to prawda, że miałeś lalkę guide'a, i że grasz na Mediumcore? Grinning



RE: [Zdjęcia/Filmy] Największe Fail'e jakie was spotkały. - 666evilMario - 19-01-2012

A ja jak mialem 200 star zbieralem je 1h bilem 1 raz wall of flesh na platformie nie patrzylem na the hundred i wof'owi zostalo 58 hp
i zabil mnie.