Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Kolekcjonerzy (https://forum.arhn.eu/Forum-Kolekcjonerzy)
+--- Wątek: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) (/Temat-Gdzie%C5%9B-w-lesie-Kokiri-Gaming-Room-Linka)

Strony: 1 2


Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Link - 16-09-2013

Witam,
fajnie, że można założyć swój temat ze swoim własnym pokojem. Nareszcie udało mi się posprzątać (najwyższy czas, jutro wychodzi GTA V więc potem czasu na takie głupoty nie będzie Winking) i z czystym sumieniem mogę zaprezentować Wam jak wygląda mój pokój gracza. Najpierw jednak wrzucę linki jak to wyglądało u mnie wcześniej:
Gaming Room - post 1 (foto)
Gaming Room - post 2 (foto)
Gaming Room 2014 (wideo)
Gaming Room 2015 (wideo)

Ale i tak najważniejsze i najbardziej aktualne są te fotki:

[Obrazek: 1JPG_nspxeae.JPG]
Wejście do mojego pokoju. Jakieś tam gimbusiarskie naklejki gracza, ale podobają mi się, fajny klimat tworzą.

[Obrazek: 2JPG_nspxwra.JPG]
Pierwszy widok po wejściu, cała moja rupieciarnia Heart

[Obrazek: 3JPG_nspxwxs.JPG]
Półka z grami PC nad kącikiem muzycznym.

[Obrazek: 4JPG_nspxwnp.JPG]
Stanowisko komputerowe, standard.

[Obrazek: 5JPG_nspxwnr.JPG]
Pierwsza część stanowiska konsolowego Heart z moim TV i PS 3 Heart

[Obrazek: 6JPG_nspxwnn.JPG]
Druga część z grami na PS 3 oraz ciąg dalszy tytułów na PC, nie mogło zabraknąć plakatu arhn.eu oczywiście.

[Obrazek: 7JPG_nspxwns.JPG]
Kolejna ściana, tu zbieram filmy i od niedawna wydania kolekcjonerskie gier. Tu też swoje miejsce ma moja ukochana gitarka Heart

[Obrazek: 8JPG_nspxwen.JPG]
Zoomik na kolekcjonerki i mini kartonowego Linka.

[Obrazek: 9JPG_nspxweq.JPG]
Rzut okiem do konsolowej szuflady, kamerka, pilot, HS, pad, klawiaturka do PS3...

Tak to wygląda u mnie, jak Wam się podoba? Wrzucajcie swoje gaming roomy!

Pozdrawiam,
Link.


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Piromaniaq - 16-09-2013

Ładna kolekcja.
Najbardziej spodobała mi się półka z RPG'ami i strategiami Heart


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - ichabod - 16-09-2013

Bardzo fajny pokój, ale największe wrażenie robi ta kolekcja gier Legend of Zelda, widać, że trafiło na fana!


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Link - 16-09-2013

Wiele razy o tym pisałem, moja kolekcja Zeld (R.I.P.) została sprzedana wiele lat temu, w czasach gdy szarpałem na SNESie, Game Boyu pocket'ie itp... Bardzo dziś tego żałuję i na serio odbuduję swoją kolekcję przygód Linka! Soon


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - farmaceuta - 16-09-2013

Całkiem ładna kolekcja gier na PS3, i masz kolekcjonerkę Finala XIII :Fap:


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Dark Archon - 16-09-2013

Haha, fajna kolekcja stu Gothiców. Grinning Kto bogatemu zabroni Grinning


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Grodek - 16-09-2013

Świetnie się prezentuje twój pokoik Link.


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - farmaceuta - 16-09-2013

Ja miałem kiedyś bigboxa z Gothica I, ale niestety byłem młodym i głupim gimbem i wyrzuciłem przez przypadek. Do dzisiaj się zastanawiam dlaczego go nie zachowałem :Psyduck:


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Link - 16-09-2013

(16-09-2013, 20:22)Dark Archon napisał(a): Haha, fajna kolekcja stu Gothiców. Grinning Kto bogatemu zabroni Grinning

Ja bym powiedział: "Kto biednemu zabroni bogato żyć" Winking

Dzięki za pozytywne komentarze, cały czas pracuję nad swoim pokojem.


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - SebastianL92 - 16-09-2013

Wow, jaki porządek. Fajny pokoik, ciekawa kolekcja. Gratuluję Smiling.


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Link - 06-12-2013

U mnie mała aktualka, troszeczkę się zmieniło w moim gaming roomie - jest chyba bardziej gejmingowy Winking

Kilka nowych naklejek na drzwiach:

[Obrazek: 1002587JP_nqxxwqs.JPG]

Ogólny rzut na pokój, zacząłem zbierać figurki z gier, mam już z AC IV, God of War, Fallouta 3 i 4 sztuki z Guitar Hero:

[Obrazek: 1002588JP_nqxxwww.JPG]

Zoomik na figurki:

[Obrazek: 1002580JP_nqreppx.JPG]

Ścianka z plakatami też się rozrasta:

[Obrazek: 1002589JP_nqxxwaa.JPG]

I na koniec, gdy nie gram na gitarce, to jej miejsce nie jest obok wzmacniacza, a na specjalnym wieszaku:

[Obrazek: 1002590JP_nqxxspw.JPG]

I jak? Jest lepiej? Winking

Pozdrawiam,
Link.



RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Wojtex28 - 06-12-2013

Dużo lepiej, ach ten Battlefied na ścianie Fap Ogólnie fajnie widzieć postęp, dożo nowych przedmiotów z których chyba najlepiej prezentuje się Edycja Bukaniera nowego AC Heart


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - SebastianL92 - 07-12-2013

Cholera, fajny pokój. Mam tu również na myśli to, że jest bardzo niepozorny, niby pokój gracza, ale również i zwykłego śmiertelnika.

Tak z ciekawości, jak przyklejasz plakaty do ściany?


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Link - 07-12-2013

(07-12-2013, 00:19)SebastianL92 napisał(a): Cholera, fajny pokój. Mam tu również na myśli to, że jest bardzo niepozorny, niby pokój gracza, ale również i zwykłego śmiertelnika.

Tak z ciekawości, jak przyklejasz plakaty do ściany?

Dzięki, wiesz, trzeba jakoś połączyć hobby z funkcjonalnością pokoju - musi być miejsce na wszystko Smiling

Plakaty przywieszam na specjalną taśmę dwustronną, bardzo polecam, trzyma wyśmienicie i wszystko zaklejone jest od wewnątrz, gorzej z ewentualnym późniejszym ich zdjęciem, ale da się.


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Link - 31-03-2014

Najnowsza aktualizacja mojego pokoju gracza w filmie:

[video=youtube]http://youtu.be/RcUOxA8JZEs[/video]

Zapraszam do oglądania i komentowania Smiling


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Krzaku - 31-03-2014

Pokój pierwsza klasa Smiling
gratuluję zbiorów


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - PanDorian - 31-03-2014

Jak oglądam twój pokój, to mam ochotę pociąć się makaronem z zazdrości! A gdzie są twoje Zeldy Link?? Fap


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - HackBoy - 31-03-2014

Link, pecetowiec. "rzal" Winking Pokoik bardzo fajny, szczególnie zazdroszczę kilku tytułów m.in. "3paka" GTA.


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Link - 31-03-2014

Dziękuję za bardzo miłe komentarze i przyjęcie filmu, myślałem, że nie będzie tak miło Smiling
To co jest w tej chwili w moim pokoju to efekt ciężkiej pracy i realizacji postawionych sobie celów oraz marzeń (zajęło mi to 3 lata, zacząłem od PS3 z dwoma grami) - każdy jest w stanie sobie stworzyć taki kącik jaki chce Smiling

Najbardziej cieszy mnie fakt, że nie wydałem na to miljonuf™ bo większość okazów to rzeczy kupione w lombardach, komisach, na promocjach, przecenach, otrzymane za darmo od ludzi dobrej woli Kissing itp. Nic tak nie cieszy jak jakiś ultra rare przedmiot kupiony za parę groszy, nie sztuką jest szastać hajsem, tylko rozsądnie nim gospodarować Winking Cały czas poluję na nowe zabawki do mojego pokoju.

To zaledwie połowa eksponatów, wiele lat temu sprzedałem ogromne ilości sprzętów i gier - dziś powoli wszystko odbudowuję.

A Zeldy... Heart siedzą w szafie Creepy


Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Krzaku - 31-03-2014

^zeldy na pewno spiracone na płytach bluray leżą Torll

Cos super cennego sprzedałes?


Wysłane z mojego iPhone


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - parasolka - 02-04-2014

Czekam na letni update z sąsiadka. Happy_2


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Volfer - 12-06-2014

+ 10 do podziwu
Naprawdę bardzo fajna kolekcja Grinning Tylko weź sobie tych Zeld trochę kup bo to tak Link'owi nie wypada Happy


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Link - 19-06-2014

(12-06-2014, 20:18)Volfer napisał(a): + 10 do podziwu
Naprawdę bardzo fajna kolekcja Grinning Tylko weź sobie tych Zeld trochę kup bo to tak Link'owi nie wypada Happy

Dzięki Smiling
Masz rację, cały czas zbieram i zbieram te Zeldy, ostatnio dostałem za free wersję na SNESa Heart
U mnie w pokoju malutka aktualka, nie miałem miejsca na retro gierki, więc zrobiłem nową szklaną półeczkę na tytuły PC:

[Obrazek: 2s6rmrr.jpg]

Miejsce które zwolniło jedną z półek zdobią teraz retro gejmzy (prócz tych na pegazusa, nad ich ulokowaniem ciągle myślę):

[Obrazek: 9sc7r7.jpg]

I jeszcze jedna fotka w stylu PC Has No Game

[Obrazek: 29yqfj9.jpg]

Gry na PC już przestały mi się mieścić, Archon pomusz™ i na serio nie mam w co grać na kompie ;/


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - kamil.z7 - 19-06-2014

Age of Mythology Heart Widzę też obie części Black & White, świetne tytuły. Elegancko wyglądają te gry PC jak tak równo wyeksponowane Grinning A Dorczenzo z plakatu tak podejrzliwie spogląda ;_;


RE: Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka) - Link - 19-06-2014

(19-06-2014, 14:01)kamil.z7 napisał(a): Age of Mythology Heart Widzę też obie części Black & White, świetne tytuły. Elegancko wyglądają te gry PC jak tak równo wyeksponowane Grinning A Dorczenzo z plakatu tak podejrzliwie spogląda ;_;

Dzięki, kamil Smiling Niestety, albo też na szczęście bardzo pedantycznie podchodzę do ustawienia gierek (równo i alfabetycznie). Jak ostatnio oglądam Twoje zdobycze to aż ślinka leci Winking Teraz opracowuję podświetlenie ledowe do szybki z grami na PC, póki co zjarałem diodę i zasilacz się szybko nagrzewa, ale wykalkuluję i rozłożę prawidłowo napięcie, a wkrótce wstawię zaktualizowane podświetlenie Winking