Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Ekran dotykowy - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Newschool... (https://forum.arhn.eu/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sony (https://forum.arhn.eu/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Playstation Vita (https://forum.arhn.eu/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Wątek: Ekran dotykowy (/showthread.php?tid=7470)



Ekran dotykowy - rombi22 - 30-04-2014

Hejka ! Grinning Mam pytanie. Bo kupiłem ps vitę i przyznam że jej dotyk jest lekko porysowany itp itd.
Długa jest żywotność takiego ekraniku dotykowego ?
I właśnie się boję że jeżeli w przyszłości się dotyk zepsuje to wtedy lipa ponieważ zawszę przy odpalaniu vity jest taki efekt zrywania papierka z ekranu , chyba każdy wie o co mi chodzi :/
Używam tego ekranu czasami jak trzeba oraz zawsze jak się już nagrałem to go chowam etui i przecieram ekran szmatką Smiling.


RE: Ekran dotykowy - rombi22 - 01-05-2014

Czy ktoś mi odpowie ? Childish


RE: Ekran dotykowy - Pingeek - 01-05-2014

ale przecież zawsze można wymienić ten ekran dotykowy Mystery Solved


RE: Ekran dotykowy - Mateusz Lokś - 01-05-2014

Nie bardzo zrozumiałem z czym masz problem, boisz się o zarysowanie ekranu, czy już masz go zarysowany? Ogólnie do ekranów dotykowych powinno się stosować folie ochronną, z tego co pamiętam, to wypada kupić jakąś lepszą, żeby dalej móc komfortowo korzystać z urządzenia, bo jakieś tanie badziewia mogą utrudniać pracę.

Ps. Nie wiem co Ci jeszcze doradzić, bo vity sam nie mam, a kolega powyżej już poradził że ekran można wymienić


Odp: RE: Ekran dotykowy - Nowatsky - 01-05-2014

Myślę że nie powinieneś się tym martwić, ekran Vity to nie jakiś szajs montowany po kosztach więc możesz spać spokojnie. Poza tym zauważ że ekrany dotykowe pojemnościowe nawet z pęknięciami potrafią działać bez zarzutu (vide iPhone). Z tego co mówisz to dbasz o konsolkę wiec się tym nie przejmuj.


RE: Ekran dotykowy - rombi22 - 01-05-2014

Dobra dziękuję wszystkim za odpowiedź. Smiling