Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Beta Diablo 3: Giveaway!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Mój powód do obrony tristram jest prosty chce rozwalić diabła zajechać swą myszkę i zrobić chaos(po drodze pewnie zostanę nazwany bohaterem ) to w sumie tyle przy okazji pozdrawiam wszystkich z arhn.eu
witam na aryndatiju!

chcialbym dostac bete diablo 3, poniewaz zamierzam szukac braku logiki w fabule, zrobic notatki o kreacjonizmie swiata, przebrac sie za jaszczurzego wikinga i okradac sklepy nakladajac ludziom garnki na glowy.

piszac tego posta bylem na %

(zapewniam)
Potrzebuję beta klucz bo Deckard Cain zadzwonił do mnie z prośbą o moją pomoc i potrzebuje beta kluczową szczyt mu pomóc!
/nieważne/ Smiling
no więc, jestem dziewczyną, które jak wiadomo rzadko w coś grają,
a chciałabym reprezentować moją płeć podczas testowania kolejnej części znakomitej gry Smiling
Grałem w serie Diablo od kiedy sięgam pamiecią.
Śledziłem Diablo III od kiedy pojawiły się pierwsze informacje, próbowałem dostać klucz beta od inny serwisów ale zawsze wszystkie klucze zostawały rozdane w 30min lub mniej.
Dlaczego ja, to proste musiscie mnie wyrwać z świata linuxa i programowania. HELP Smiling. Pozwolić mi nacieszyć się windowsem i ponownie umożliwić mi przyjemność z gry na piecu. Nie mogę już patrzeć na pada i xboxa....
To oczywiste, że to ja powinienem wystąpić w roli obrońcy Nowego Tristram. Pytacie dlaczego ? Wystarczy spojrzeć na upadek "starego" Tristram i wszystko staje się jasne. W mieście brakowało kogoś o jajach ze stali, kogoś takiego jak ja. Obiecuję, że podczas mojej służby żaden demon nie przekroczy bram Nowego Tristram, a największym problemem mieszkańców będzie nadmiar złota i lootu w kufrach.
Bardzo was proszę o przyznanie tego kodu do bety gdyż jestem wielkim fanem tej gry a tak że mam kanał na youtube z który jest poświęcony grom i widać na nim moją miłość do tej gry z poważaniem Renekton15 jeszcze jedno bardzo was proszę o to bardzo
Bardzo was proszę o ten kod ta gra jest zajebista i chcę ją testować na pewno napisze o niej na waszym forum jeśli się dostane oczywiście
To ja powinienem dostać klucz do Diablo 3 bety,
Bo do tej pory nie udało mi się go dorwać niestety.
Nie wiem czy będzie mnie stać aby kupić grę w dniu premiery,
To chociaż w becie przetestuje trzeciego diabełka ficzery.
Rąbanie, siekanie, ja nie próżnuje,
przy dobrej jatce się zrelaksuje.
Dlatego z klucza do bety byłbym bardzo uradowany,
I przedstawiam mój poemacik, mam nadzieję że udany.

Mrok wieczoru, za oknem mgła siwa,
a w karczmie rozmowa toczy się żywa.
Leje się piwo, kufle stukają,
wszyscy starego barda słuchają.

Niektórzy nie dowierzają w opowieść żadną,
Jakoby po raz trzeci powrócił Diablo.
Ci co odważniejsi głos zabierają
i swoją postawę wobec proroctwa wyrażają.

Barbarzyńca co do tej pory stał w milczeniu,
rzekł krótko pozostając w cieniu.
"Rąbanie, siekanie, ja nie próżnuje,
przy dobrej jatce się zrelaksuje.
Czekam na Diablo i jego armię roboli,
będę pierwszym co mu łeb upitoli"

Usłyszał to znachor co mieli zioła,
rozejrzał się badawczo, uważnie dookoła.
"Ja mam do Diablo szczery sentyment,
walczył z nim mój pradziad, abstynent.
Chcę zmierzyć się z nim i ja by wspomnieć stare czasy,
kiedy jeden po drugim piło się manasy"

Mnich co modlił się w skupieniu,
rzekł nieco w lekkim otępieniu.
"Piękna drużyna by z nas była panowie,
całkiem inna niż nasi praojcowie.
Jestem ciekaw jakbyśmy się sprawdzili w boju!"

Łowcy, który właśnie leczył kaca,
Marzyła się dobra, drużynowa współpraca
Piękne widoki, Niesamowita przygoda
I jakiejś dziewki niecodzienna uroda.

Czarownik co kichnął czym ogień rozpalił,
Chciałby plądrować jaskinie, i wielkich bossów powalić.
Przemierzać świat, nowe ścieżki odnajdywać,
I tysiące przedmiotów odkrywać.

Bard słysząc całej piątki wywody,
uśmiechną się i gulnął ognistej wody.
"W takim razie ja też czekam na trzeci powrót Diabła!
I oby była to szczera prawda.
Nowa opowieść dopełni pięknie moją kolekcję,
dwóch pierwszych opowiadań spisanych naprędce
gdzieś na Blizzardowskich wzgórzach, wiele lat temu.
Swoją drogą genialnych, ku ucieszeniu mojemu.

Mój znajomy grajek Uelmen o was muzykę skomponuje
Czy da sobie radę? On nigdy nie próżnuje!"

I ja tam byłem,
jadłem piłem,
chędożyłem.
A goście karczmy w zupełności podzielają,
Te same powody dla których tak jak ja na Diablo 3 czekają.
Więc z klucza byłbym bardzo uradowany,
A kto jest temu przeciw, niech zostanie wychłostany.

Witam, swój udział w konkursie motywuje tym, iż nie jestem nowy i posiadam oryginalną wersję DIILOD. Chciałbym móc spróbować jak to jest w nowym Tristram. Wcielenie się w bohatera jest moim zdaniem najlepszym doświadczeniem, jakie przyszło by mi zrobić.
Ponieważ jestem zakochany w Diablo I jak i II od pierwszego wejrzenia. Gre "przykatowałem" tyle razy, i nie zagrać w Diablo III było by grzechemWinking

Szczególnie że wyczekuje na ten tytuł kilka doobrych latSmiling

Podziękowania za możliwość wzięcia w konkursie.

Pozdrawiam. Megabat.
dlaczego ja?..tylko prawdziwy Barbarzyńca zdoła uratować Tristram..czy będzie rzeźnik nikt tego nie wie..ale będę przygotowany oręż w dłoń..
Chciałym zostać obrońcą Tristram, ponieważ boss Diablo z części pierwszej i drugiej dostał odemnie łomot już tyle razy, że aż mi go szkoda. Dzięki moim staraniom, w dawnym Tristram już dawno jest bezpieczne Smiling
Czekam na nowe wyzwanie!
Witam i o Diablo pytam.
Wędrówkę w poszukiwaniu Diablo odbywam już od cześci pierwszej, każdą klasą w tamtej grze go szukałem. Szukałem rogacza i w Diablo 2, wielkrotnie, przez wiele lat.
Nadeszła wiekopomna chwila...hmm, chodzą słuchy że bedzie można go dorwać i teraz w Diablo 3 ,a że wyprawa to znakomita, należało by się do niej stosownie przygotować. Komputer może nie sprostać wyzwaniom więc Beta Diablo 3 była by jak znalazł wybadaniem terenu i rozwiązaniem problemu.
Wielcem bym był rad uzyskując klucz pomocny do tego kolejnego etapu przygody.
bo ja, bo ja chce zaglać Crying po plośtu poglać :P weeeeee Crying <placzące dziecko> :P
Ponieważ historię z Diablo zacząłem niecały miesiąc temu, ponieważ kolega mnie namówił, przeszedłem i chcę więcej więć dlatego chcę dostać Diablo III
Zapisany do bety bylem zanim zaczeli wysylac opt-iny, niestety moj laptop chyba nie spelnil ich oczekiwan, bralem udzial w dziesiatkach giveawayow, lecz szczescia bycia wylosowanym nie mialem, bralem udzial w konkursach, lecz jurorzy nie doceniali mojego wkladu artystycznego, :/ w bete do tej pory nie zagralem, chce przed 15 maja wiedziec jak gra sie spisuje pod wzgledem fps , grafiki na moim laptopie, chce wiedziec jaka postacia bede gral od momentu jak wystartuja serwery, chce sobie sam wyrobic opinie o becie, chce sie dobrze bawic do 15 maja, no i spedzilem tysiace godzin na diablo 2 Smiling
To JA zostanę obrońcą Tristram! Ta gra jest wyjątkowa. To dzięki niej zacząłem grać w rpg i mam nadzieje że Diablo III zapewni mi wiele miesięcy zabawy. Mój czarownik porazi was nie tylko prądem...
Diablo jest jedną z najlepszych gier na świecie. Myślę, że jak wyjdzie diablo III to wszyscy fanboye tego"Minecrafta" będą mogli się schować!
Powinienem dostać ten klucz ponieważ od kilku dni nie mam w co grać, wszystkie ważniejsze produkcje zostały zaliczone.
ja zgubilem portfel w Tristram, zreszta Diabol robi niezla impreze za pare dni Trollface
Nie posiadam Diablo, nie grałem w Diablo i chętnie bym to zmienił, przekonał się na co tyle luda ma hype.
Aby w koncu dac pretekst mojej dziewczynie do zerwania ze mna Smiling
Mój ulubiony powód na wygranie w konkursie: ponieważ to już 23 (tak, liczę) konkurs o klucze do bety diablo : ) niczego nie wygrałem, takie moje pieskie szczęście.

A będąc poważniejszym - mam obecnie 18 lat, w Diablo gram od 6 roku życia, wiem jak to brzmi - rodzice zamiast samochodzików sadzali mnie przed komputerem i było jedno wielkie "widzisz tego cycatego demona z mackami pająka? WIDZISZ? ZABIJ - dobrze tato"

trochę już pogrywam, jestem fanem od tak dawna i boli mnie moje rozkładające się żywcem serce, iż nie mam przyjemności uczestniczyć w testach, zwłaszcza, że to już półmetek : )

Pozdrawiam.
Poprzednie gry blizzarda (WOW & SC2) uczyniły mnie najmłodszym rozwodnikiem w ekipie znajomych. Może D3 odmieni moje życie Winking
Stron: 1 2 3 4 5 6