Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Beta Diablo 3: Giveaway!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Witam
Chcialbym zagrac w Bete Diablo 3, poniewaz jestem wielkim fanem gier Blizzarda (gram w WoW-a i SC2) ale jeszcze niestety nigdy nie gralem w Diablo a slyszalem ze jest swietne. Wiec prosze Was o 1 klucz do bety a jak mi sie spodoba to odrazy zamawiam Diablo 3 i kupuje 1 i 2 Happy
Z seria diablo jestem związany od samego pocztąku.
Sporo czasu spędzalem na bn łupiąc z znajomymi w d1 i d2.
Ostatni jednak większość wolnego czasu poświecałem czytaniu o 3d jak i ogladaniu samych gameplay'i.
Z uporem maniaka brałem udział w każdym możliwym konkursie na bete w wiadomym skutkiem.
Chciał bym w końcu zasmakować rozgrywki d3 osobiscie bo 2 najbliższe miesiące oczekiwania na premiere beda bardzo meczące, a beta pozwoli na złagodzienie skutków ubocznych oczekiwania :D
Dlaczego bym chciał... Całą serię uważam za jedną z najlepszych rzeczy, jaka przytrafiła się growemu światu. Zabrała mi ona dziesiątki godzin dzieciństwa, praktycznie wychowałem się slasherze Zamieci. Zdarza się do dzisiaj, nieczęsto lecz bądź co bądź, zgadać z paroma znajomymi i za każdym razem rozpoczynać przygodę od zera. Jakoś nigdy się nie nudzi. Miło by było zobaczyć, jak poradzi sobie trzecia część przed jej kupnem. Czy nadal zawiera w sobie tę magię jak poprzednie.
Dlaczego właśnie ja? BO MOGĘ!
dlaczego ja? bo już mi się zepsuł klawisz F5 od ciągłego mashowania na wszystkich możliwych konkursach typu 'kto pierwszy ten lepszy' i po prostu dlatego, że specjalnie dla tego klucza zarejestrowałem się na forum. uzdolniony literacko czy plastycznie nie jestem, szczescia też nie mam do losowań, więc po prostu liczę na Waszą litość.

ps. jak nie wygram to przestaję Was subskrybować na YT! :< :< :<
Because after over 9000 contests, I just. Want. A. KEY! Please..? *cute eyes*
Chciał bym dostać kod do gry Diablo 3 dlatego że świetnie bawiłem się przy 1 i 2, chciał bym zobaczyć co Blizzard oferuje nam w trzeciej odsłonie moim zdaniem najlepszego hack&slash’a na świecie. To ja powinienem zostać obrońcom Nowego Tristram ponieważ zależy mi na sprawdzeniu się w roli strażnika i wcieleniu się w jedną z postaci które nam proponuje Blizzard w tej jakże to świetnej produkcji, mam nadzieje że mi się uda.
Jestem barbarzyńcą. Walka z demonami..., ich krew na rękach..., odbieranie im żyć. To jest to co lubię najbardziej. A wszystko po to, aby bronić niewinnych z Tristam. Moich braci. Zabiję każdego kto naruszy tutejszy spokój! Nie dam zniszczyć Tristam ! Nigdy więcej...
Siemanerko wszystkim.
Chcialbym wziąsc udzial w tym konkursie gdyz probuje wszystkiego i jakos nie moge zdoibyc tego klucza kupiłem nowego kompa specjalnie do diablo a tu problem z uruchomieniem gry (brak klucza) Prosze o zrozumienie i licze na wsparcieSmiling
bo gdyż należy mi się
Poniewaz chcialbym pograc wszystkimi klasami przed premiera aby moc pozniej zdecydowac ktora grac po premierze Winking
Chciałbym zagrać w Diablo 3 Betę, na OS X Lion 10.7.3
A także na tym samym sprzęcie pod systemem Windows i napisać ew. Rekomendacje
Różnic wynikających z działania na odrębnych systemach.

Poza tym nie mogę doczekać się tej gry Winking

Pozdrawiam
Janusz

Spedzilem prawie cale moje zycie na trenowaniu walki i magii. Jestem doskonale przygotowany by zostac Obronca Tristram. Jestem gotowy!
Bo stanę się lepszym człowiekiem , obiecuję !
Bo po udziale w 30 konkursach sądzę, że zasłużyłem na ten klucz. W opt in jestem od roku mam kazda gre blizza a i tak nie dostałem sie do bety;d
chciałbym dostać diabła klucz aby w gre się wczuć
No to tak.......


Drogi Dark Archonie, wjeżdżając tu na bicie
mam do Ciebie prośbę i bardzo na Ciebie liczę,
sprawa jest prosta a problem to jest taki:
od połowy maja chciałbym napier**lać zombiaki

Dla Ciebie to nie problem, niczym rap który tu nucę
wystarczy że podzielisz się ze mną swoim kluczem
mając klucze jesteś bogiem, wszyscy spełnią twoją wolę
wyślij mi swój klucz - zostanę twoim apostołem

A kiedy gra będzie gotowa kiedy postać swoją zrobię,
wszystko co uzbieram będę dawać tylko Tobie,
będziesz miał darmowy haracz - w końcu to nie zbrodnia
oddam zbroję, oddam buty, oddam tarczę +2 do ognia

Tak więc proszę się zastanów komu warto oddać klucz
możesz robić tę loterię albo oddać mi go już
Tak więc kliknij PM, śmiało zrób czynność tą
Najlepszą to decyzją w twoim życiu będzie ZIOOOM!!!



Moim zdaniem ja powinienem dostac 1 kod do Bety Diablo 3 poniewaz:

1) Probowalem wszystkich metod i zadna nie wypalila.
2) Jestem wielkim fanem Diablo i nie moge sie doczekac 3 wersji.
3) Znam sie na grach wiec moge swoimi opiniami pomoc w ulepszaniu bety.
4) Mam sporo wolnego czasu Smiling
5) Jestem pelnoletni wiec jestem odpowiednia osoba Smiling
6) Chce sprawdzic czy gra jest warta swojej ceny....chociaz i tak kupie pre ordera :]
7) Ogladam wasz kanal na YouTube i dalem wam suba (Vixis)
8) Jestem 1 z nielicznych kto podal wiecej niz 1 powod :>...bo zalezy mi na dostepie do bety !!!


PS. sorry ze brak polskich znakow ale mieszkam w UK Smiling
Czekam na kodzik Smiling

Pozdrowienia, Sonos aka Vixis
Ponieważ mam tam rodzinę i nie pozwolę żeby cierpieli.
Ponieważ jestem fajny
Ponieważ mam w planach aby zostać Bogiem tego świata , co oznacza że wybierając mnie przysłużycie się nowemu bóstwu , co oznacza że bóstwo przysłuży się tej o to stronie i zajmie ona zasłużone miejsce jako global WoW informator (wszyscy będą wtedy mówić po Polsku tak więc nie ma problemu z barierą językową) , a tak poza tym to jestem całkiem miłym gościem Smiling
Nowe Tristram potrzebuje pomocy ! Ja moge ją temu miastu zapewnić. Mam wymaganą moc , siłę i silną psychikę , którą posłuże się aby możliwie pomóc. Bogowie są różnych zdań , mają różne myśli , ale za to ja mam dobre intencje – Pomóc Tristram i wypędzić wszelkie zło !
Jestem wielkim fanem całej serii Diablo. Znam lore, mechanike gry i wiem jak pokonać wszystkich przeciwników. Byłbym świetnym obrońcą Nowego Tristram.
Uuuuuuu! Ja chciec kluczaaaa! Uaaaaa! Arrrrr! Klucza!!!
Dlaczego? To proste. Chcę wybronic tristram przed diablo i jego sługusy. Nie mogę dopuścić aby tristram znowu zostało zniszczone i zbeszczeszczone. Drugim powodem jest to że jestem z diablo od początków diablo2 i chce być z nim dalej, dlatego proszę o betę, aby bronić nowego tristram. POMÓŻCIE!
Stron: 1 2 3 4 5 6