Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Beta Diablo 3: Giveaway!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Dlaczego? Cóż to za pytanie! Jam jest Bohaterem, Wybrańcem Jedynym! Stawać w szranki z piekielnymi pomiotami, własnym życiem broniąc mieszkańców Nowego Tristram i okolic! Tym jest moje Przeznaczenie! Mnóstwo jest śmiałków chętnych spróbować swych sił, a mimo to ja - przekonany o własnej potędze i możliwościach - śmiem twierdzić, że jestem godzien walczyć na głównym froncie, w pierwszej linii obrony, zatapiając własne ostrze w krwi wrogów, zasłaniając własnym ciałem bezbronnych!

Na zgubę demonom! Na chwałę ludzkości!
Witam, chciałbym wygrać klucz do bety ponieważ nie mogę się już doczekać premiery i chciałbym zostać beta testerem i móc już dzisiaj zobaczyć co Blizzard zaoferuje nam w diablo 3.
Zdaję sobie sprawę, że nie tylko ja chciałbym mieć zaszczyt testowania diablo ale brałem udział w wielu konkursach w których nagrodą był klucz beta i ani razu nie wygrałem dlatego proszę o wręczenie jednego klucza mi.
dla mnie dostęp do bety D3
z racji mej fascynacji diabełem
i aspiracji do bycie jej beta testerem
Wiec nie bede owijał w bawełne i nie bede wymyślał jakichs zaawansowanych historyjek dlaczego to akurat ja powinienem dostać klucz gdyż każdy wie dlaczego go chce, poprostu żeby móc w końcu zaspokoić swój głód i zagrać w D3. Przypuszczam że już jestem za późno żeby cokolwiek dostać ale mimo wszystko… próbuje. Wielkie pozdro Smiling
Dziękujemy wszystkim użytkownikom za udział w "rozdawajce". Maile konkursowe zostały rozesłane do zwycięzców. Po uzyskaniu odpowiednich informacji firma Blizzard własnoręcznie przyzna użytkownikom dostęp do wersji beta gry. Smiling
Stron: 1 2 3 4 5 6