Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Kanar - KrK 2023
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Johnny coś ty narobił? Przez ciebie umarł astmatyk! A teraz jeszcze śmiesz się wyłgiwać od głosowania? Idź precz, kanarze! Nie pokażę ci mojego dowodu tożsamości!
Mówiłem coś o tym, że medytuję? Myślałem, że sami wpadniecie na to, żeby się na mnie nie drzeć. Ale skoro już i tak nie mogę się skupić na opłakiwaniu Tremirenesa, to chyba będę musiał się zająć odpieraniem waszych bezpodstawnych oskarżeń.

Darku, najpierw pytasz, czy nie dziwi ich mój strach przed zagłosowaniem, a później wytykasz mi głosowanie na lewo i prawo. Coś tu jest nie tak. I nie, nie planuję nigdzie stawać, ani na nikogo krzyczeć. Głównie dlatego, że nie jestem kanarem.

Supepleksie, nawet nie wiesz jak ubolewam nad śmiercią astmatyka. Skąd miałem wiedzieć, że jest w takim stanie? Jego umiłowanie do alkoholu wcale nie pomagało, bo nieźle na mnie chuchał swoim nieświeżym oddechem. Nie chcesz pokazać dowodu rożsamości? A może chowasz tam jakieś ważne dane? Na przykład to, że pracujesz w MPK?

Jeżeli kanarem nie jest supaplex to chyba naprawdę zrezygnuję z głosowania.
A głosuj sobie na mnie - takie akcje odwetowe są właśnie typowe dla kanarów. Długo z nami już nie będziesz podróżować, więc radziłbym zacząć się żegnać.

*wstaje z miejsca*

Ludzie, wyrzućcie tego kombinatora, nie dajcie się nabijać w butelkę!
Ech, że też MPK zatrudnia takich ludzi... Supaplex, siadaj, uspokój się. Weź głęboki oddech. Jeżeli chciałeś nas oszukać, to w tym momencie chyba zareagowałeś minimalnie zbyt nerwowo na moje oskarżenie. Gdybyś był niewinny, odpowiedział byś spokojnie.

Ludzie, zastanówcie się, komu wolicie zaufać. Gościowi z atakami gniewu, wykrzykującemu oskarżenia na lewo i prawo, czy spokojnej osobie, która chce tylko dojechać do celu?
Nie mogę już patrzeć na te twoje kłamstwa i oszczerstwa, dlatego zareagowałem tak a nie inaczej. Nie próbuj tego teraz obrócić przeciwko mnie, manipulatorze.
Powiedział manipulator... Mam nadzieję, że są jeszcze rozsądni ludzie w tym tramwaju.
Przez Johnny-ego nie żyje Tremirenes. Ciekawe skąd on wiedział, żeby zaatakować właśnie jego. Ciekawe. Bardzo ciekawe. I gdzie jest BERORN?
Johnny, Dlaczego go zabiłeś? #%*@#!!! DLACZEGO!? Nie wyobrazam sobie podróży z mordercą. W jednym tramwaju. Koszmar. Głosuję za jak najszybszym wywaleniem Johnny'ego z wozu. Kanara zasranego.
Johnny tym razem przegiąłeś. Od samego początku mi nie pasowałeś i teraz przez ciebie Tremirenes nie żyje. Słyszałeś o tym Stanfordzkim eksperymencie więziennym? Na tej samej zasadzie działasz co strażnicy w tym eksperymencie. Stałeś się niewrażliwy na ludzkie cierpienie.
Nie wiem o co wam chodzi. Chciałem zrezygnować z głosowania, uczcić minutą ciszy śmierć naszego towarzysza, ale najechali na mnie Dark Archon i supaplex. Dlaczego więc to ja jestem niewrażliwy na ludzkie cierpienie, a nie oni? Skąd miałem wiedzieć, że Tremirenes jest astmatykiem? Przecież nie powiedział nam tego. Równie dobrze ktoś z was mógł na niego zagłosować.
PS3 Has No Game Jak już mówiłem. Ciemny lud nie wybaczy. Mogę się wycofać z głosowania, ale co to da? Jesteś spalony koleś. Zabiłeś naszego chorego ziomka o strasznie długim i dziwnym imieniu. Welcome to Ciemnogród, stary. Tu się takich, jak ty niszczy. Ciesz się, że kogoś wyzej postawionego nie przestraszyłeś.
Okej, dam wam postawić na waszym. Głosuję na siebie. Nie chcę, żebyście się potem obwiniali.
Johnny, zachowujesz się jak typowy kanar.
Faza tunelowa

Pasażerowie właśnie zaczęli liczyć głosy kiedy tramwaj wjechał w kolejny tunel.

- No panie Johnny, za fałszowanie i nielicencjonowaną sprzedadaż biletów mandat 1500 zł!
Johnny siedzi cicho, zachowuje się jakby medytował.
- Proszę pana?
Kanar próbował dotrzeć do Johnnego przez 10 minut. Po tym jak okazało się to nieskuteczne postanowił postąpić inaczej.
- Ok! tego mógł się pan spodziewać.
Kanar kopnął niedomykające się drzwi, które się otworzyły. Johnny, robiąc fikołek w powietrzu wyleciał z ciągle jadącego tramwaju, uderzając o tunelową ścianę.

Po tym zdarzeniu można było usłyszeć anonimowe podirytowane jęczenie:
-OK, JUŻ? Ile ci to zajęło?
-Wybacz, sorry. Dobra, do roboty - zaraz z tego tunelu wyjeżdżamy.
-No! W końcu! Gratulacje!


Czuć było że ktoś po tramwaju biega. Kanarzy naprawdę mieli mało czasu by kogokolwiek wyrzucić.

Faza tunelowa skończy się wcześniej niż zwykle

Kod:
Wypadł Johnny. Posiadał bilety czasowe dla graczy.
Faza zewnętrzna

W tramwaju po chwili zrobiła się awantura. Sachees na kogoś krzyczy.
-Ok, serio do mnie fikasz? Ty?
-Niech się pan uspokoi, dodam panu kolejne 100 zł do mandatu.

Sachees nie wytrzymał. Nie wiedział skąd dobiegał głos. Zaczął bić kogo popadnie.
-To ty, Ex, to ty! To ty tutaj!

PAW!

-Zostaw mnie... proszę Childish - powiedział smutny Exgamer.

SHAAAAPOW!

-Śmierdzących skarpet nie znoszę! Kanarze!
-AUH! proszę, uspokój się kolego!
-WSZYSCY JESTEŚCIE KANARAMI! WIELKA FIRMA TRAMWAJ TO KANAR TUNEL TO KANAR T....

THUD! - Dark Archon kopie w plecy awanturnika. Przebija się przez okno i wypada z pojazdu.
-No, wreszczcie. - powiedział zadowolony Archon.

Nagle, światło świata zewnętrznego oślepiło niemal pasażerów...

Kod:
Wyleciał blokers - Sachees
Skakał, skakał i wyskoczył. Ale dziura. Ładna robota Archon. Tym razem jako pierwszy nie oskarżę, bo znowu będziecie chcieli mnie wykopać za to że odezwałem się pierwszy.
SmellySocks, jak to gdzie jestem? Trochę się nastraszyłem tej akcji z Sacheesem, i schowałem się na koniec pociągu. Za to na Ciebie głosuję, dziwnie się zachowujesz, i dopytujesz o mnie, A MOŻE CHCESZ SPRAWDZIĆ MOJE BILECIKI?
farmaceuta masz rację. oceniłem cię pochopnie. nie mam konkretnego tropu więc też typuje SmellSocks - może przestanie śmierdzieć. PS3 Has No Game
ech. SmellySocks to imię, nie moje ubranie. I czy ja kiedykolwiek pytałem się gdzie jest Berorn? NIE PRZYPOMINAM SOBIE.
Czyli pozwolicie tak supapleksowi po prostu wyrzucać pasażerów oknem, za każdym razem, gdy zgasną światła w tunelu? Wygląda na to, że żadne z was nie dojedzie dziś do celu. PS3 Has No Game
Ech, nie mam pojęcia, co robić. Moze supaplex coś wie. A MOZE CHCE MNIE WYRZUCIĆ PRZEZ OKNO, CO?
Może to rzeczywiście supaplex jest kanarem. Ma dziwną minę. Berorn, to Sachees pytał się gdzie ty jesteś. A teraz go nie ma.
Faza tunelowa

-No jak to panie tramwajarzu się pan nie zatrzyma? Przegłosowaliśmy kogoś demokratycznie. - zapytał się farmaceuta.
-Nie ma gdzie. - odpowiedział kierowca.
Po chwili tramwaj wjeżdża na światła.
-Nie ma mowy! Nie wysiadam! Mam prawo tutaj przebywać... - mówi zestresowany supaplex.
-eh... Archony, no już szybko pomóżcie no, zaraz odjeżdżamy no nie ma czasu....
Mroczny Archon rozsunął niedomykające się drzwi, przez które farmaceuta ze Skarpetami wypchnęli supaplexa po chwili szarpania się z nim. W końcu, kiedy tramwaj odjechał, supaplex wskoczył na jego dach, i tak zamierzał przejechać przez tunel...
Kod:
Gracze pozbyli się (w pewnym sensie) gracza - supaplexa
faza specjalna finalna


-Oook, panie Berorn - wysiadka - słychać nie ukrywający zadowolenia głos.
Berorn stoi w bezruchu. Po chwili mówi:
-No dobra, chyba zdrowiej będzie jak zrobię to grzecznie. Przynajmniej nie połamię sobie kończ...

-Uwaga, ogłoszenie pracownicze. Rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej sprawnego kontrolera biletów już za godzinę. Proszę jak najszybciej się zgłaszać z wynikami. Powtarzam - w ciągu najbliższej godziny proszę przekazywać odczyty ze swoich MPK smartcards.

PAW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszyscy mają pisk w uszach. Po chwili słychać czyjeś ostatnie słowa:
-Aaaah kolegę po fachu!!? - agonialny głos umierającego kanara.
-Mój boże, co tu się stało!! Proszę pana! O nie, to krew! - zszokowany głos Berorna.
-Spierdalaj stąd szybko!
Widać jak ktoś wybiega ze stojącego już na przystanku tramwaju.
-Heh, i kto dostanie nagrodę? Hm?
Nagle pojawia się światło. Przystanek politechnika. Na podłodze widać rewolwer, farmaceutę w kałuży krwi, oraz jego czytnik przebity kulą z rewolweru.

Zostały 3 osoby:
Dark Archon
ExGamer
Śmierdzące Skarpety

Ostatnia tura głosowania. Trzeba wskazać mordercę/kanara.

Oficjalne zwycięstwo kanarów. Ostatnia dogrywka.

Kod:
W tej rundzie wywalony został Berorn. Kanar farmaceuta umarł zastrzelony przez drugiego kanara.
Hm. Nie ulega wątpliwości, że ostatnim kanarem musi być ExGamer. Cicha woda?
Stron: 1 2 3 4 5 6