Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Kanar - KrK 2023
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Niestety. Obaj Jesteście paskudni. ARCHĄD przynajmniej się trochę udzielał. Głosował za tym, kogo wywalić. ExGaymer nie musiał sie aż tak udzielać BO SAM WYWALAŁ LUDZI W TUNELU, CO?
Śmierdzące Skarpety, przyjmowanie linii obronnej poprzez atakowanie mnie - bo ja wskazałem ciebie, jest głupie. I tak zabijcie i mnie. Potem będziecie ginąc już tylko wy.
Zawsze to zaszczyt zostać do końca gry Z SAMYM ARCHĄDEM. On jest sławny. Sławni ludzie nie są kanarami. Sorry Ex.... Wybacz.
Koniec

ExGamer, będąc przegłosowanym zacznyna coś pod nosem mruczeć... Nagle wyciąga z kieszeni paralizator. Paraliżuje nim Archona.

BAZZA!

-Ok. Dupa nie przekonam was normalnie! Skarpety! Kurwiu! Daj mi się skontrolować! Potrzebuje jeszcze j&%* dwóch ludzi! P(%*&(% dwóch ludzi by móc K$(%# się popisać i udowodnić swoje mistrzostwo! NO!!! - Rzuca się na SmellySocksa i zaczyna go rozbierać. Kiedy podczas procesu przesadnego przeszukiwania doszedł do bielizny, zauważył coś za gumką od majtek. Jego twarz zamarła...

-...Czasowy bilet... Ważny! NIEM MOGĘ CIEBIE SKASOWAĆ!!! SKĄD TY GO MASZ %)(#$$ ^$)(W^ ^$()!

Patrzy na Archona. Również u niego zauważa bilet. Rzuca się wtedy po rewolwer i zaczyna z niego strzelać we wszystkie strony. W między czasie Supaplex podszedł do wejścia tramwajowego.

-Hej! Wiecie że ja z wami cały czas na dachu jechałem Grinning musicie być Zaou!
PAW!
-Augh!
PAW! PAW! PIW! PING!
Dark archon - Co się sta...
POOW!
Kling... kling...

...

-KULE, GDZIE SĄ K%%$ KULE! ZA MAŁO!
Klong! - ExGamer oberwawszy szklaną butelką pada nieprzytomny na ziemie. Za nim stoi Ichabod.

Ichabod: Eh... Mój ukochany tramwaj... Podziurawiony, wybite okno i jeszcze ta krew... Ok, Skarpeto(Wskazuje Skarpecie przejście) chciałeś chyba dojechać? Ja tu poczekam by złożyć zeznania policji.

Skarpeta się uśmiecha i idzie w stronę przystanku Autobusowego.

KONIEC
Childish nie udało się Childish(
Ciekawostka: podczas pierwszej fazy tunelowej dałem SmellySocksowi i Archonowi bilety czasowe. Nie wiem dlaczego, po prostu wydało mi się to rozsądne. Jak widać doprowadziłem tym do szaleństwa ExGamera, ale przynajmniej działo się coś ciekawego w końcówce. Brawo dla Skarpetkowego. No i wesołego sprzątania tramawaju dla Ichaboda.
Czyli Johnny, to przez ciebie padł Smark. ZABIŁEŚ GO. Pośrednio, ALE ZABIŁEŚ!
Wiedziałem że to ty ExGamer byłeś drugim kanarem, bo zdaje mi się że na mnie zagłosowałeś w fazie tunelowej. I do zwrotu akcji nie dałeś mnie wyrzucić. W sumie dzięki zwrotowi akcji gra nabrała tempa pod sam koniec gdy na przykład w Mordercy III pod koniec jakby się ciągnęła leniwie.
ExGamer na nikogo nie zagłosował w tamtej fazie tunelowej, dodałem po prostu ostatni etap na końcu dla dodania emocji Smiling. W ostatniej fazie tunelowej wszyscy mieli bilety poza ExGamerem oraz Berornem, głos na Berorna był więc z twojej strony genialny ;p, gracze ciągle mieli szanse wygrać wtedy normalnie, jakbyś np. wywalił ExGamera lub obaj byście trafili tylko w tych co posiadają bilety to by gra trwała dalej. Resztę osób z biletami wywalili wcześniej gracze w głosowaniu.

Oficjalnie w każdym razie kanarzy wygrali Grinning gratuluje.
Mam takiego pytanko - kto robi następną wersję i kiedy(mniej-więcej) się pojawi?
tego nikt nie wie
Mnie to nawet nikt biletu nie dał :/ Nie gram z wami :/
No to nie dostałem pw PS3 Has No Game
Bilety były dawane w ten sposób że nikt nie wiedział że je ma ^^
Stron: 1 2 3 4 5 6