Witaj! Logowanie Rejestracja —
Zaloguj się
Login:
Hasło: Nie pamiętam hasła
 
Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
  • Strona Główna
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Regulamin
  • Pomoc
Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ › Allschool... › Ustawki v
« Wstecz 1 2 3 4 5 6 ... 15 Dalej »

[PS3] 'Gruniopiątek' #25 w multi GTA Online (I'm back Edition)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryb drzewa
[PS3] 'Gruniopiątek' #25 w multi GTA Online (I'm back Edition)
Kacpi01_PL Offline
Specjalista od psucia
**
Liczba postów: 63
Liczba wątków: 7
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 7
#1
24-03-2015, 17:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2015, 21:49 przez Kacpi01_PL.)
[Obrazek: v4jJSOb.png]

Witajcie!
Sporo czasu upłynęło od ostatniego Gruniopiątku na PS3, prawda? Czas najwyższy nadrobić zaległości. W najbliższy piątek (27.03) o godzinie 21:00 odbędzie się kolejne zwariowane granie w GTA Oniline.

Osobiście powiem, że brakowało mi tych Gruniopiątków, przez co nawet nie miałem chęci sprawdzić co nowego dodał i zepsuł Rock. Zwłaszcza chodzi mi o te napady, na które wyczekiwaliśmy za długo... Będzie w końcu ku temu okazja  Happy

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapisania się. Dobra zabawa i jedyna w swoim rodzaju atmosfera gwarantowana. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem. Prosiłbym też o to, że jeżeli po zapisaniu, z różnych przyczyn nie będziecie mogli dołączyć do zabawy w piątek, to powiadomcie nas w poście poniżej. W ten sposób ułatwi nam to organizację. Wyślijcie mi również zaproszenie do znajomych na PSN (mój nick: kacpi01) z dopiskiem grunio, kokoszka, arhn, czymkolwiek takim. Będzie to bardzo dla mnie pomocne.

[Obrazek: 0_0.jpg]

Dzięki wielkie dla Linka, za pozwolenie mi na organizowanie Gruniopiątków Kissing

Pozdrawiam
Kacpi01_PL
[Obrazek: kacpi01.png?1039]
Szukaj
Odpowiedz
Micvhu Offline
Jednorożcowy książę ?
**
Liczba postów: 134
Liczba wątków: 9
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 41
#2
24-03-2015, 18:53
Moje pierwsze Gruniopiątki na PS3. Pojawię się Smiling

Nick na PSN: Micvhu
Szukaj
Odpowiedz
Dra_ Offline
Pong
*
Liczba postów: 8
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 1
#3
26-03-2015, 18:46
Będę. Grinning
Szukaj
Odpowiedz
Dark-Crash-One Offline
Nothing is true, everything is permitted
*
Liczba postów: 23
Liczba wątków: 1
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 3
#4
26-03-2015, 18:46
Będę  Tongue_Out_Winking
[Obrazek: Dark-Crash-One.png]
Szukaj
Odpowiedz
kaczmar456 Offline
Commodore 64
**
Liczba postów: 112
Liczba wątków: 5
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 6
#5
27-03-2015, 14:07
Sukces! PS3 udało się skombinować, będę Smiling
Szukaj
Odpowiedz
oscar4468 Offline
Pong
*
Liczba postów: 24
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1
#6
27-03-2015, 22:56
będę Laughing
Szukaj
Odpowiedz
Kacpi01_PL Offline
Specjalista od psucia
**
Liczba postów: 63
Liczba wątków: 7
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 7
#7
28-03-2015, 18:45
I oto zakończył się kolejny Gruniopiątek. Nie wiem jak wy, ale ja bawiłem się świetnie.

Więc co się działo? Najprościej byłoby powiedzieć, że wszystko i nic. Większość z nas pojawiła się na pół godziny przed oficjalnym rozpoczęciem, przez co ogarnęliśmy szybko co Rock dodał, co zepsuł i w ogóle, a także każdy zaktualizował sobie w ten sposób GTA na czas, przez co nie musieliśmy czekać z atrakcjami na pojedyncze osoby.

Jeśli chodzi o atrakcje, to nie było ich za dużo. Dwa wyścigi wpisane w tradycję Gruniopiątków znane jako #tradycja, a także jakaś losowa akcja od Rocka. Pomimo tego, że w planach były napady... cóż... będą następnym razem... może... Bitch please!

Najwięcej się jednak działo podczas swobodnej jazdy po stanie Los Santos. Nasza kreatywność nie zna granic. Pomysł by dostać się na sam szczyt góry Chiliad, a następnie ustawić się w kolejce i jeden po drugim skoczyć z niej. Po prostu wow... Wow! Widok różnokolorowych spadochronów robił wrażenie. Ostatnią godzinę lub nawet dwie, ciężko powiedzieć, bo czas tak szybko nam leciał, spędziliśmy na lotnisku. Standardowo szukałem dla siebie awionetek, którymi za długo nie polatałem bo... ktoś się dorwał do helikopterów z pociskami samonaprowadzającymi  Okay

Na końcu pozostaje mi powitać nowych Gruniopiątkowiczów. Mam nadzieję, że będziemy się widywać częściej. Im nas więcej tym weselej Grinning Tym samym ogłaszam, że od następnego Gruniopiątku regulamin będzie ściśle przestrzegany. W skrócie. Kto się nie zapisze, nie będzie grał. Musi tu zapanować porządek.

Teraz pozostaje się nam tylko podzielić z wami kilkoma fotkami z rozgrywki:
[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

Dziękuję wszystkim Kissing

Pozdrawiam
Kacpi01_PL
[Obrazek: kacpi01.png?1039]
Szukaj
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  • Kontakt
  • arhn.eu
  • Wróć do góry
  • Wersja bez grafiki
  • Oznacz wszystkie działy jako przeczytane
  • RSS
Aktualny czas: 09-05-2025, 19:07 Polskie tłumaczenie © 2007-2025 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2025 MyBB Group. Created by DSlakaitis.