Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pomysły na pigułki!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Na naszym fanpage'u, obecnie prowadzimy ankietę na temat następnej pigułki: https://www.facebook.com/questions/519353844785217/
Może by tak seria mafia bioshock lub far cry?? Co o tym sądzicie ??
seria przy w/w tytułach to trochę mocno na wyrost powiedziane Smiling
Mafia - 2 gry, Bioshock - 3, Far Cry - 3

Generalnie jako, że idzie premiera GTA V to naturalną koleją rzeczy byłaby piguła z GTA, tylko raczej to materiał na 1 odcinek.
Ja chętnie obejrzał bym pigułkę Elder Scrolls, Might & Magic i Final Fantasy. Serie leciwe i z uznaniem u graczy.
Ewidentnie piguła z Rock Band!
Metroidy! Koniecznie!
Sonic The Hedgehog w pigułce Smiling
Bardzo proszę o serię Rayman w pigułce.
Gothic Archą Torll
Zróbcie sonic w pigułce albo mario w pigułce, albo final fantasy w pigułce, albo rayman w pigułce, albo burnout w pigułce, albo gry star wars w pigułce, albo need for speed w pigułce, albo worms w pigułce, albo monopoly w pigułce, albo tekken w pigułce, albo prince of persia w pigułce.
Historia gier na jakiś platformie: windows, linuxy, mac, bsd.
Jeśli o mnie chodzi, to bez mrugnięcia okiem i bez zbędnego krzywienia się, łyknąłbym pigułkę z serii Street Fighter. Czego oczekuję od takiego lekarstwa? Między innymi:
- przedstawienie pokrótce każdej z części.
- nieco o glitch'ach, feature'ach i progresie względem poprzednich części.
- co takiego wprowadziła seria Street Fighter, i jak wpłynęła na gatunek bijatyk?
- fenomen i popularność, kiedyś i dziś.
- "Uliczny Wojownik" a platformy, kontrolery, tryby rozgrywki, turnieje i e-sport.
- fabuła, muzyka i gameplay.

Myślę, że teraz jest odpowiednie okienko na podsumowanie części. Capcom pewnie SFV wypusici dopiero za 2-3 lata, a do tego czasu już raczej nic pod szyldem "ulicznego wojownika" nie wyjdzie. Chyba że jakieś packi czy reedycje. Mówię Wam: kwiecień-maj 2015-2016 i jest na półce. Smiling Zatem jest jeszcze sporo czasu na stworzenie tabletki. Winking Będę czekał, mam czas.

Pozdrawiam!
ja od siebie zaproponuje Devil May Cry, grałem we wszystkie części oprócz ostatniej, (niestety tylko jedną przeszedłem) i z całego serca polecam tą serie Grinning
Ja proponuje serie: Battlefield, ghost recon, devil may cry, the elder scrolls, medal of honor, need for speed, far cry, counter strike. Gry które przypadnom do gustu fanom ściganek, fps-ów i RPG. No i innych typów Winking
Castlevania to jest seria która sporo odcinków zajmie!
Windows ma ciekawe odmian własnie. Taki Windows Bob ( jeśli nazwowo nie mylę się ) był bardzo ciekawym systemem bo nie było w nim klasycznego okienkowego systemu lecz cały system był jak dom że każdy pokój miał swoje foldery itd.
No to mogło by raczej pójść jako taki 1 odcinkowy bo wiele odmian Windowsa to są podobne wyglądem albo były i są używane przez firmy i do tych celów przystosowane.
The Legend of Zelda,Gothic,Call of Duty,Gta i Driver,

A i jeszcze Final Fantasy.
Może gothic? Ciekawa fabuła, mnóstwo ciekwaostek.
Od chwały serii aż do upadku
Gry RPG na Infinity Engine w pigułce. Długa nazwa, jednak gry miodne :3
Crash Bandicoot
Legend of Zelda
Może Guilty Gear?
Silent Hill w pigułce !!!
Crash Bandicoot
Legend of Zelda
Pokemon
Metal Geat Solid
Może Tomb Raider ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13