Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Candy Box - Q&A
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
"Q: Nie mogę poruszać się w piekle! To jakiś błąd?
A: W takim wypadku należy kliknąć myszą na teren poziomu. To powinno umożliwić poruszanie się."


Czytać umiemy?
Tak umiemy ale to nic nie daję Smiling
nie mam żadnego kociołka przechodziłem wszystkie misje i nic jak mogę go zdobyć?
Kociołek dostajesz w zamku na schodach od nekromanty. I przeczytaj uważnie tekst który Ci na górze pogrubiłem Winking
Skąd wziąć ten krowi róg? Użyłem wcześniej studni i teraz potrzebuje strasznie dużo lizaków :/
nie mogę się ruszać w piekle klikam na grę i nic ;/
Ej, a da się jakoś powiększyć swoje życie ze 106?
Niestety u mnie też nie 360 Has No Game da się poruszać w piekle :/
Naprawiłem buga związanego z piekłem. Zmiany mogą wymagać odświeżenia cache.
Ej, włożyłem 20000 cukierków do kotła, bo chciałem zrobić 10 tych mikstur niewrażliwości a wyszła tylko jedna. To był bug, czy muszę robić po jednej?
I przy okazji ponawiam o pytanie dotyczące tego rogu krowy, czyli gdzie go znajdę.
Pewnie gdzieś po piekle. Bo właśnie tam jestem i go nie mam. A ja robiłem pojedynczo te eliksiry.
Ile trzeba posadzić lizaków żeby mieć 100/sek? I przy okazji czy u czarownicy nie ma błędu bo pisze "Przekonaj się sam. Moje
ceny są wysokie, ale zak"
Koło 19-18 tysięcy. A róg krowy jest na tym etapie przed piekłem, bo parę razy mi wydropiło tyle że nie udało się z nim dojść do końca i już kilka razy przechodzę żeby go zdobyć.
Ok. 18800. Ja dałem 18874.

EDIT

Róg jest w tym ze smokiem? Mi nie dropło. Czyli przechodzimy jeszcze raz.
Tak właśnie w na tym poziomie ze smokiem. Wypadł mi z jednorożca, ale miałem za mało zwojów teleportacji i nie dałem rady przejść ;/
Ja mam za mało cukierków bo wszystkie zjadłem i nie mogę sobie nasion zrobić i zwojów kupić. Ale że mam pięc na sekundę to powinno pójść szybko Smiling

EDIT

Dobra. Smok pokonany. Ale rogu nie ma Childish. I trzeba od nowa.
Ups, przepraszam za wprowadzenie w błąd. Na tym poziomie jest róg jednorożca, który przywraca zdrowie podczas wykonywania zadań. Myślałem, że to tamten róg, bo jak wypadnie to po prostu jest napisane "róg". Jeszcze raz przepraszam :x
Edit:
A ten róg nie dropi z samego smoka, ale z jednorożca który jest wcześniej.
Ah. Dobra, nic się nie stało. Mam przynajmniej 250000 cukierków :3

EDIT

A ja w smoku znalazłem amulet który robi to co róg tylko że z cukierkami przez co mam 15 cukierków na sekundę! Grinning

EDIT 2

Archą albo Dorian. Znalazłem małą literówkę. Zamiast "Mikstura supermana" pisze "Mikstora supermana".

EDIT 3

Też mam róg Smiling
Wiecie może jaką miksturę/zwój użyć, aby uniknąć tej spadającej "kropki w "wejściu do zamku" ? Próbowałem już wszystkiego co mam na różne sposoby :c
Dlaczego nic nie mogę kupić u wiedźmy? Mam gorejący miecz zrobiony u kowala ale nadal nic mi się nie wyświetla u wiedźmy.
Szymek19995
Musisz kilka razy użyć pewnej mikstury.

PS Jeżeli chcesz podpowiedź to masz. Pozwoli Ci ona zrobić coś szybko i bez konsekwencji Winking
(02-05-2013, 19:48)damian9914 napisał(a): [ -> ]Ile trzeba posadzić lizaków żeby mieć 100/sek? I przy okazji czy u czarownicy nie ma błędu bo pisze "Przekonaj się sam. Moje
ceny są wysokie, ale zak"

dokładnie 17500

róg obfitości (x3 lizaki) to na krowim poziomie Smiling
Krowi poziom? To po piekle?
Nie Smiling Pobaw sie kociolkiem Grinning

Nie wiem czy to bug ale od 7lvl miecz przywolywania sie nie zmienia. Mam juz 9 i nadal summonuje to samo co na 7.
Uuuu. Czyli easter egg od archona. Albo i nie :P

EDIT

Ahh. Za dużo cukierków tracę na eksperymenty. Muszą się odnowić Childish. Może mała podpowiedź? Grinning
Co do miecza to nie wiem. Zbieram dopiero na ósmy level,
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10