Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Candy Box - Q&A
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
czy ulepszenie miecza w kuźni coś kosztuję, czy powinienem mieć dostępne od razu?
mam najdroższy miecz ulepszony cukierkami lizakami i czekoladą, ale nie mogę ulepszyć go w kuźni
Nie mogę przejść Ogrodu Developera pomocy Childish
(06-05-2013, 19:25)Ho-Oh napisał(a): [ -> ]Nie mogę przejść Ogrodu Developera pomocy Childish
Zastanów się, jaką taktykę miałeś przy pierwszym większym bossie.
(06-05-2013, 15:21)Krzysztof Stachowski napisał(a): [ -> ]czy ulepszenie miecza w kuźni coś kosztuję, czy powinienem mieć dostępne od razu?
mam najdroższy miecz ulepszony cukierkami lizakami i czekoladą, ale nie mogę ulepszyć go w kuźni

Aby ulepszyć miecz potrzebujesz miksturę leczenia lub zwój ognia
(06-05-2013, 19:36)PanMarchewka napisał(a): [ -> ]Aby ulepszyć miecz potrzebujesz miksturę leczenia lub zwój ognia



Dzięki!!
Jestem u developera i klikam każdy przycisk po kolei i zawsze umieram. Wie ktoś jaki dokładnie klawisz trzeba nacisnąć?
(06-05-2013, 22:58)Ho-Oh napisał(a): [ -> ]Jestem u developera i klikam każdy przycisk po kolei i zawsze umieram. Wie ktoś jaki dokładnie klawisz trzeba nacisnąć?

Klawisz jest losowy, polecam walnąć całą ręką w klawiaturę
Niestety to nic nie daję Childish
(06-05-2013, 22:58)Ho-Oh napisał(a): [ -> ]Jestem u developera i klikam każdy przycisk po kolei i zawsze umieram. Wie ktoś jaki dokładnie klawisz trzeba nacisnąć?

Najlepiej wpisać alfabet
Mam problem z ogrodem dewelopera, mam cały czas 4hp i nie da się użyć potki na HP, chochlik znika, drzewo też. Jakaś podpowiedź?
(07-05-2013, 22:12)baniol napisał(a): [ -> ]Mam problem z ogrodem dewelopera, mam cały czas 4hp i nie da się użyć potki na HP, chochlik znika, drzewo też. Jakaś podpowiedź?

Bez problemu przejdziesz to w ten sam sposób co smokaSmiling
(07-05-2013, 23:15)convert napisał(a): [ -> ]
(07-05-2013, 22:12)baniol napisał(a): [ -> ]Mam problem z ogrodem dewelopera, mam cały czas 4hp i nie da się użyć potki na HP, chochlik znika, drzewo też. Jakaś podpowiedź?

Bez problemu przejdziesz to w ten sam sposób co smokaSmiling


Nie ma szans, u smoka stawiałem drzewo, biłem, teleport, odnawianie hp.
Tutaj mam 4 hp więc nie mogę nawet podejść do wroga, poza tym drzewo od razu znika, a hp potki nie działają.
(07-05-2013, 23:23)baniol napisał(a): [ -> ]
(07-05-2013, 23:15)convert napisał(a): [ -> ]
(07-05-2013, 22:12)baniol napisał(a): [ -> ]Mam problem z ogrodem dewelopera, mam cały czas 4hp i nie da się użyć potki na HP, chochlik znika, drzewo też. Jakaś podpowiedź?

Bez problemu przejdziesz to w ten sam sposób co smokaSmiling


Nie ma szans, u smoka stawiałem drzewo, biłem, teleport, odnawianie hp.
Tutaj mam 4 hp więc nie mogę nawet podejść do wroga, poza tym drzewo od razu znika, a hp potki nie działają.

Zrob miksture "niewrażliwości" którą pózniej polecam użyćSmiling
Gazar, alfabet.
Zwróć uwagę na to, że jak wciśniesz 3 czy 4 przyciski na raz to nie złapie ci żadnego albo złapie ci jeden, więc staraj się pojedynczo. Najlepiej zrobić spokojnie, aczkolwiek szybko ;D
(08-05-2013, 00:53)Cornel napisał(a): [ -> ]Gazar, alfabet.
Zwróć uwagę na to, że jak wciśniesz 3 czy 4 przyciski na raz to nie złapie ci żadnego albo złapie ci jeden, więc staraj się pojedynczo. Najlepiej zrobić spokojnie, aczkolwiek szybko ;D

Gadasz bzdury Smiling Ja wciskałem wszystkie klawisze na raz i mi łapie za każdym razem.
Czy w grze są dostępne inne miecze niż te "początkowe" i miecz życia? Aktualnie jestem w piekle i zastanawiam się czy jest opcja na inny miecz niż na miecz życia (i koksanie go - mam na 11 levelu).
Mam pytanie, zdobyłem róg obfitości i zaraz po ukończeniu misji zacząłem sadzić lizaki. W tym momencie mam ich zasadzonych 300klz, a przyrost nadal wynosi tylko 100lz/s. Czy jest to jakiś bug, czy muszę zrobić coś jeszcze z rogiem, czy też po prostu muszę ich sadzić więcej?
(10-05-2013, 15:40)gerbilos napisał(a): [ -> ]Mam pytanie, zdobyłem róg obfitości i zaraz po ukończeniu misji zacząłem sadzić lizaki. W tym momencie mam ich zasadzonych 300klz, a przyrost nadal wynosi tylko 100lz/s. Czy jest to jakiś bug, czy muszę zrobić coś jeszcze z rogiem, czy też po prostu muszę ich sadzić więcej?

A weź pan zerknij na licznik lizaków i zobacz po ile sztuk są naliczane Smiling
(10-05-2013, 15:40)gerbilos napisał(a): [ -> ]Mam pytanie, zdobyłem róg obfitości i zaraz po ukończeniu misji zacząłem sadzić lizaki. W tym momencie mam ich zasadzonych 300klz, a przyrost nadal wynosi tylko 100lz/s. Czy jest to jakiś bug, czy muszę zrobić coś jeszcze z rogiem, czy też po prostu muszę ich sadzić więcej?

Przy farmie lizaków nadal będziesz miał napisane 100lizaków/sek ale realnie będziesz dostawać 300.
(10-05-2013, 19:49)HartOre napisał(a): [ -> ]
(10-05-2013, 19:48)Gazar napisał(a): [ -> ]
(10-05-2013, 15:40)gerbilos napisał(a): [ -> ]Mam pytanie, zdobyłem róg obfitości i zaraz po ukończeniu misji zacząłem sadzić lizaki. W tym momencie mam ich zasadzonych 300klz, a przyrost nadal wynosi tylko 100lz/s. Czy jest to jakiś bug, czy muszę zrobić coś jeszcze z rogiem, czy też po prostu muszę ich sadzić więcej?

100lz/s to max, można zwiększyć to poprzez jeden przedmiot Smiling

Przecież napisał, że zdobył ten przedmiot Facepalm

Wiem, pomyliłem się Och, nie!
No i dziękuję, ukończyłem grę... Wreszcie mogę ją zamknąć w cholerę... :P Nie powiem - ciekawie było. Aż strach pomyśleć ile mi to czasu zajęło.
Przyjemna gierka, ale grać w nią jeszcze raz nie miałbym nerwów. Ile razy nie zapisałem i wyłączyłem zakładkę/przeglądarkę tracąc setki tysięcy lizaków Smiling Fajne zagwozdki były Smiling Proste, ale ciekawe.
Nie spodziewałem się że tak łatwo będzie zdobyć róg na 300 lizaków na sekundę Smiling Arhą dopomógł :P

EDIT

Właśnie skończyłem grę tracąc przy niej mnóstwo czasu. Grało mi się świetnie. U żaby trzeba pomyśleć, rozkmina przychodzi w chwilkę. Ogród developera nie wiem w którym miejscy jest trudny. Fosa to samo. W komputerze za pierwszym razem go pokonałem klikając jakiś klawisz z dolnego rzędu. zagadki ciekawe. Teraz konwertuje cukierki na lizaki i będę bawił się komputerem.

[Obrazek: koniec1.png]

[Obrazek: koniec2.png]
Jakaś podpowiedź odnośnie ogrodu developera? Powoli tracę całe HP nawet z miksturą niewrażliwości :/
(15-05-2013, 22:19)szczuru napisał(a): [ -> ]Jakaś podpowiedź odnośnie ogrodu developera? Powoli tracę całe HP nawet z miksturą niewrażliwości :/

Na poprzedniej stronie tego wątku, baniol pytał dokładnie o to samo Winking polecam zatem, zajrzeć na stronę z numerem 7 Winking
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10