Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Candy Box - Q&A
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ile wychodzi u zaby z tymi cukierkami ze 10 dnia tam iles tam
@up jaja sobie robisz, prawda? Jeśli tak prosta rzecz jak policzenie zadania rodem z pierwszych klas podstawówki jest dla ciebie problemem, to ręce opadają.
Wydaje mi się, że nie. Jednak nie robi sobie jaj.
A ja wciąż nie wiem co ogranicza nasz wszechświat. Może jestem idiotą ale moglibyście mi podpowiedzieć....
Haha. Też się nad tym głowię, a zarazem podpinam się do pytania >.<

P.S Ta gra wciąąąąga.
Zaktualizowałem Q&A o dodatkową podpowiedź przy pytaniu o ostatnie zadanie żaby. Dacie radę, wystarczy się trochę skupić.
skończone Smiling
zajebista gierka

pobawię się teraz komputerem deva Grinning
[Obrazek: VAM35Wa.png]
Walczę sobie już ze smokiem, zbieram lizaki na wiedźmę no i właśnie. Mam chyba najbardziej debilne pytanie, ale muszę je zadać. Jak zbierać lizaki z farmy?

edit. Miałem otwartą kartę przez 3 dni, cukierki nie generowały się bez odświeżenia - to chyba popada pod błąd
Czy da się rozpocząć nową grę na nowym zapisie?
Tak, po prostu wchodzisz na arhn.eu/candy , grasz i zapisujesz. System przydzieli ci nową nazwę zapisu.
U żaby potrzeba pomyśleć Smiling

Temat ma służyć do merytorycznej dyskusji i zadawania/odpowiadania na pytania dot. różnorakich aspektów gry. Mógłbym ten post uznać za stats, wlepić warna i zrobić to samo z 1/4 wpisów w tym wątku, ale na chwilę obecną - ostrzegam. Następny tego typu post, zupełnie nic nie wnoszący do tematu zostanie nagrodzony ostrzeżeniem.
~bleub

ale komputer bugów może pomóc Grinning

Prosiłem, ostrzegałem. Żeby jeszcze ten post nie składał się z 5 wyrazów, a swoją myśl nieco byś rozwinął - nie byłoby problemu. 20% za stats i olewanie uwag administracji. Nie macie nic konkretnego do przekazania? Nie piszcie Mystery Solved
Wszak mowa jest srebrem, a milczenie złotem..
~bleub

Jakies podpowiedzi jak pokonac siebie?
EDIT: Juz niewazne dalem radeGrinning
(03-05-2013, 14:35)Ormal napisał(a): [ -> ]Jakies podpowiedzi jak pokonac siebie?
EDIT: Juz niewazne dalem radeGrinning

A ja nie mogę Torll any help? Za cholerę nie wiem co zrobić, wszystkie ataki/zwoje/mikstury są bezużyteczne :'(
ile potrzeba zjeść cukierków aby życie wzrosło do poziomu ok 1000
(03-05-2013, 17:05)michalbry napisał(a): [ -> ]ile potrzeba zjeść cukierków aby życie wzrosło do poziomu ok 1000

4000000 cukierków = 1000hp
u mnie przynajmniej :v
Hej jak pokonać twórcę tej gry ? Jakieś sugestie ?
Fafikozoom spróbuj na różnych poziomach zdrowia, szczegolnie zwojów Winking
Chudy przeczytaj dokładnie do jest napisane na dole, gdy dochodzisz do DEVelopera.
Odpowiedź na ostatnie pytanie żaby to:
coś
Czy czekolade z bugów można do czegoś użyć?
A jak mam załatwić róg na lizaki? Tzn. jak wykombinować, żeby mieć dostęp do krowiego poziomu?
(03-05-2013, 20:43)Cornel napisał(a): [ -> ]Fafikozoom spróbuj na różnych poziomach zdrowia, szczegolnie zwojów Winking
Chudy przeczytaj dokładnie do jest napisane na dole, gdy dochodzisz do DEVelopera.

Nie rozumiem gdzie jest napisane ?
Chudy, zobacz pod przyciskiem "Wyrusz na epicką misje!". Połamania klawiatury Happy_2
AAA dzięki Smiling

Edit wygrałem ale brakuje mi 1 rzeczy.Tej nad amuletem gdzie ją mogę zdobyć ?
Nie mogę zebrać lizaków, które posadziłam. Pytanie- w trakcie rozgrywki dostanę jakiś przedmiot (typu kosiarka do lizaków :P), czy muszę zrobić z przeglądarką żeby to zadziałało?
(04-05-2013, 13:59)Kropcia napisał(a): [ -> ]Nie mogę zebrać lizaków, które posadziłam. Pytanie- w trakcie rozgrywki dostanę jakiś przedmiot (typu kosiarka do lizaków
:P), czy muszę zrobić z przeglądarką żeby to zadziałało?

Lizaki zbierają sie sameSmiling Ile ich posadziłaś ? Jesli kilka na godzine, to dopiero po upływie prawdziwych 60 minut zostaną dopisane do stanu lizaków.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10