Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Candy Box - Q&A
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Życie będzie spadać. Pomyśl jaką taktykę stosowałeś na pierwszego bossa. Albo zjedz 3599683283 cukierków i miej 14k życia Tongue_Out_Winking
Da się zakupić wszystko od wiedźmy?
Szchees, jeśli ci chodzi, czy ilość cukierków/s i poziom miecza ma limit, to na łatwym nie ma, a na trudnym miecz max 5lvl, a cukierki nie mają. Winking
Mam naostrzony czekoladowy miecz,czym go polepszyc:zwojem ognia,chochlika,a może innym zwojem?Który jest najlepszy?
(18-05-2013, 09:31)wasczarek napisał(a): [ -> ]Mam naostrzony czekoladowy miecz,czym go polepszyc:zwojem ognia,chochlika,a może innym zwojem?Który jest najlepszy?

Daj mi swojego sejwa, pogram za Ciebie, bo Tobie sprawia to chyba za mało radochy Winking

Zapisz gre przed wyborem, sprawdz sobie każde z rozwiązań i wybierz najlepsze dla siebie.

Wśród graczy z arhn.eu procentowo wyglądało to tak:

Miecz Życia : 51.991%
Gorejący Miecz: 35.841%
Miecz Przyzwania : 12.168%
Dobra!Raz się żyje ;p.Wziąłem miecz przyzwania!
Skąd wziąść Róg obfitości?
@Rizek
Musisz używać mikstury pomocy do momentu aż dojdziesz do krowiego poziomu, tam powinieneś zdobyć ten oto item
Zaliczone Grinning Teraz czekamy na sequel Grinning
jak zdobyc czekolade omg ?
(20-05-2013, 07:11)darklegend napisał(a): [ -> ]jak zdobyc czekolade omg ?

U żaby na bagnach.
Jak zniszczyć (kur)Czaka norrisa? Poprostu pakować w hp i cały czas tepe na początek czy jest jakaś specjalna metoda?
Rizek, jest pogłoska, że tylko bóg może pokonać Norrisa. Winking
Podpowie ktoś jak pokonać samego siebie? Smiling
BocianJD, spróbuj poszperać w różnych miejscach.
Widziałem podpowiedź o zwojach na różnych poziomach zdrowia, ale moje starania są niestety bezskuteczne.
A u wiedźmy byłeś?
Nie byłem, faktycznie - Dzięki, udało się Winking
Ja miałem miecz życia. Teraz dzięki bugom mam miecz Liflameprzyzwania :P


[Obrazek: beztytuuudr.png]
Cholera, następny co nie potrafi spoilera oznaczyć odpowiednim kodem. Po kiego grzyba wrzucasz takiego screena? Jak chcesz się pochwalić, to chociaż zrób to tak, żeby ci, co nie chcą psuć sobie rozgrywki wiedzieli, że jest to spoiler.
A ja mam pytanie czy kiedyś zostanie zrobiony tryb trudny na arhn?
Dlaczego w misji "Wejście do zamku" ciągle strzela we mnie katapulta? Nie mogę przez to dojść do zamku.

Edit: Dobra, już wiem.
Może to dlatego, że próbujesz się włamać do czyjegoś zamku i dlatego ciągle w Ciebie strzela katapulta? Musisz jakoś ją ominąć, taki protip.
Czy na pierwszych trzech misjach zdobędę coś oprócz tego?(i cukierków):
[Obrazek: j80goh.jpg]
Mam pytanie. Męczę się z jedną zagadką już dzień... myślę i myślę... I NIE WYMYŚLĘ... Pomoże ktoś?Zagadka to : "co jest jedyną rzeczą, która ogranicza nasz wszechświat?" Wiem że w FAQ piszę "rusz głową" ale ja nie wymyślę nic. Proszę o pomoc.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10