Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: W co ostatnio graliście?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Ja ostatnio Diablo 3. Na normalu banalnie łatwe...
Deus Ex HR.
A ja sobie beta-testuję przeróżne tytuły, takie jak: Crysis 3 (Dla mnie średniak), Path of Exile (Obecnie mój ulubiony Hack'n'Slash) oraz Guns'n'Robots (raczej słabe, ale od czasu do czasu pograć moćna^^). Poza tym wróciłem do Starcrafta II. No i męczę się z kampanią rodu Date w Total War: Shogun 2. To tyle...Chyba...
A ja gram sobie w fifa 12 i cs:go
Ostatnio pogrywałem sobie w MW3 i Killing Floor świetne FPS'y : D
GTA IV na multiplayerze z kumplem się bawimy w rozwalanie cywilów :P.
Tomb Raider Legenda ale nadal nie ograniam tej gry
Maksowałem Assassin's Creeed II świetna gra
hmm ostatnio to bf3 na xbox 360 Smiling i Tomb Rider 3 na PSX Grinning
BF3 i LoL Grinning
Cisnę w Lola i kończę Walking Dead. Szczególnie to drugie miażdży.
Dzisiaj nad ranem ukończyłem po raz pierwszy Bastiona, gra miażdży Heart
Świetna grafika, genialny soundtrack i sposób przedstawiania fabuły sprawiły, że pochłonąłem ten tytuł w dwa dni. Teraz czas na ponowne przejście gry z innym zakończeniem. Polecam wypróbować.
Ostatnio z singlówek grałem w Kingdoms of Amalur: Reckoning. Jakiś tydzień... Potem mi się znudziło. Potem był FTL no i gry, w które gram mniej więcej regularnie; League of Legends i Tera Online.
Kingdoms of Amalur przyciągnęło mnie efektownością umiejętności, fajerwerkami i tym podobnymi ale sam gameplay strasznie, ale to strasznie przypominał jakieś zwykłe mmorpg na serwerze pozbawionym graczy. To mnie zniechęciło.
FTL za to zniszczył mnie grywalnością i o dziwo całkiem emocjonującą rozgrywką. Szczególnie gdy utożsamiałem się z ekipą statku Winking Prawdziwa żałoba gdy umierali.
Pogrywam w Final Fantasy XII na "dwójke" wczoraj około 2 w nocy stukło 133h gry i nadal nie skończyłem jej w 100%.
Final ma mnie od czasów siódemki jedynie nowe jego odsłony mnie odrzucają, ale o 12 moge powiedzieć tyle że jest świeżym powietrzem - a raczej było - w fantazyjnej serii dzięki nowemu spojrzeniu na świat gry czyniący ją bardziej otwartą oraz systemem licencji choć w jej pierwszej wersji wszystkie postacie posiadają te same możliwości rozwoju ale już w wersji International zostały wprowadzone klasy postaci więc można było mixować swoją drużyne.
Polecam z czystym sercem.

Darksiders II i Skyrim
Ja aktualnie grywam w DmC: Devil May Cry - wersja na PS3. Gra jest świetna, gram w nią od wczoraj i nie mogę się oderwać *.*
A no i Torchlight II na PC, którego prawie przeszedłem.
Właśnie ocaliłem galaktykę w Mass Effectie i jestem z siebie strasznie dumny Grinning.
Trochę jest tych tytułów nie bende wymieniać wszystkich World Of Tanks Dota 2 C9 Tera
Ja ostatnio zaliczyłem 100% w Lego the Lord of the Rings.A tak na boku cisne w HALO Reach na normalu :p
Sleeping Dogs
Ja gram raczej tylko w MMORPG na PC lub na PSP Grinning Ale ostatnio.. hmmm Patapon 3
Dead Space 3:P
Ja ostatnio trochę w LoLa , trochę w TERĘ. Rozpoczołem dziś dead space 3 , i złożyłem aplikacje na betę SimCity.
Ja tam próbuję "wymaksować" FTL: Faster Than Light a w wolnych chwilach, które przeradzają się w długie godziny, przechodzę Torchlight II. A z dziedziny nadrabiania zaległości to jeszcze Final Fantasy VI.
A ja cały czas w lola ciupieGrinning
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17