Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: W co ostatnio graliście?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
ja obecnie gram w Puzzle quest zakupiłem dość tanio a się cieszę ,że mam ją w swojej kolekcji a grałem to True Crime New York City sąsiedzi z piekła rodem i jeszcze chce kupić Resident Evil 6 (grałem w 4 i 5 i były dobre)
Zacząłem wczoraj grać w mapę "Dark Messiah" do HoMM V: TotS. Jest to historia z gry Dark Messiah of Might & Magic przedstawiona jako hirołsowa mapka. Ciekawa, ale pełna błędów graficznych (nie mam pojęcia, dlaczego).
StarCraft I Grinning
Ja gram w Rayman Orgins (PC) ale zamierzam też kupić wersje na 3ds-a
A poza tym gram jeszcze w Simcity 4 i osu
Od rana zagrywam się z BioShocka: Infinite. Niby jest pełen kontrastów w stosunku do poprzednich części, ale na każdym kroku czuć ducha serii. Wspaniała stylistyka, niesamowity artyzm i klimat Columbii wprost wylewają się z monitora. Nie wydaje mi się, że Infinite przekona do siebie kogoś, kto nie czuł mięty do BioShocków w Rapture, ale dla fanów serii to po prostu must have. W pierwszej lokacji spędziłem ponad 2h, gapiąc się z rozdziawioną japą na ten misternie zaprojektowany świat, a przecież jeszcze nie poznałem Elizabeth... Rozumiem też, skąd tyle kontrowersji wokół tej gry - w odróżnieniu od Rapture, gdzie wyznawano kult człowieka, Columbia ma swoją religię, bardzo mocno opartą na chrześcijaństwie, ale moim zdaniem to żadne bluźnierstwo. Kto jest na tyle ogarnięty, by myśleć za siebie, na pewno dojdzie do wniosku, że religia to wspaniałe narzędzie do kontroli mas, zwłaszcza jeśli wywodzi się ze znanych już wierzeń - a Infinite właśnie to pokazuje. Zresztą nie trzeba nawet podpierać się własnymi przemyśleniami, bo w historii jest pełno dowodów na poparcie tej tezy.

Poza tym wspominkowo pykam w Quake'a III w ramach przygotowania do Rage'a. Poprzednie odsłony już odświeżyłem, a robię to dlatego, by przyjrzeć się ewolucji strzelanek od id Software i móc stwierdzić, gdzie ten niegdyś wielki developer dotarł/chciał dotrzeć w swym ostatnim FPS-ie.
Ostatnio zacząłem pykać w The Walking Dead, trochę w Hotline Miami oraz zaczynam wracać do gry w Countera 1.6 .
Skyrim Heart Po namowie znajomego postanowiłem zainstalować grę Bethesdy i strasznie mi się spodobało to RPG.
gram w kinect sports oraz w LoLa
Teraz popykam sobie w Mortal Kombat Shaolin Monks na PS2 na singu i jak okazjonalnie kumpel wpada, to przechodzimy we dwóch co-op`a. Raz na ruski rok odpalę SimCity Społeczności i to tyle. Happy
A ja muszę wymaksować teraz The Binding of Isaac Grinning
Ja teraz przechodze crasha od 1 do 5
zelda phantomek na ds'a powolutku, uncharted 2 na ps3 11 chapter, po zeldzie kolejna zelda, a potem się zobaczy
gta libery city, bo jest super gierka. grałem w nią już miliard razy i mi sie nie znudziła/
Ja dzisiaj przeszedłem Braid, a potem dowiedziałem się, że można sobie gwiazdki pozbierać. Już wystarczająco się powkurzałem. Postoję.
Ja teraz w oczekiwaniu na Firem Emblem - Awakening męczę Tales of the Abyss, wspaniały klimacik dla fanów jrpg-ów Winking
Seria mgs (akt. Pace Walker), Monster Hunter 3, Okami HD no i wkrotcce biorę sie za Ni No Kuni
Assassin's Creed III i World of Tanks. Ogólnie czekam na Starbound.
Ostatnio Lol i BioShock: Infinite, ale już niebawem kupię Ni No Kuni, więc miesiąc łupania mam zarezerwowany. Winking
Battlefield 3
Zacząłem grać w Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition. Wcześniej grałem na PS2, a teraz gram na PC i jest o wiele większa różnica.
Kingdom Hearts: Birth by sleep do którego nie wiedzieć czemu dopiero teraz zasiadłem oraz Injustice: Gods among us na iOS które jest bardzo pozytywnym zaskoczeniem mimo znacznie mniejszego skomplikowania rozgrywki względem wersji konsolowych.
Battlefield 3 Diablo 3 League of Legends minecraft far cry 3
Ostatnio skończyłem Batman Arkham Asylum na xboxie :P Świetna gierka, nie pamiętam kiedy ostatnio się tak dobrze bawiłem. Swoją przygodę z serią zacząłem od Arkham City, i teraz dopiero zrozumiałem ludzi którzy narzekają na seequel. AA zdecydowanie lepsze, polecam :P Poza tym, ogrywam multi w BF3 i Black Ops 2. Niestety, między zajęciami na uczelni, nie mam za dużo czasu na gry singlowe Childish
Ja narazie "popykuje" w Gta SA na multi będę grał aż mi się znudzi a potem może 1,2 Gothic przejde a może jeszcze potem Heroes III z dwoma dodatkami .....
Ja próbuję przejść Super Meat Boya na 100%. Wczoraj skończyłem pierwszy rozdział (razem z glitched world) i jak znajdę czas to będę starał się dalej wszystko wymaksować. Dobrze, że nie robię Drunk Party Grinning.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17