Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W końcu udało mi się skompletować wszystkie części GTA na PSP, udało też się wyrwać kolekcjonerkę Fallouta 3 za 40 zł (ale to już wcześniej) a za TSU 2 i Fallout: New Vegas zapłaciłem po 2 dyszki w biedronce Fap

[Obrazek: 1002531JP_nerhpqs.JPG]
[Obrazek: j6gt.jpg]

Kolejna porcja artefaktów. Tym razem taniej - 15,25 zł za wszystko + przesyłka Smiling.
Należało by się pochwalić moim cudeńkiem za 105zł

[Obrazek: mp8k.jpg]
Ta piękność przyszła do mnie w środę.
[Obrazek: b4as.jpg]


Kosztowała z przesyłką 318zł, ponieważ sprzedawana była jako nowa, ale uszkodzona. Nie działa wejście jackowe na pedał, co absolutnie nie przeszkadza w zabawie, bo ten model ma dwa wejścia na stopę Torll Perkusja w użyciu, a pudło trafiło na moja półkę bezużytecznych kartonów
[Obrazek: ik35.jpg]

A dziś wybrałem się na jarmark dominikański i udało mi się złapać Dungeon Siege: Legends of Aranna, Driv3r i pierwszy sezon Sam & Maxa w jakiejś ładnej edycji. Wszystko używki mało śmigane, nieubrudzone majonezem i musztardą, bez łoniaków za okładkami. Kosztowały mnie całe 25 złotych.

[Obrazek: k3ay.jpg]
W pośpiechu pognałem na internetowy bazarek i (za jedyne 6 złotych) zakupiłem sobie czarnego, śmierdzącego tanim plastikiem, legendarnego Brick Game'a Smiling

[Obrazek: hnbTacO.jpg]
http://allegro.pl/show_item.php?item=3448784440
gry i konsola doszly do mnie , wszystko w mega stanie Smiling patrzac teraz na ceny pokow na allegro sie oplacalo Smiling
[Obrazek: 2013-08-07_1635.png]

Jak zwykle w jakości HD, jedna z najlepszych gier na psp do mnie dotarła Heart
(W sumie dość...niefortunnie, bo samą grę dostałem przed przyjściem konsoli, byle do piątku)
[Obrazek: 3ebamy4e.jpg]

Dzisiaj przyszedł z rana NDSL z Zeldą PH i ST, GTA CW jak i trzema crapami aka Asterix na olimpiadzie, Gold balls i Brain training Torll .
Personą się nie dawno chwaliłem, to teraz chwalę się samą konsolką i resztą tytułów które do mnie dotarły :P (Jak Crix zdążył zauważyć, w ekranie jest odbicie kabla, a nie pękniecie)

[Obrazek: 2013-08-10_1429.png]

[Obrazek: 2013-08-10_1431.png]

[Obrazek: 2013-08-10_1432.png]

Konsola + 10 gier i pokrowiec udało mi się dorwać za 350zł, z czego reszta tytułów zmieściła się w 100zł. Niby na psp nie ma gier, a coś czuję, że te będę długo męczył Smiling
[Obrazek: t8cz.jpg]

Konsola wyczyszczona, L.A. Noire w trakcie czyszczenia naklejki z ceną, FC3 nowa w folii. W drodze nowe słuchawki Tritton Detonator do X360 (bez pudełka, niestety też bez "pilocika" Childish )
[Obrazek: 3xwj.jpg]

Zakupy z ostatnich dni.
Assassin's Creed III w edycji Join or Die oraz Batmany przyszły dzisiaj. Jak na warunki filmów DVD wyszło całkiem dużo (20 zł za jeden film), ale nie mogłem sobie odpuścić ich obejrzenia. Z kolei przygody Connora niewiele drożej niż edycja Waszyngtona - 70 zł.
Reszta to boksy z płytami, bez książeczek. Gry już posiadałem, ale w elektronicznej dystrybucji i chciałem je postawić na półce. Przez mój błąd w zamówieniu znalazło się 2x Dead Island Riptide. No cóż, trudno :).
Brytyjczycy czasem wystawiają w kartonach przed domami, rzeczy których nie potrzebują. Wracając ze sklepu znalazłem taki karton a w nim to. W pudełku od PES 6 był Most Wanted.
[Obrazek: urae.jpg][/u]
Małe zakupy z Amazon i paczka od Techlandu :P

[Obrazek: 8e70f7b9-5c10-4caa-80b7-5fed99aa22d1_zps6cd6cf02.jpg]
TYLE WYGRAĆ... za 27 PLN + wysyłka...

[Obrazek: P8110802_zps69d4ae5c.jpg]
Chodź nie mam Wii to i tak kupiłem, bo za taką cenę nie mogłem przejść obok tego obojętnie :P a dałem całe 3zł Grinning stan płyty lusterko, zero rysek Smiling

[Obrazek: zsrk.jpg]
Ostatnio postanowiłem uzupełnić trochę kolekcję/nadrobić braki na Nintendo DS. Głównie są to pozycje, w które grałem, ale teraz chcę je również mieć. Zrobiłem do tego nawet odpowiednią listę, co ciekawe są tam starsze i nowsze pozycje, ale brak tu czegokolwiek na 3DSa. Nie wiedzieć czemu, kompletnie nie ciągnie mnie do tych nowszych tytułów. Może to też kwestia cen tych gier.

Postanowiłem zacząć od Dragon Questów 6/9. Pomyślałem, że dobrze byłby się z nimi przeprosić. Chociaż w dziewiątkę już sporo grałem, wysiadłem mniej więcej w połowie. Szóstka zajęła mi co najwyżej dwie godziny.
[Obrazek: lr9w.jpg]
Dziewiątkę zakupiłem nówkę jakoś około dwa tygodnie temu za tak naprawdę śmieszne pieniądze. Jak się okazało, na amazonie niecałe 9 funtów z darmową wysyłką. Niestety cena jest za niska, aby Polska się załapała na to i trzeba zamówić przynajmniej 3 sztuki, co jest nie do końca opłacalne. Z szóstką jest trochę gorzej. Na amazonie było 20 funtów z darmową wysyłką (tym razem Polska dała radę), ale dosłownie pare dni temu cena zmniejszyła się na 14 funtów i usunięto możliwość darmowej wysyłki. W polskich sklepach udało mi się trafić na pojedyncze sztuki JUŻ od 100 zł, a na allegro zaledwie 150 zł. Na szczęście gdzieś pomiędzy aukcjami wypatrzyłem używkę i wylicytowałem za 40 zł Grinning. Komplet książeczek, nawet ze zdrapką do clubu nintendo, ośmiominutowy sejw - praktycznie nówka.
U mnie wyjątkowo biednie ostatnimi czasy, więc niestety tylko jedna zdobycz godna pokazania.


Jest to Neverhood, wydanie dołączane do oprogramowania czy komputerów, oczywiście na PC w dodatku ma folię, teraz jeszcze tylko bigboxowy i będę miał je wszystkie. Creepy
[Obrazek: T2JGqQ.jpg][Obrazek: fdBBTj.jpg]

Chciałem dać zdjęcie porównujące z japońskim wydaniem, ale w sumie niewiele widać na tym pudełku, więc odpuściłem Okay.


@down

Powiem tylko, że sporo mniej niż za najtańszą sztukę którą można w tej chwili znaleźć na allegro. No i trzeba pamiętać, że tam najtańsza jest i tak bez folii. Torll
@up
Ile dałeś Mom please!
Neverhood w folii to unikat na skalę światową. Cholernie zazdroszczę Ci dorwania takiego cudeńka Winking.
A oto i moje dzisiejsze nowości Smiling

[Obrazek: 29l0l76.jpg]
Neverhood to kapitalna ozdoba kolekcji, zazdroszczę. Smiling
A to moje ostatnie zdobycze:

[Obrazek: rkto.jpg]

Battlefield 3 - imieninowy upominek. Z przyjemnością oleję pierdyliard dodatków do multi, gdyż interesują mnie wyłącznie singlowe głupoty.
Dead Space - pierwsza i jednocześnie najlepsza część. 0zł, gdyż pochodzi z wymiany na gift Half-Life'a 2.
Aliens vs Predator 2: Primal Hunt - 15zł + przesyłka. Moim zdaniem to rewelacyjna cena, choć w pudełku brakuje instrukcji. Na szczęście do instalacji nie potrzeba klucza.

Aktualnie czekam jeszcze na 2 przesyłki, a być może jeszcze zrobię drobne zakupy.
Dzisiejsza zdobycz ze sklepu Kaufland za 5 zł ;D

[Obrazek: l410.jpg]
[Obrazek: 1002533JP_neaxhqw.JPG]

Dzisiejsze zakupy, 8 gier z Kauflandu po 4,99 zł (Dinozaury kupione w prezencie dla chrześniaka, który je uwielbia (wykręt Linka)) a te dwie od prawej to używki z komisu w bardzo dobrym stanie wyrwane po 5 zł za sztukę.