Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Byla promocja wiec PC Has No Game
[Obrazek: tryPlcQ.jpg]
Przyszła już nagroda z Rozdawajki Warp Speed Dzięki link Smiling 
[Obrazek: DFWM8Bp.jpg]
Trylogia Hobbita na BD I'm OK with this.

[Obrazek: 2nl66fl.jpg]
Fantastyczna trójka dzisiaj zawitała do mych drzwi Winking
[Obrazek: dscn9320.jpg]

[Obrazek: dscn9317.jpg]
A tu zestawik na nintendo, 2x Carbon i Fifa street nóweczki + majki Singstar- kupiłem w komisie RTV Smiling
[Obrazek: zestaw-nintendo.jpg]
[Obrazek: noXkRHc.jpg]

Premiera czwartej części Uncharted za rogiem, więc wypadałoby ograć Trylogię - cała kolekcja Uncharted na PS4 w cenie 110 zł się trafiła, więc czemu nie.

Wiedźmin 2 to część Rozdawajki Linka i chciałem podziękować Linkowi za jego oddanie w moje ręce Smiling.
[Obrazek: PljXfj5.jpg] 
Niespodziewany Prezent od Mamy Heart
Świąteczne zdobycze
[Obrazek: ADj99s0.jpg]
#cyfrowarewolucja
[Obrazek: 8E7SHNo.jpg]
[Obrazek: XcCcOIu.jpg]
Za pare złotych, nawet spoko zakup
[Obrazek: 17612485.jpg?1459355755]
Nie wiadomo co fajniejsze, czy Stylophone, Carriers At War czy Delta Force 2 .... Winking
[Obrazek: weCFle7.jpg]

Zdobycze z ostatniego miesiąca, Symphony of the Goddesses Warp Speed i koszuliny z Qwertee w sam raz na Pyrkon ;]
W końcu coś ruszyłem z NESem   Poker Face  

[Obrazek: aX86g5A.jpg]

W Batman Returns zagrywałem się jeszcze w podstawówce na klonach pegasusa - moja ulubiona wersja (głównie z uwagi na nostalgie bo technicznie wersja z SNESa uważana jest ogólnie za najlepszą).... PS I'm Batman B)

+ parę innych ciekawych gierek wpadło:

[Obrazek: DzEpnsU.jpg]

Trochę zawiodłem się gdy usłyszałem jedynie instrumentalną wersję utworu Bump of Chicken w intrze Tales of the Abyss : <

Comix Zone = SWAG OD   ,  Zombies Ate my Neighbors - świetne, również w co-opie, ActRaiser - jedynka imo lepsza

[Obrazek: msQGz0p.jpg]


TEKKEN Tag nadaje się do grania na PS2 tylko w NTSC, ale jako, że to moja ulubiona seria gier typu bicie to PAL również nie pogardzę Smiling

Drakan spoko hidden gem na PS2, a Poczki z GC naprawdę legit.
Zdecydowanie zakup roku. Ceny niektórych z tych gier bywają na aukcjach ASTRONOMICZNE.

[Obrazek: rqII542.jpg]

Cztery nowe prototypy - czerwony pasek oznacza grę w wersji "alfa", pomarańczowy to "beta".

[Obrazek: kyi5zGW.jpg]
Nadrabianie zaległości trwa i przy okazji kosztuje grosze.

[Obrazek: 75UtU4u.jpg]
Trochę bieda, w porównaniu do poprzedników, ale cieszę się, że tanio mogę obadać wersję konsolową.
Ech Kejcian, ten Comix Zone Fap
[Obrazek: IMG_20160331_184129.jpg]
Nie mam warunków na lepszą fotę, ale to moje dzisiejsze świeże Fap

Populous The Beginning w Big Boksie
Złoty kolekcjonerski pad PS4
i kilka bonusowych gierek Fap

[Obrazek: vwIXnzd.jpg]
Taka zabawka, do tego 64mb FASTU z procesorem 28 MHZ
let's have some fun

[Obrazek: 201603311_sshnwhw.jpg]
To tak, prezenty urodzinowe, które dostałem:
Tales of Symphonia po niemiecku zdobyta za 59 zł
Od mojego najlepszego kumpla, który wrócił z Japonii: 3 paczki chrupek Mario (od Bandai Skeptical Fry ), amiibo Mr. Game & Watch, tylko że z japońskim opakowaniem, breloczek Naoto z Persony Q oraz Mario Picross na GB
Spinki do mankietów od mojej waifu Heart
Ach te niedzielne giełdy staroci. Zestawik za 60zł całkiem zacny.
Wiadomo, że niektóre giery to żadne "hity" i wydania, no ale jak brać całość to całość!
[Obrazek: 17656295.jpg?1459782745]