Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: RtW0PAS.jpg]

Fap
[Obrazek: n3rWChJl.jpg]

Kolekcja gierek na PS4 i filmów na BR rośnie Heart
Dzisiaj dostalem list, a w nim to:
[Obrazek: RHQ1Ev6.jpg]

Dzieki Szopciu Heart
[Obrazek: UUL60JF.jpg]

Jeden z moich ulubionych (i darmowych!) indyków doczekał się rozszerzonego wydania na konsole. I limitowanej wersji pudełkowej.
Bousowe cycuszki z kodem, kto pierwszy ten lepszy Smiling
[Obrazek: sC2g3XD.jpg]
Far Cry 4 Limited Edition za 35zł oraz płyta Sławomira z autografem
Jak to dobrze mieć lokalny sklep z grami używanymi
[Obrazek: MBdCgUQ.jpg]
[Obrazek: 1lTbn8a.png]

Mój PCMR rośnie w siłę
Co prawda przymusowo bo poprzednie zaliczyło potrójnego zgona ale zawsze

Sharkoon Skiller SGS3 praktycznie premierowy fotel tej firmy bo wyszedł 18 maja.
 Może nawet reckę zrobięWielki dzej paczy
Pochwalę się zaległymi zdobyczami z maja.

Dwie używki na PS2. Niestety sklep, z którego zdobyłem te dwa tytuły użył mocnego kleju do przytwierdzenia etykiety z ceną, stąd niektóre mankamenty na okładce, po próbie pozbycia się tego paskudztwa.

Jeden, a właściwie dwa powody, dla którego przed kolejną wypłatą jadłem gruz i spadający tynk ze ściany przez kilka dni.

Sam steelbook, ale jeśli pewne zakupy się nie powiodą, to niedługo zaopatrzę się w zwykłą edycję z grą.
Uzupełnianie kolekcji cd.
[Obrazek: 0iikDsr.jpg]
[Obrazek: s5w2q6L.jpg]
Nowy szamteks zaskoczył, pierwszy dzien działania i od groma gier, wziąłem 2 które mnie interesowały i 2 z myślą o kimś innym. Za całość dałem z 8zł. Żałuje że nie wziąłem ze sobą wiecej kasy, bo bym wrócił z całą torbą lepszych lub gorszych gier Laughing
Bieda na giełdzie dzisiaj, ale w sumie poza giełdą było fajne stoisko z książkami, to sobie wziąłem 3 komiksy i dwa kryminały (po angielsku) <3

[Obrazek: ud1Iigq.jpg]
DC Fanboy:
[Obrazek: HikzHH7.jpg]
Sacred i God of War z lokalnego ceksa oraz zamówiony zagramanicą Wipeout w edycji z klasyczną obwolutą.

[Obrazek: R5qiSw1.jpg]
Secondhand kontratakuje+ Nowa mysz
[Obrazek: SO23K6A.jpg]Płyty w fatalnym stanie, okładki po niemiecku, tylko Marian ma instrukcje i Luigi nie działa ale myślę że po 5zł za sztukę da się przeżyć. A, i Zelda ma obie płytki Heart
@edit dycha w ciuchlandzie [Obrazek: hm60l5w.jpg]
Jak wszyscy, to wszyscy.