Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaram się. Fap

[Obrazek: zElWdZH.jpg]

Dzisiaj bez fajerwerków, ale zawsze coś. Kupiłem Injustice: GAU za 79 złotych oraz już nie związane z grami - nowa płyta Animal Ambition w wydaniu deluxe 50 Centa. Me Gusta
Uzupełniłem trochę swoją kolekcję o tytuły na PC, za całość dałem 40 zł od kolesia z tablicy, przepraszam, z olx.pl

[Obrazek: debbcz.jpg]
Girsy Łorsy dwa w steelbooku za 3.99 Grinning
[Obrazek: 2n0otx4.jpg]
Link, świetny pakiet dodatków do Simsów, zawsze go pożyczałem od znajomego Fap
(03-06-2014, 21:23)NWDon napisał(a): [ -> ]Girsy Łorsy dwa w steelbooku za 3.99 Grinning

Terrified

Te same Girsy pozbawione steelbooka za dyche.

[Obrazek: wU5T0lf.jpg]
Kupione na Allegro po 1(2x) PLN + 10 PLN za wysyłkę = 12 PLN
[Obrazek: P5311228_zpsfdedba87.jpg]

A teraz paczka, którą dostałem w prezencie.

Komplet naklejek z GTA V:
[Obrazek: P5311217_zpse503c217.jpg]

Karty tarota z Dishonored i Soundtrack z gier Tales of... 15th anniversary.
[Obrazek: P5311225_zps6ec42568.jpg]

Koszulka z TESO i Thief:
[Obrazek: P5311227_zps0d4a1ce7.jpg]

Pudełko z 3 plakatami w środku.
[Obrazek: P5311216_zps47ea745e.jpg]

[Obrazek: P5311215_zps0ec7ceb1.jpg]
[Obrazek: P5311214_zps97019a14.jpg]
[Obrazek: P5311213_zpsc12c8aec.jpg]

I na koniec z tej samej paczki.
Smycz/otwieracz do butelek + Płyta z "Hitami Rzeszy".
[Obrazek: P5311218_zps9fe9976a.jpg]
[Obrazek: P5311222_zps49a3a906.jpg]
Nie mogłem się oprzeć, i zrobiłem sobie prezent z okazji dnia dziecka Wii U Has No Game
[Obrazek: 9iS99k3.jpg]
Knights & Merchants Fap
Mario Kart 8 Fap
Parę dni temu kupiłem od Witolda Wii. Me Gusta Piękny zestawik

[Obrazek: 1zexhqw.jpg]

No i dosłownie godzinę temu odebrałem z paczkomatu Zeldę. Fap

[Obrazek: 2dtdpqg.jpg]
Przybył mi klocek, wychodzi na to że w końcu zacznę konsolową przygodę z Microsoftem. Mam nadzieję że mój konwerter napięcia go dźwignie bo inaczej jutrzejsza próba skończy się wspólnym grilowaniem. Smiling
[Obrazek: 20140601_081336.jpg]
Co to za edycja tego klocka? czy to jakiś tuning? wygląda przefajnie Fap
(04-06-2014, 22:10)Rufus napisał(a): [ -> ]Co to za edycja tego klocka? czy to jakiś tuning? wygląda przefajnie Fap
Jest to edycja limitowana Mountain Dew, świetny zakup swoją drogą, StormS! Gratki Fap
Żaden tuning, limitka Moutain Dew którą można było wyrwać w specjalnej promocji w 2004 roku. Z tego co kojarzę nawet Xbox One miał jakieś modele Moutain Dew rzecz jasna wyglądają trochę inaczej, no i nie są zielone. Winking
Takie coś kupiłem na alledrogo za 40 złotych z wysyłką. Praktycznie 7 gier.
Ostatnio czuję się jak Archon - co chwilę ktoś wysyła mi zupełnie za darmo™ jakieś fajne gamerskie zabawki Smiling Tym razem paczuszka od poczciwego Crixa Heart a w niej 3 steelbooki, 3 kartki z FF XII-2, i ekskluzywne wydanie Hitmana z artbookiem w twardej oprawie Me Gusta dzięki Crix, że uzupełniasz moją lichą kolekcję metalowych pudełeczek Smiling

[Obrazek: 25imdyd.jpg]
To teraz ja coś wrzucę, trochę mi się tego uzbierało a to tylko przez tydzień !

[Obrazek: 140zr4y.jpg]

[Obrazek: 28tumac.jpg]

[Obrazek: 35asmzn.jpg]

[Obrazek: iyk361.jpg]
Mój nowy nabytek. Zafoliowany The lost Vikings na Gameboya.

[Obrazek: 289iyb9.jpg]
Dzisiaj to:
[Obrazek: WyuvJ2V.jpg]
Kolekcja Guitar Hero powiększa się Soon
Fap

[Obrazek: 2014-06-06_1242.png]

All hail the Virtual Boy!
[Obrazek: 1191nas.jpg]
Ostatnio trochę posucha zapanowała u mnie, ale udało się dorwać Deus Ex HR Director's Cut za 19.90, nówkę w folii Fap Zwykłą wersję przeszedłem na PC, a Director's Cut o dziwo chodzi gorzej na komputerze, więc zdecydowałem się ograć na konsoli.
SH4 za 15, szukam jeszcze części 2 i 3 we względnie ładnym stanie.
[Obrazek: Kolekcja0_eeneqre.JPG]

Wymiana tego wszystkiego (oprócz skrzyneczki) za nie najnowszy telefon Emporia. Dzisiaj przyjdzie Pokemon FireRed Grinning.

@Update

No i już są. Jeszcze nie testowane... Grinning

[Obrazek: Pokemon-F_eenwrew.JPG]
[Obrazek: KolekcjaG_eenwreq.JPG]
(05-06-2014, 19:06)oscar4468 napisał(a): [ -> ]To teraz ja coś wrzucę, trochę mi się tego uzbierało a to tylko przez tydzień !

Świetny ten ojciec, gratuluje zdobyczy. Można wiedzieć jaka to edycja?

Dopiero co upominałem o to samo kogoś innego. Nie kopiuj całej zawartości posta, razem z OGROMNYMI zdjęciami które i tak już widzieliśmy, skoro odwiedzamy temat

@kamillo1000 Fire Redy są pirackie.
@Dark Archon Nie mogę się doczekać twojej recenzji, narazie ta gra wygląda dla mnie jak jedno wielkie dziwadło :P
Dzisiaj dotarły do mnie 3 polskie wydania fpsów w bigboxach. Zafoliowany Alien Trilogy z 1996 roku wydawnictwa CD-Projekt, zafoliowany Codename Outbreak twórców STALKERa (bardzo ciekawy i niedoceniony fps swoją drogą) i Soldier of Fortune 2 Gold.

[Obrazek: 2mfcd4w.jpg]