Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Najnowsze zdobycze w mojej kolekcji:

[Obrazek: CAM00786.jpg]

Na początek filmy - Wielki Gatsby 10 zł (używka, antykwariat), Thor: Mroczny Świat 10 zł (nówka, Auchan).

[Obrazek: CAM00787.jpg]

Star Trek: Shattered Universe - 30 zł, używka, punkt Games4You w Galerii Jurajskiej.

[Obrazek: lr6fMrByTL9_6x_adNyWKgOqJad85gefYw5B_NfH...49-h865-no]

Assassin's Creed: Bloodlines oraz Call of Duty: Roads to Victory - razem 40 zł, używki, mój ulubiony komis. Killzone: Liberation - 20 zł, nówka, Muve.pl. Patapon 2 - 15 zł, nówka, Muve.pl.

[Obrazek: CAM00793.jpg]

Kubeczek z grafiką z MGS4 - prezent od mojej kobiety. Heart

[Obrazek: CAM00785.jpg]

Na koniec najciekawsze: Logitech PowerShell, czyli pad do iPhone'ów 5/iPoda 5. Co prawda telefonu z jabłkiem jeszcze nie mam, ale poważnie rozważam przesiadkę z Androbiedy na iOS-a, a to tylko kolejny argument za. Wyrwany w superatrakcyjnej cenie.
No. Rycerzyk SONY kupil "czy deesa". Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do RozinyNintendooo™ na forum.
[Obrazek: 20141004_145719.jpg]
Moje zdobycze: magazyn SS z Empiku i gameboy color (bez klapki Childish) razem z podróbą pokemanzów blue od kuzyna za 2 dychy
[Obrazek: yyT1dZ0.jpg]
Dzisiejsze zdobycze.

Z Empiku (Empik.com)
[Obrazek: P9301432_zpseb6bb9ae.jpg]

i z LerłanderaMerlina...
[Obrazek: P9301433_zps0653718c.jpg]
Zdobycze Moje i Kropci po 25. Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier (4.10.14) + Fifa 15 (kupiona 25.09.14)+ Pathmageowe Uncanny X-men.

[Obrazek: 4qtgSOt.jpg]
Piszę w tym temacie zdecydowanie za często, ale nic nie poradzę, że mam ostatnio dużo szczęścia. Najpierw wczoraj jakimś cudem dorwałem jeszcze kostkę-reklamę PS4(Jeśli macie wrażenie, że jest mocno wypchane, nie wydaje wam się, jest ono świetnym magazynem kabli, dlatego też nie chciało mi się jej przenosić do miejsca, w którym zwykle robie miejsca i widać w tle moje retrostanowisko.)
[Obrazek: sTDHLRS.jpg]
Potem poszedłem na targ rupieci i znalazłem po 2zł:
[Obrazek: PAHGnru.jpg]
Dwa karty pegazusa, z mam nadzieję Adventure island 3 i 5 i... [Utwór otwierania skrzyni z Zeldy]


działający, prawie bez rys...

[Obrazek: 6TksTQt.jpg]
The Neverhood!(Pudełko po czyszczeniu, nie chcecie wiedzieć jak wyglądało przed)
[Obrazek: avaVmI5.jpg]
@up Gdzie zdobyłeś Neverhooda?
Jak pisałem, na targu rupieci za 2zł, koleś nie wiedział co sprzedawał, swoją drogą jest to wersja dokładana do komputerów.
Dzisiejsze zdobycze, swoją drogą jeśli ktoś ma niepotrzebny odbiornik do GH, chętnie odkupię Smiling
[Obrazek: 20141005_181103.jpg]
Tak jak Benio i Kropcia, ja również zjawiłem się na 25 edycji Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Impreza była świetna, nie ma co. Nie mogło również zabraknąć świetnych komiksowych zdobyczy z tej okazji Smiling
[Obrazek: V6WChu.jpg]
[Obrazek: QsvIwK.jpg]
Neverhood za ILE?! Cholerny farciarzu...

Moje ostatnie zdobycze, gier na konsole N nigdy za wiele.
Dodatkowo po wielu latach służby zdechła mi memorka do NGC. Na szczęście udało mi się dorwać 2 oryginały za 55zł.
[Obrazek: 21m84d0.jpg]
Welcome home boy!

[Obrazek: r6x14x.jpg]

No matter how ... No matter how much ... just Fap
Dzisiejsze zdobycze, w Sonica o dziwo zagrałem się jak za młodu.

Ps. Nigdy nie zdawałem sobie sprawy że Neverhood jest jakimś rarytasem, raczej często spotyka się go u ludzi.

[attachment=334]
(07-10-2014, 01:11)lukaswey napisał(a): [ -> ]Ps. Nigdy nie zdawałem sobie sprawy że Neverhood jest jakimś rarytasem, raczej często spotyka się go u ludzi.

Darmowa wersja OEM owszem, aczkolwiek "darmowa" na dzień dzisiejszy już delikatnie mówiąc nie jest. Natomiast pierwsza wersja amerykańska to już inna bajka Winking
Rozumiem, także gratulacje wszystkim którym udało zdobyć grę Smiling
Piękna zdobycz, intragen Fap Dorwałeś gdzieś w dobrej cenie, czy wziąłeś za "normalną"? (~500zł)
(07-10-2014, 10:25)facepalm napisał(a): [ -> ]Piękna zdobycz, intragen Fap Dorwałeś gdzieś w dobrej cenie, czy wziąłeś za "normalną"? (~500zł)
Zbierałem całe wakacje na ten tytuł. W przypadku premierowego Neverhooda nie ma co liczyć na cenowe okazje.
[Obrazek: G540RmX.jpg]
[Obrazek: 9Tis6cf.jpg]
Motyw z Zeldy, i gierki z eShopa: Cave Story, Picdun 2 i 10-in-1 Arcade Collection Torll
[Obrazek: BzSpSsNCIAArRwL.jpg:large]
No cóż...
[Obrazek: a1a9ae30998e185a2fe7a8d168124c2f.jpg][Obrazek: 68599dcbc747790fb6413a3fade69023.jpg]
Ps3 z muve,dyskiem 320 giga i kilkoma gierkami za darmo od kuzyna :-)
Dzisiejsza japońska paczuszka z miłym prezentem w środku Tongue_Out_Winking

[Obrazek: 5vzqt1.jpg]
Niezle! To dopiero unikat.
Hej, o to moje zdobycze:


GYROOOSY!
Książki Pola Aspho i Ostatni z Jacinto jakiś czas temu kupiłem i przeczytałem, teraz ponownie zagościły na mojej półce. Polecam wszystkim gearsomaniakom, aby uzupełnić luki między częściami gry, jak i poszerzenia wiedzy na temat uniwersum.

Danie główne - Gears of war 2 w edycji kolekcjonerskiej. W środku znajdziemy Steelbooka, Artbooka jak i grę i materiały dodatkowe. Dodatkowo zdjęcie jednego z głównych bohaterów Gearsów, Doma jak i jego żonę Marię.
MEGA POLECAM i to wszystko przez Dorczęzo który namówił mnie do powrotu do gearsów.