Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Świeże zdobycze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tegoroczne święta stają się takie zeldowe Smiling. Taki prezent postanowiłem zrobić sobie sam:

[Obrazek: eeOY6X_Hxpe50e-lWLluWNXIYjCaz9k4NO2Dnam0...26-h856-no]

[Obrazek: 20141222_105023.jpg]

Wyglądowo konsola jakby z fabryki, bez rysek, wszedzie folie (szkoda tylko, że pudełka i ładowarki zabrałko), podobnie z softem - widocznie przezd wysłaniem zostały przywrócone ustawienia fabryczne konsoli, ustawiałem jej język i wszystko, jak przy pierwszym uruchomieniu.

Najpiękniejsza konsola świata Heart.
Aż szkoda było nie brać :

EK Lineage ( 90zł ) - mimo, że dzień wcześniej była za 45zł Gah


[Obrazek: 4CKPXG.jpg]
Świąteczny zestaw fińsko-japoński  Happy

[Obrazek: l7plYJe.jpg]
To chyba moja najlepsza Wigilia! Torll A już Soon moje urodziny, więc będzie kolejna dawka prezenciochów!
A więc: dostałem: Metro: Redux, Metro 2034, Osadę, Turoka, The Orange Box, Słuchawki, Szczoteczkę oraz mój Fap Of The Year: szafeczkę na telewizor i konsole z alledrogo za 3 dyszki.
Świąteczne zdobycze. Dość ciekawym dodatkiem do książki jest płyta z oryginalnymi wykonaniami piosenek Stanisława Staszewskiego. Niestety pudełko TES Antologia dotarło do mnie z lekko wgniecionym i odklejonym bokiem. Trochę szkoda. 
[Obrazek: xmJr7R4.jpg?1]
[Obrazek: no6PGxZ.jpg]

Luklew, Wojtex, Kicaken, Sate, Link, Johnny, Archon, Kacpei, Lecter, Insajd - dziękuję za śliczne Wii U Heart Dodatkowo na zdjęciu widoczne są figurki, gry i książki od Kicakena Heart

Na święta sprawiłem sobie jeszcze kolekcjonerkę Zelda Wind Waker, ale okazało się, że figurka jest wyrwana z podstawki, więc muszę reklamować Childish
[Obrazek: t6pg8p.jpg]
[Obrazek: wmi994.jpg]

Plakaty z AC: Unity i Bioshock Infinite, w cenach 17.90 za Unity (allegro) i Bioshock 37 złotych (allposters.pl). Jak z Unity nie było problemu, to plakat z Bioshocka był dostępny tylko w jednym sklepie. (początkowo miał być kupiony na allegro, ale sprzedawca się pomylił i wystawił aukcje nie posiadanego przez niego plakatu...)

*Dodam coś do postu w ciągu tygodnia*
Co prawda grami steamowymi sie nie chwalę, ale Planetarian jest grą tych samych twórców co min: CLANNAD, AIR, Kanon i Little Busters! (animugejoza, ale co tam Torll ) [Obrazek: qxj8L9q.jpg?1]
[Obrazek: 20141226_220505.jpg]

Świąteczne dary dla króla™:

- Hobbit, czekolada, projektor i samoloty od najlepszej koleżanki na świecie Heart
- The Last of Us od rodzinki™
- Resogun (nie ma na zdjęciu) a to taki zakup dla samego siebie 
Mój nowy pecet jest już w drodzę, ale musiałem już coś kupić, aby podkręcić hype ^^

[Obrazek: 20141227_202554.jpg]
Zdobycze od ostatniej wizyty w tym temacie:

[Obrazek: 20141227_233537.jpg]

Men of Valor, MoH, Crash: Warped i Duke Nukem: Land of the Babes - razem 50 zł.
Condemned 2 35 zł, BF: Bad Company 30zł.

[Obrazek: 20141227_233126.jpg]

SNES + 3 gry + Super GameBoy - 95zł. Sprzedawca miał tylko kabel antenowy, ale to nie problem, bo mam jeszcze N64 i GC, które korzystają z tego samego kabla AV.

[Obrazek: 20141227_233336.jpg]

Ostatnia zdobycz, znaleziona pod choinką. W komplecie New Super Mario Bros oraz 2 gry z LEGO. Dzięki tej i poprzedniej zdobyczy mam dostęp do całej biblioteki gier z GameBoya, czego nie omieszkam wykorzystać. Fap
Takie tam zakupy poświąteczne. [Obrazek: wQHTDuy.jpg?1]
Elo! Dzisiaj byłem w Katowicach w tamtejszym centrum handlowym i w saturnie zdobyłem te cuda:
 -Klaiwatura A4Tech Bloody B120 (Właśnie z niej pisze i jest ona genialna)
 -Podkładka Steelseries QcK z grafiką z gry Call Of Duty: Black Ops II 
[Obrazek: 10872762_386731158166946_4659079744145622368_o.jpg]
FapFap
[Obrazek: 20141229_091539.jpg]
@Kejcan skąd i za ile taki pięny monitor? Heart
Poświątecznych zakupów ciąg dalszy (i nie ostatni):

[Obrazek: 33xc3ed.jpg]
[Obrazek: 2j1a22r.jpg]

Edycja specjalna The Crew - 229 złoty - Media Markt


[Obrazek: 2qxtev9.jpg]

Oraz nadrabianie zaległości z zeszłego roku PC Has No Game - Bioshock Infinite z season passem - 69,90 zł - Media Markt
Po około miesiącu od startu promocji wchodzę do biedronki, nie spodziewając się nawet żadnej gry, patrzę a tu jest! Musiałem kupić, mimo, że prezent świąteczny już był Grinning
[Obrazek: dOMUp.jpg]
[Obrazek: tOmuWLi.jpg]
Oprócz kupna nowego cdaction, postanowiłem skoczyć do pobliskiego ciuchlandu. Za 17 groszy kupiłem Spongeboba na GBA i za 2 zł 3 filmy.
[Obrazek: 2014-12-31_1226.png]

Piękny rarytas Me Gusta Gra na siedmiu płytach CD (!) oparta o jeden z najlepszych seriali lat 90. Pamiętam, że gdy gra była nowa, to nikt nie mógł sobie pozwolić na pirata, bo kupno siedmiu pirackich płytek kosztowałoby prawie 200 zł. Taniej można było dostać oryginał. Żeby było śmieszniej, tylko jeden z moich kumpli wpadł na to, żeby kupić oryginalną kopię (od niego ją potem pożyczałem i grałem). Reszta nie wpadła na to, że taka opcja w ogóle istnieje. W ich mniemaniu, jeśli nie dało się kupić pirata, to gra w ogóle nie istniała.
O, Turok. Ostatnio też poszedłem trochę w tą serie.
[Obrazek: BxZJFEv.jpg]
Plus
[Obrazek: MaFsG31.jpg]
Propsuje, Turoki zawsze na topie szczególnie na N64 Fap , a Haunting Ground z Project Zero Warp Speed